Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Mrzim, ali mrzim kad kupim burek sa mesom, a u njemu meso samo lupom mo¾e¹ naæi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

nagradna igra - ko nadje meso u burek s mesom dobija golf 4  ;)

Tatica

Citat: Darko poslato 25 Novembar, 2014, 20:59
nagradna igra - ko nadje meso u burek s mesom dobija golf 4  ;)

Може и да се тражи голф у буреку - сличне су шансе као за месо.

eclipse4

Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2014, 20:57

Mrzim, ali mrzim kad kupim burek sa mesom, a u njemu meso samo lupom mo¾e¹ naæi.

to je zato sto su albanci povukli sve naucnike iz srbije....videces tek na leto sladoled  [rofl] [rofl]

goranvojska

temperatura,kijavica,a osecam se ko da me pogodila maljutka.jbm ti grip.

mrle

Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2014, 20:57

Mrzim, ali mrzim kad kupim burek sa mesom, a u njemu meso samo lupom mo¾e¹ naæi.

ovako ide prièa o bureku:

Burek sa mesom se pravi tako ¹to sva bajata hlebna peciva koja ostanu se osu¹e, onda udrobe u vruæu vodu, doda se dosta luka, zaèina i ne¹to malo mesa. A kada zakinu taj luk i stari hleb, onda ne mo¾e¹ da pronaðe¹ fil.

Za¹to je ujutru najbolji vruæ burek sa sirom? Bolji nego kasnije u toku dana. pa u pitanju je burek od juèe koji je odstojao u fri¾ideru i onda opet stavljen u peæ u jutarnjem ¹picu. Pa je zato onako krckav, a ukus pun, jer je testo upilo tokom noæi sir (me¹a se èesto griz i jogurt).

Kostić

bolje jedite obiène kifle. burek je gori od najgore hrane. posebno domaæi iz domaæih pekara.

mrle

Citat: kosta66 poslato 26 Novembar, 2014, 09:37
bolje jedite obiène kifle. burek je gori od najgore hrane. posebno domaæi iz domaæih pekara.

najbolje ne jedite ni¹ta od tih peciva.

goranvojska


stilgar


perlx


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nesic1

evo nastavka od pre nekog vremena kad sam rekao da je palmino glasacko telo napalo moju kevu i otelo joj zlatni lanac..
decko uhvacen, opljackao jos jednu zenu, oteo joj zlatno lance, ganci '92god, na pitanje sto krades, kaze:"stiglo 3.-e dete, treba pelene, nemam pare", sudija zakazala za 2 dosla u pola 3, a posto rade do 3 na brzinu sve i zavrsila u 2:45, pitali ga da vrati to sto je oteo kaze ja pare nemam, prodao sam lance za 35 evra da idem da ga otkupim jedino od tog kome sam prodao ako ga nije pretopio, i to je to, nikom nista, pare nema, on na slobodi, hebe mu se za sve, kradi brajko zivela sloboda...

komsiji upravo obili stan pajserom, murija uzima izjavu 
[samoubistvo]

mareskin

Citat: nesic1 poslato 26 Novembar, 2014, 20:32
evo nastavka od pre nekog vremena kad sam rekao da je palmino glasacko telo napalo moju kevu i otelo joj zlatni lanac..
decko uhvacen, opljackao jos jednu zenu, oteo joj zlatno lance, ganci '92god, na pitanje sto krades, kaze:"stiglo 3.-e dete, treba pelene, nemam pare", sudija zakazala za 2 dosla u pola 3, a posto rade do 3 na brzinu sve i zavrsila u 2:45, pitali ga da vrati to sto je oteo kaze ja pare nemam, prodao sam lance za 35 evra da idem da ga otkupim jedino od tog kome sam prodao ako ga nije pretopio, i to je to, nikom nista, pare nema, on na slobodi, hebe mu se za sve, kradi brajko zivela sloboda...

komsiji upravo obili stan pajserom, murija uzima izjavu 
[samoubistvo]

Veæ se vodila prièa o tome. Mene bi odrali i ostavili bez igde ièega, a njih puste i nikom ni¹ta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

platni listiæ
Smanjili mi platu za 10%.

Da Srbiji i svima nama 2016-17 bude bolje.

Mamu im jebem.

UFF


mrle

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2014, 15:52
[rofl]

pa jel se osecas bolje?

pa biæe bolje od 2016-te


i opet im jebem mater

Ivicat


eclipse4

ajmo uzivo da im jebemo mater nema nista od ovoga po forumima,bircuzima,klupama,toaletima,podrumima....pravo u lice i pravo ispred jazbine,lako cemo za bager ja cu da doniram ;)

zVuk

mozes da biras kome ces da se prikljucis, prosvetarima, advokatima ili studentima, a cuo sam da su i carinici u nekom "tihom" strajku.....pola zemlje strajkuje, samo novine ne pisu o tome....
Ko se ljuti, uleti mu kruti