Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

jutros krenem na pijac da kupim kafu, otvoren semafor, dam gas, kad u sred raskrsnice beli kombi skreæe. pa kuda rodjo bre, kuda? CRVENO TI JE JEBEM TI MATER, izderem se, naravno u vizir. i kad sam drkno gas, umalo nisam pao. majke im ga napatandrknem govnarske

stilgar

@kosta66
cekic ti je bio ori ruci :) ili si ga zaboravio :)

Kostić


Kostić

za celu godinu do prvog septembra nisam imao namernih izguravanja koliko od prvog do danas. ¹to alja ka¾e, vratili se majmuni sa mora. i¹li su sa svojim divnim porodicama i u¾ivali, pa im sad mrsko da odrade dan i izdrkavaju se po ulicama grada. kad veæ ne udaram stakla kako bi trebalo, evo javno æu se ovde izderem

JEBEM IM MATER IZDRKANU; NEDOJEBANU; NEGATIVNU; DABOGDA IM PALO GOVNO U PLJESKAVICU!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

ovo bar ne ko¹ta ni¹ta. mada sve vi¹e stièem utisak, da bi mo¾da zavredelo dve godine dr¾avne ka¹ike. ako ni¹ta, onobar da se ventil malo izduva na jednom, kad veæ ne mo¾e na svakom. mnogo ih je.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 01 Oktobar, 2014, 16:45
za celu godinu do prvog septembra nisam imao namernih izguravanja koliko od prvog do danas. ¹to alja ka¾e, vratili se majmuni sa mora. i¹li su sa svojim divnim porodicama i u¾ivali, pa im sad mrsko da odrade dan i izdrkavaju se po ulicama grada. kad veæ ne udaram stakla kako bi trebalo, evo javno æu se ovde izderem

JEBEM IM MATER IZDRKANU; NEDOJEBANU; NEGATIVNU; DABOGDA IM PALO GOVNO U PLJESKAVICU!

Ja u utorak pokazivao srednji prst bezobraznom vozaèu. Na biciklu dodu¹e. :)  Pro¹ao pored mene u levoj traci, pa smotao ispred mene u moju traku tako blizu da sam morao malo da prikoèim i sklonim se, inaèe bi me oborio. Onda sam se setio da to samo pravi sranje i stare mantre:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pittatore


Lazic

Citat: Slaninar poslato 01 Oktobar, 2014, 07:56
Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2014, 02:07
Citat: Slaninar poslato 30 Septembar, 2014, 08:31
Kava ima samo taj menjaè koji ume biti malo tvrdoglav.

Ponekad lupi¹, da se upla¹im...:o ;D
Ako ne¹to znaju da naprave kako treba, to je menjaè, ¹to reko¹e u nekom motopulsu, te¾e je pritisnuti dugme na mi¹u, nego promeniti brzinu...:P ;D

Mo¾e¹ u mestu da menja¹ brzine bez problema? Znam ih koje je zezao kad to probaju. Na Hondi i Uamani mo¾e.
Koja je poenta menjanja u mestu...? ako stanem u 6-oj brzini, nije frka vratiti, ali kad stoji u leru u mestu, mo¾e samo u prvu, ¹to je skroz ok i nije kvar menjaèa, nego je tako napravljeno... Ako me lagao Revolucija, la¾em i ja...:D Ali ¹altanje u vo¾nji bez kvaèila je toliko lako i u vi¹u i u ni¾u, da ponekad pomislim da je automatik...;D

Tatica

Што децу често имају и они који то не заслужују. И што монструми као што је овај, нажалост, нису једини...



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Lazic


El Jefe

I oca i majku treba poslati na robiju
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Nocas sam sanjao da je Movistar Yamaha dosla u Kg. Ja udjem da vidim sta se desava kad tamo Rossi.  [clapp]

A onda se setim da je verovatno u nedelju bio u Bg-u pa svratio do Kg-a.  :D


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Jecko

Dete od 14 godina nije tu 20 dana i otac na to kaze "ona inace tako ode, ja joj ne mogu nista jer je moja cerka tvrdoglava"

wtf???

Bori¹a

uzmem komp u rinfuzu i sklopim nekako, da povezem... kurac, kabal od monitora ima onaj plavi ulaz
aj dobro, odem kupim danas adapter, I KUPIM POGRESAN TJ OBRNUT... aaaaa ne mogu da verujem

Ivan1979

Citat: Bori¹a poslato 02 Oktobar, 2014, 20:58
uzmem komp u rinfuzu i sklopim nekako, da povezem... kurac, kabal od monitora ima onaj plavi ulaz
aj dobro, odem kupim danas adapter, I KUPIM POGRESAN TJ OBRNUT... aaaaa ne mogu da verujem

Pa ti ga obrni  ;D