Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

#12280
Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?
Mogu, al' da la¾u... Definicija nasilnièke vo¾nje je ponavljanje prekr¹aja u kratkom roku, dok te prate i snimaju... Znam da su rekli da je to vi¹e prolazaka za redom kroz crveno, ili vi¹e preticanja preko pune, ili prekoraèenje brzine na du¾oj relaciji, opet dok te prate i snimaju...

bigbad86

ok ako nije to, koji jeste prekrsaj? ae da kazemo da se provlacim bez gazenja pune linije, znaci u svojoj traci.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?

mogu da ti popuse kiticu, ja sam napravio udes provlacenjem i pogodi sta je bilo na sudu? OSLOBODJEN!
pitaj lazica, on je jedini verovao u moju slobodu :D

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:31
ok ako nije to, koji jeste prekrsaj? ae da kazemo da se provlacim bez gazenja pune linije, znaci u svojoj traci.
Citat: Andreja poslato 24 Septembar, 2014, 21:40
Nije prekr¹aj.
Citat: Bori¹a poslato 24 Septembar, 2014, 21:40
Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?

mogu da ti popuse kiticu, ja sam napravio udes provlacenjem i pogodi sta je bilo na sudu? OSLOBODJEN!
pitaj lazica, on je jedini verovao u moju slobodu :D

Ta naaaaa...;D :-*

nesic1


OKi

#12286
Vec duze vreme me izbacuje iz takta , ali ovih dana posebno u oglasima, cena >> DOGOVOR<<

UFF

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2014, 21:29
Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?
Mogu, al' da la¾u... Definicija nasilnièke vo¾nje je ponavljanje prekr¹aja u kratkom roku, dok te prate i snimaju... Znam da su rekli da je to vi¹e prolazaka za redom kroz crveno, ili vi¹e preticanja preko pune, ili prekoraèenje brzine na du¾oj relaciji, opet dok te prate i snimaju...

mislim da je i ako na autoputu ili npr u jurija gagarina obilazis cik-cak tj prestsrojavas se na svake 2 sekunde jer obe trake smaraju sa voznjom a ostalili rastojanje izmedju za ceo sleper
i ako tom voznjom teras ostale ucesnike saobracaja da koce (one ispred kojih se ubacis) onda je nasilnicka voznja i ja bi trebao svaki dan po par puta da dobijem kaznu za to :D
tj oni ne moraju da koce, ne ubacujem se ja ispred njih pa usporavam vec oni zele rastojanje od 20m pa kad im ti svojim ulaskom smanjis na 10m oni koce da ga ponovo povecaju  [facepalm] [samoubistvo]
oduzeti dozvole i proterati nazad na selo ili zabraniti da upravljaju vozilom radnim danima u spicu, nek se voze nocu i vikendom pa nek prave guzvu po gradu kad su retardi i ne umeju

Slaninar

Citat: UFF poslato 25 Septembar, 2014, 00:58
mislim da je i ako na autoputu ili npr u jurija gagarina obilazis cik-cak tj prestsrojavas se na svake 2 sekunde jer obe trake smaraju sa voznjom a ostalili rastojanje izmedju za ceo sleper
i ako tom voznjom teras ostale ucesnike saobracaja da koce (one ispred kojih se ubacis) onda je nasilnicka voznja i ja bi trebao svaki dan po par puta da dobijem kaznu za to :D
tj oni ne moraju da koce, ne ubacujem se ja ispred njih pa usporavam vec oni zele rastojanje od 20m pa kad im ti svojim ulaskom smanjis na 10m oni koce da ga ponovo povecaju  [facepalm] [samoubistvo]
oduzeti dozvole i proterati nazad na selo ili zabraniti da upravljaju vozilom radnim danima u spicu, nek se voze nocu i vikendom pa nek prave guzvu po gradu kad su retardi i ne umeju

Ja ne volim kad mi se neko ubaci tako da napravi manje od 2 sekunde razmaka izmeðu mene i auta ispred. Nekad je to 100 metara, nekad 10, zavisno od brzine kojom idem.

Samo ne volim pametne koji voze levom trakom, kao "po¹tujem ogranièenje, tebi ako se ¾uri...", to me jako nervira. Ili one ¹to moraju da se prestroje u levu traku za skretanje u levo jedno kilometar ranije, pa onda voze 50 do semafora. Dosta lo¹ih vozaèa kod nas... zato bicikl.  :)

Mada su sad po NS krenuli opasno da popularizuju bajseve. Neka udru¾enja, pa "kritièna masa", pa sve vi¹e bajseva - sad ako i na bici stazi postane gu¾va sa isto tako vrlim vozaèima... ne znam, helikopterom æu iæi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: okisa poslato 25 Septembar, 2014, 00:23
Vec duze vreme me izbacuje iz takta , ali ovih dana posebno u oglasima, cena >> DOGOVOR<<

To èitam kao "doði da vidim koliki si ¹aran, pa da znam..."  Preskaèem oglase bez cene. Iz principa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: UFF poslato 25 Septembar, 2014, 00:58
Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2014, 21:29
Citat: bigbad86 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?
Mogu, al' da la¾u... Definicija nasilnièke vo¾nje je ponavljanje prekr¹aja u kratkom roku, dok te prate i snimaju... Znam da su rekli da je to vi¹e prolazaka za redom kroz crveno, ili vi¹e preticanja preko pune, ili prekoraèenje brzine na du¾oj relaciji, opet dok te prate i snimaju...

