Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

nisu, samo su obrisali postove ispod slika i to je to

Kalesin

Ako ne upali nista nadam se da ce mkt da pomogne :D
sad sam i ja preko FB poslala smrdomejl a ako ne odgovore postujem im to na zid.

Mada ovi u Soniju su kulturni, u principu sta ih zabole da pokrivaju CT Computers i nekog seronju koji mi je sjebao telefon, al videcemo...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

eclipse4

Citat: Kalesin poslato 28 Novembar, 2014, 21:07
Dolazim da pokupim telefon (Sony Xperia Z1) u Vipu koji je bio na servisu citavih 20dana (SAMO MIKROFON NIJE FUNKCIONISAO KAKO TREBA) u CT Computers ( Com Trade) koji su inace ovlasceni Sony servis, odpakujemo ga i imam sta videti, pokidali su mi poklopac USB porta, optuzili me da sam ukvasila telefon, vratili ga sa rupom umesto poklopca kojeg nigde nema, sok totalni  :o :o :o
Ovi iz Vipa kazu idi direktno u CT, spakujem se ja sa sve telefonom i pravo kod njih...na jedvite jade prihvate da vide sta mogu da urade i javice se za 4-5 dana naj vise, inace bili mi resetovali telefon ZAAASTOOOOO...... :'( :'( :'(  
Kazu i ubedjuju me da sam ja pokidala poklopac i nista nisu uradili, kazu ne vazi garancija bla bla ako hocu 70000 din zamena kompletne ploce... :wtf:

70000 im majki... prvo pozovem SONY service centar direktno i zalim se, kazu zovi tamo neki drugi broj, zovem ja drugi broj javi se neki balvan samo sto ga ne oterah u PM ....poceo da me ubedjuje da oni ne kidaju poklopce na telefonima....  [ljutko]
Posaljem mail SONY Serbia, zalim se naravno, kazu nismo mi nadlezni zovite... i opet dobih onaj broj sa balvanom...kakav ringispil...
Sad saljem direktno predstavnistvu SONY za Evropu mail..... [ljutko] [glavazid]


jedan drugar moj,koji inace popravlja te telefone,kaze da kod nekih telefona (nisam zapamtio kod kojih cini mi se da je i s3 medju njima),prilikom koriscenja u hladnijim danima sami stvaraju kondezaciju unutra koja kad se telefon otvori stvarno stice utisak da je tel bio nakvasen.

vise puta je imao takve slucajeve gde su ljudi tvrdili da im tel nije pao u vodu dok su cinjenice govorile nesto drugo.jednom,sasvim slucajno je otvorio svoj tel i ni manje ni vise unutra je sve bio oksidirao,kao da mu je bio pao u vodu.verovatno tebi ovo nista ne znaci al eto da ti ispricam ;)

inace skoro sam slao jedan alcatel u telenor na popravku,za 4 dana mi je bio vracen,popravljen i sa zahvalnicom sto koristim njihovu mrezu.
stagla mi je poruka kad je bio primljen na servis i kad mi ga poslali nazad.sve pohvale s moje strane.

a ovima iz sonija samo kazi da ces im dovesti novinare,neznam zasto ali se svi ukenjaju kad to cuju..ja to redovno zloupotrebljavam sa ogromnim ponavljam dakle sa ogromnim uspehom ;)

Kalesin

Hvala na savetu eclipse, sa telenorovim servisom sam i ja vise nego zadovoljna, carevi su caletu su mi zamenili ceo telefon jer nije bilo delova za popravku njegovog, i dobio je 2x bolji telefon, mislim da je Begram radio servis, a ovi iz CT Computersa su ludi...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hurricane

on topic:

16000 policajaca na ulicama nocas, provukao sam se pijan i neregistrovan ni sam ne znam kako...

CBRR1

PA STA TE JE TU IZBACILO IZ TAKTA,TVOJ POST JE ZA TEMU STA VAM JE IZAZVALO OSMEH...

Hurricane

...pa moze i tamo, ali malo mi ih je pun skituljko, dobicu secer od stresa..

eclipse4

Citat: hurricane poslato 29 Novembar, 2014, 11:04
on topic:

16000 policajaca na ulicama nocas, provukao sam se pijan i neregistrovan ni sam ne znam kako...

vodi racuna sta pises po forumu,vidis da ima pandura,dade ti minus

a ima i ovi iz CT-a i meni dadose minus

[rofl] [rofl] [rofl]

MIGE

moje iskustvo sa CT...kupio plazmu tv kod njih,crko posle 1.5 god...nosio sam ga 3 puta na servis i na kraju su mi vratili kintu...ali...
tv je bio placen 41000,vratili mi nesto oko 32000,jer je po njihovom cenovniku sad taj tv na popustu...pri tom,nemaju taj model niti ce ga ikad imati...nudili mi zamenu za skuplji,nisam pristao i onda mi vratili pare po ceni koja je snizena za tv koji uopste nemaju  [clapp] [ludak]....znaci ,vratili mi oko 9000 din manje i izgovor prodavacice  je bio:"pa koristili ste ga godinu i po i logicno je da ce vam biti manji iznos vracen"...  [veryangry]
malo je falilo...

