Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Taraba poslato 07 Oktobar, 2014, 23:58
To ¹to plate u osiguranju uzimaju.
Vidjao sam da ljudi donose branike i vrata u kancelariju kad sam èekao.
Kaciga nije bila nova, 2 godine stara i izgrebana od pada.

Zavisi od osiguranja, meni onomad Slovenci iz Save nisu tra¾ili ni kacigu ni jaknu ni raèune, samo na papiru spisak sa cenama, opreme i delova koji su o¹teæeni i isplatili mi ne¹to ni¾u cifru nego ¹to je bilo na spisku, ali opet, seti se kolika je bila ¹teta...;D Isplatili su mi 1300e, a na popravke sam potro¹io ni¹ta...;D

eclipse4

lazicu bi mogao da mi uradis generalku na kombajn...saljem ti spisak delova sta mu sve fali a ti im pokazi u osiguranju tamo  :-* :P

(pod uslovom da me ne kosta nista,al castim kilo gandzu i nevinu vlajnu za poneti il za da se udas ovde)

Hohštapler

UFF,
veæ je kli¹e ali bitno je samo da si ti dobro, iako znam da nije uteha kad ti neko sjebe motor.
I menjaj taj motor vidi¹ da ima lo¹u karmu! Ne zezam se.
Kad bi metnuli na spisak ¹ta se sve "neobièno" desilo tom motoru, bio bi tolko zanimljiv da bi mogli da prodajemo kao roman...
Teraj to u kurac, vreme je za opravku i drugi.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

#12483
¹ta se sve neobièno desilo meni i mom, pa je ceo. nije to lo¹a karma motora, nego je ba¹ nemao sreæe taj dan. juèe je ba¹ bio zajeban dan. mnogo se telefoniralo u kolima. ja kroz krcunovu levom, èovek ispred desnom, ja i dalje levo prema petli, on prièa u telefon i levo, pa levo, pa levo, pa na moje koleno. ja ga gledam, nit migavac nit ni¹ta. dam gas do prednje haube, drknem over, on poèo da ma¹e izvini izvini. ma jebe¹ ti izvini kad sru¹i¹ nekoga.

jebo ih mobilni

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Oktobar, 2014, 07:29
UFF,
veæ je kli¹e ali bitno je samo da si ti dobro, iako znam da nije uteha kad ti neko sjebe motor.
I menjaj taj motor vidi¹ da ima lo¹u karmu! Ne zezam se.
Kad bi metnuli na spisak ¹ta se sve "neobièno" desilo tom motoru, bio bi tolko zanimljiv da bi mogli da prodajemo kao roman...
Teraj to u kurac, vreme je za opravku i drugi.


nema bolji za mene trenutno
a menjam kg kad za f800gs se preselim na svoju livadu :) ili za dukca sf kad dobijem na lotou koji ne igram

penzos

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Oktobar, 2014, 07:29
UFF,
veæ je kli¹e ali bitno je samo da si ti dobro, iako znam da nije uteha kad ti neko sjebe motor.
I menjaj taj motor vidi¹ da ima lo¹u karmu! Ne zezam se.
Kad bi metnuli na spisak ¹ta se sve "neobièno" desilo tom motoru, bio bi tolko zanimljiv da bi mogli da prodajemo kao roman...
Teraj to u kurac, vreme je za opravku i drugi.


pa gledajuæi tako, ja da ne izlazim iz stana, a i tu sam se puko par puta o name¹taj. Sve je to ¾ivot, a na ¾alost i mnoge budale su deo istog. Treba gledati sve one lepe stvari koje se de¹avaju! A za budale leka nema, njih je uvek bilo i biæe. To se ne sadi, ne ore i ne kopa. Same nièu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 08 Oktobar, 2014, 02:47
lazicu bi mogao da mi uradis generalku na kombajn...saljem ti spisak delova sta mu sve fali a ti im pokazi u osiguranju tamo  :-* :P

(pod uslovom da me ne kosta nista,al castim kilo gandzu i nevinu vlajnu za poneti il za da se udas ovde)
Za ovo sitno æu sam da ti uradm generalku... Vi¹e puta...:o ;D :-* [srce]

Darko

Jebes gandzu...ali vlajnaaaaaaaaaa! Uf....sto ne znam da radim generalne....

MIGE


Tatica

Не можеш да паркираш мотор, а да се нека МИЛФета не попне. Па још траже и да се возе!


Darko


Tatica


Darko

jok , samo komentarisem... :)

koje god ?

Tatica


Hattrick

Pa bogami mnogi sa foruma bi njoj dali bonu  ;D

Darko

ja joj ne bih dao bonu ... dao bih joj sladoled

clutch&brake

Mora ona da digne nogu i zagrebe lak plastike pa to ti je cudo... sve binje terao da sisama polira rep motora...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo

Odem danas da kupim ulje da uradim servis na motoru jer danas je slobodan dan :D. Racunam lepo vreme ajde da se provozam po vencu.
Motor na pola puta polako staje i na kraju se gasi . Cackao sam nesto oko njega jedno pola sata  i u medjuvremenu se nadao da ce neko
stati da mi da kljuc da podignem rezervoar . I bez te pomoci sam uspeo u tome. Upalim masinu nastavim moje putovanje i u povratku opet isto
spustam se sa mosta opet se ugasi . Opet stajem opet drkanje oko zica osiguraca gledam sta je . Nastavim ,odem kupim ulje . Ispred prodavnice bum opet nece. [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Pa sta je sada  [panic]. Posle mog majstorskog cackanja dodjem kuci ,raskopam sve ponovo i ustanovim da jebena klemna nije pricvrscena  [doh] [doh]

Kostić

Citat: njanja poslato 14 Oktobar, 2014, 20:40
Mora ona da digne nogu i zagrebe lak plastike pa to ti je cudo... sve binje terao da sisama polira rep motora...

pa lo¹e bi ti bilo da gleda¹. ja bi dao da ogrebe i namerno, samo da polira, a ja da gledam.

monsterbnt

Neko je pokupio sve akreditacije za tekmu sa siptarima...... izmedju ostalog i moju.... samo sto ista nikad nije stigla do mene..... Sedim kuci, i gledam svo sranje koje je izbilo na utakmici.... Neko ce sutra da umre... ako bude imao srece...
Smrt SVIMA!!!!