mislim da je i ako na autoputu ili npr u jurija gagarina obilazis cik-cak tj prestsrojavas se na svake 2 sekunde jer obe trake smaraju sa voznjom a ostalili rastojanje izmedju za ceo sleper
i ako tom voznjom teras ostale ucesnike saobracaja da koce (one ispred kojih se ubacis) onda je nasilnicka voznja i ja bi trebao svaki dan po par puta da dobijem kaznu za to :D
tj oni ne moraju da koce, ne ubacujem se ja ispred njih pa usporavam vec oni zele rastojanje od 20m pa kad im ti svojim ulaskom smanjis na 10m oni koce da ga ponovo povecaju  [facepalm] [samoubistvo]
oduzeti dozvole i proterati nazad na selo ili zabraniti da upravljaju vozilom radnim danima u spicu, nek se voze nocu i vikendom pa nek prave guzvu po gradu kad su retardi i ne umeju

kako je provlaèenje motorom na semaforu nasilnièka vo¾nja, ako vozila stoje? to je budalizam. nasilnièka vo¾nja je kad je traka ¹iroka, ti oæe¹ da obiðe¹ auto, a on tera inat i vozi uz belu liniju, a ne desnom stranom kolovozne trake, tj, uz desnu ivicu. u gradu su obe trake kolovozne a na autoputu jedna kolovozna druga je za obila¾enje i po njoj se ne vozi tipa, ja pratim ogranièenje. treba proterati zakonopisce.

i na koju foru uop¹te vo¾nja motocikla mo¾e da bude nasilnièka, osim prolaska kroz crveno, preticanja u raskrsnici i ispred pe¹aèkog prelaza. i 250 kroz jurija gagarina ;D

zVuk

Citat: Slaninar poslato 25 Septembar, 2014, 08:00

. Ili one ¹to moraju da se prestroje u levu traku za skretanje u levo jedno kilometar ranije, pa onda voze 50 do semafora. Dosta lo¹ih vozaèa kod nas... zato bicikl.  :)



ne vidim zasto bi ti ovo smetalo, 50 je ogranicenje u gradu..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 25 Septembar, 2014, 08:20
Citat: Slaninar poslato 25 Septembar, 2014, 08:00

. Ili one ¹to moraju da se prestroje u levu traku za skretanje u levo jedno kilometar ranije, pa onda voze 50 do semafora. Dosta lo¹ih vozaèa kod nas... zato bicikl.  :)



ne vidim zasto bi ti ovo smetalo, 50 je ogranicenje u gradu..??

Mislim na bulevar (sa po 3 trake u smeru) i na magistralni put ka Futogu (sa po 2 trake u svakom smeru). Desna traka je super ako vozi¹ taèno po ogranièenju (ili srednja na bulevaru). Ali mi je pederski kad neko pored, u levoj, vozi 50 paralelno sa autom koji desnom ide 50. Meni se ¾uri, hoæu da proðem. Nisu oni saobraæajci da brinu koliko brzo æu da vozim. Mo¾da sam bahat, ali me to nervira. Posebno ako ¾urim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

moze da bude bulevar i sa 19 traka u smeru, ali u gradu ne postoji traka za preticanje, tako da u gradu svako moze da vozi bilo kojom trakom.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Pojedi snikers, kad si gladan pretvori¹ se u nadrkanog dedu...:P

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2014, 11:44
Pojedi snikers, kad si gladan pretvori¹ se u nadrkanog dedu...:P

ne brate....slaninar je nadrkan u ovom slucaju.....njemu smeta sto neko vozi po propisima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Nije nadrkan, i ja pizdim od takvih stvari.
Ne zato ¹to mi je te¹ko da ih preteknem sa desne strane veæ je to stvar "uètivosti" u saobraæaju. Ako ne ¾uri¹, vozi¹ po propisu, ¹to ne bi i¹ao desnom trakom? Sve jedno ti je.
Ja svaki dan idem preko Mi¹eluka i Slobode, i svaki dan gledam iste takve (uglavnom ¾ene) kako voze levom trakom 60, a ogranièenje 80... a motorom ne ide niko sporije od 100 (èitaj 160), i onda u punom gasu mora¹ da se prestrojava¹ pa vraæa¹, a nekoliko puta kad èuje motor da se dernja iza nje krene da se vraæa u desnu traku ali bez ¾migavca... a nigde nikog ispred nje, mogla je opu¹teno da ide desnom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

ja sam pricao za bulevar.....ne za puteve rezervisane za saobracaj motornih vozila....mada i tu imas izbor: da se nerviras i cekas da ti se skloni ili da preteknes siroko sa desne strane i nastavis dalje svoj put bez nervoze....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Pa to i radim... ne nerviram se ja zbog takvih... nego ja to shvatim kao nekulturno pona¹anje... ko kad neko vièe dok telefonira ulicom... nepotrebno i nekulturno, ali vi¹e govori o njima nego ¹to mi smeta.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.