Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma bre jebe mi se sta je bolje a a sta gore jednostavno ga ne volim
a na to imam pravo zar ne?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2014, 00:21
ma bre jebe mi se sta je bolje a a sta gore jednostavno ga ne volim
a na to imam pravo zar ne?
.


Ovo je savim tacno.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 30 Septembar, 2014, 08:31
Kava ima samo taj menjaè koji ume biti malo tvrdoglav.

Ponekad lupi¹, da se upla¹im...:o ;D
Ako ne¹to znaju da naprave kako treba, to je menjaè, ¹to reko¹e u nekom motopulsu, te¾e je pritisnuti dugme na mi¹u, nego promeniti brzinu...:P ;D

Kostić


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2014, 02:07
Citat: Slaninar poslato 30 Septembar, 2014, 08:31
Kava ima samo taj menjaè koji ume biti malo tvrdoglav.

Ponekad lupi¹, da se upla¹im...:o ;D
Ako ne¹to znaju da naprave kako treba, to je menjaè, ¹to reko¹e u nekom motopulsu, te¾e je pritisnuti dugme na mi¹u, nego promeniti brzinu...:P ;D

Mo¾e¹ u mestu da menja¹ brzine bez problema? Znam ih koje je zezao kad to probaju. Na Hondi i Uamani mo¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

jofama leather biker jacket moj kurac. èetristo i kusur evra, a pocepa se na trista. puj. [neampojma]


http://s10.postimg.org/pfcqfw4yh/Capture.jpg

Ivan1979

Pa sto nisi pitao zenu bre,,, to se pere na 30 'C  , ne na 300   I  bez centrifuge    [zvizdi]

Kostić


bigsheki

sta me dans izbacilo iz takta,zena odkazala poslusnost i nije mi dozvolila da spremim dorucak,ispeglam ves....i tako

clutch&brake

Mislis nije htela da digne noge? Kako da usisas ispod njenih nogu dok gleda seriju?!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bigsheki

jos gore care,gleda kako ja radim.kaze lepse joj od spanske serije :)) i tepa mi,pedro armando,porfavor,miamor,tekejro mucaco....e to me izbacilo iz takta,jer ne kontam taj spanski....garant su to neke spanske vradzbine da ne bi isao na susrete i moto skupove

mrle

Citat: Ivan1979 poslato 01 Oktobar, 2014, 11:12
Pa sto nisi pitao zenu bre,,, to se pere na 30 'C  , ne na 300   I  bez centrifuge    [zvizdi]

pa kako da je pita? Da razgovara sa njom, ona bi mu i oprala.

Kostić

jao onom ko sa ¾enom razgovara. ;D

jel mo¾e motor preko bankine na mostu kod op¹tine? ne mo¾e, al mo¾e da je odere jer èovek koji vozi kamionèe nisu naoèare i pita me ¹ta je bilo. pa ni¹ta, to ogledalo ti slu¾i za ukras. vreme je da i ja, koji se slabo nerviram, poènem da nosim èekiæ.

Hohštapler

I ja pobegao ortpedu sa stola...
®ena, SO table i levo skretanje... ©ta da vam prièam kad sve znate.
Ne jebe ¾ivu silu, gleda u mene ali skreæe,  stala je tek posle 3 sekunde  trube i onda upla¹eno gleda u mene sva uspanièena, kad sam uzeo da se dernjam i pokazujem "AJ PROÐI SAD KAD SI VEÆ PREPREÈIILA OBE TRAKE!" onda joj se umalo ugasio auto...  [facepalm]

Reko sam ja davno, ako me iko skine s motora to æe biti ¾ena u zastavi 10 sa SO tablama...
sreæa moja pa je ova bila u oktaviji, imala je samo 2 od 3 potrebna uslova.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Sudbina. I onda ti donosi narand¾e u bolnicu i tako to krene... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Oktobar, 2014, 14:47
I ja pobegao ortpedu sa stola...
®ena, SO table i levo skretanje... ©ta da vam prièam kad sve znate.
Ne jebe ¾ivu silu, gleda u mene ali skreæe,  stala je tek posle 3 sekunde  trube i onda upla¹eno gleda u mene sva uspanièena, kad sam uzeo da se dernjam i pokazujem "AJ PROÐI SAD KAD SI VEÆ PREPREÈIILA OBE TRAKE!" onda joj se umalo ugasio auto...  [facepalm]

Reko sam ja davno, ako me iko skine s motora to æe biti ¾ena u zastavi 10 sa SO tablama...
sreæa moja pa je ova bila u oktaviji, imala je samo 2 od 3 potrebna uslova.

Mene je skinula zena sa Zastavom 10.. Doduse nisu SO tablice ali to je to...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Vi svi jebaci strejteri... mene skino frajer u pasatu ahahahahha
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2014, 14:57

Mene je skinula zena sa Zastavom 10.. Doduse nisu SO tablice ali to je to...

Pazi, nisam ja ovo rekao tek tako, napamet, veæ iz iskustva.
Kad god vozim po gradu, sve mogu da "predvidim" ¹ta æe da urade, ali zastavu 10, RETKO kad... i onda kad je pretièem uvek pogledam da li je ¾ensko -ma naravno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

#12419
ovaj matori je namerno poèeo da skreæe u levu traku. znam da me je video, plus sam svirao. to je jedan od onih, koje treba èekiæem po staklu pa po glavi. da sam ogrebao motor o bankinu, bilo bi mu poslednje. ja sam miran i slabo se nerviram kad vidim da neko stvarno ne vidi jer ja jurim, ali ovaj. jok. èisto izvorno namerno.


nebrojeno puta mi se de¹avalo da se prebacim na prednji toèak, nebili zaustavio motor i oma¹io nekoga i uvek se taj neko uhvati za glavu i izvinjava. takve ljude razumem i ne krivim ih, al ove srbendarije, o kako bi bilo lepo obezbediti sebi dve godine na dr¾avnoj ka¹iki....