bokilic

Dodje covek jutros da pogleda harlija,ok..kaze ovo ono ja to moram da seckam chopujem bla bla,
kazem mu lepo,kad ga platiis radi sa oces,platis ,gurnes u moravu tvoj problem,stavis zlatne felne tvoja stvar,
ma dobro kaze,mora da se zbog tih produzavanja stavljanja druge opreme viljuske springer,zicanih felni,sedista nekog levackog,produzenih komandi  itd smanji cena,
dodjosmo do dela de treba da se proba motor,rekoh moze,si poneo pare...nema proba bez pare,ak se nevratis za 10min racunaj da si ga kupio
kaze mora studiozno da mu proba perfomanse kocnice,dal mu to lezi bla bla..da vidi dal je uopste to to sto on hoce :(
kaze para nema, tek za koji mesec ce da ima,i nije planiro tolko da da..kaze jaka cena jer mora mnogo da se preradjuje da bude ko oni od 20.000e..jedinstven da bude.
ajd mars napolje rekoh im,sad mi pritisak 300 sa 300...
pa dal imas obraz bez para da dodjes kod nekog kog ne poznajes,da sednes na motor i tako,odes,,,da nekom trosis vreme itd a nemas ni cvonjka u dzepu...
nemas cak pare ni u najavi ni unarednom zivotu a kamoli ovom..nisi vozio do sad ni mz..jebem im..
jos me covek napljuva,kakav sam ja to covek,nedam da se proba  ,sumnjam da on zna da vozi ono ovo,,,
mora da popijem sad kaficu da se smirim..... :)
brmmmm

Slaninar

Citat: bokilic poslato 29 Novembar, 2014, 12:42
pa dal imas obraz bez para da dodjes kod nekog kog ne poznajes,da sednes na motor i tako,odes

Jebiga, ja po¹ten i naivan. Ne bi mi ni palo na pamet da nekom ukradem motor. Pre nekih 5-6 godina najnormalnije sam oti¹ao da probam motor, bez dinara. Usput mi bilo, i¹ao do babe i svratio da pogledam i probam. Jo¹a sam se iznenadio kad mi je lik rekao "nemoj da se ne vrati¹" kad sam uzeo za krug. Mislim se ¹ta mu pada na pamet, pa ko bi to tako - doðe kod èoveka u kuæu i ukrade mu motor?   Jedino ¹to sam imao novce kod kuæe, pa sam odmah pre vo¾nje video koliko bi cenio, sa namerom da platim tu cenu ako padnem, ili me neko udari dok vozim - jebiga.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Ahahahahah, najjaèi je lik, hoæe da spusti cenu motora zato ¹to bi da ga secka ahahahahahaha, jebemlitilebarnik!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja za te seckane potezem pricu....
"mogu i ja da ti ga iseckam, ali je cena veca....znas li koliko puta je skuplji lebac na parce u kafani nego ceo u pekari"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

Jecko

Kolega na poslu......sad kad nisam nekog udavila....necu skorije....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Jecko poslato 29 Novembar, 2014, 18:36
Kolega na poslu......sad kad nisam nekog udavila....necu skorije....

mislim da to u dohi nije dozvoljeno.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2014, 18:51
Citat: Jecko poslato 29 Novembar, 2014, 18:36
Kolega na poslu......sad kad nisam nekog udavila....necu skorije....

mislim da to u dohi nije dozvoljeno.....

A ovde cak nije ni nepristojno!  :)


Kostić

jebaæe nam zorana kevu. ako taj njihov otimaèki zakon proðe, u srbiji nastaje haos. ja prvi skidam tablicu i stavljam u d¾ep na proleæe. bolje bi joj bilo da obrati pa¾nju na puteve u srbiji, ako joj je stalo do bezbednosti, a ne da otima imovinu.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 30 Novembar, 2014, 10:07
jebaæe nam zorana kevu.

nemoj tako ipak je ona ministar svega i svacega......ta zena se u sve razume i nesumnjivo ima mozak ne samo za dve noge vec za cetiri.

eclipse4

Citat: hurricane poslato 29 Novembar, 2014, 11:04
on topic:

16000 policajaca na ulicama nocas, provukao sam se pijan i neregistrovan ni sam ne znam kako...

pa prosto,bilo je 16000 policajaca dok su kamere slikale i snimale cash  doktorata,nakon sto je doktor usporeni snimak ili doktor kolac u dupe kako god hoces,posao kuci u toploj sobi,otisle i kamere i ostali panduri.....pa zaboga nece da se mrzavaju celu noc da tebe uhvate a ti to i ne zelis
[rofl]