Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Citat: Jecko poslato 24 Septembar, 2014, 13:34
....u situaciji gde se skida 3k na plate od 30k ljudima, mere stednje na svakom koraku, bilo bi ljudski i s njihove strane da kazu, ok i mi smo gradjani ove zemlje, necemo da paradiramo, ustedecemo drzavi par miliona evra, polomljenih izloga, pokradene robe, polomljenih glava, automobila...evo to je nas doprinos!

Ali kaktus.....setace....jer su povlasceni... Nek taj neko bude peder dokle hoce...ne vidim zasto treba meni\nama da seta po ulici i da se dere i dokazuje\pokazuje da je peder....
[clapp] [thumb_up] taèno tako. Neka idu da daju krv, da vode stara lica na preglede ili u kupovinu, volontiraju na onkologiji, srede neki park, okreèe obdani¹te,... ali ne, oni mora da budu pederi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Btw... protiv gejeva nemam nista... Njihova stvar skim se jebu... Ali aktivisti su druga stvar....
Tokom prethodnog talasa poplava samo jedna... pa da kazem organizovana grupacija... je zasukala rukave i pomogla.... NAVIJACI!!!
Ta bagra je ostavila po strani sve medjusobne razmirice i razlike, uzela lopate u ruke i zaronila u blato..... Za to RESPECT.
Gejevi pojedinacno su takodje pomagali.... Znam ih nekoliko... Pomagali kao ljudi ne kao gejevi....
NIJEDNA LGTB ORGANIZACIJA NIJE DINARA DALA NITI BILO KAKVU POMOC ORGANIZOVALA.... Smatraju da su pomogli time sto su odlozili pederbal koji je trebao da bude u maju....
Isto tako nije nijedna nacionalisticka organizacija nista uradila... Dveri, obraz i njima slicni su nestali tada sa lica zemlje....
Aktivisti kao aktivisti.... I jedni i drugi i treci gledaju samo svoje dupe (dobro ovi jedni gledaju i tudje al ne u tom smislu...)

Sto rece jedna moja gej drugarica... ''MI SMO GEJEVI OVI STO OCE DA PARADIRAJU SU PEDERCINE!!!''
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

#12262
Citat: Joker poslato 24 Septembar, 2014, 12:11
@Slaninar, manjine imaju posebne uslove, i na papiru i u praksi...

Zna¹ nekog ko je manjina? Ba¹ bliskog? Verujem da to nije sluèaj i da zato ne zna¹ koliko gre¹i¹.

Citat: Joker poslato 24 Septembar, 2014, 12:11
Mozda cak i u praksi vise nego na papiru jer je lakse da vlast, policija,

Zna¹ koga jo¹ jedino mo¾e¹ da tuèe¹ u stanici? Pogaðaj.

Citat: Joker poslato 24 Septembar, 2014, 12:11
lokana samouprava, javna preduzeca itd. prihvate njhove zahteve, okrenu glavu na njihove zloupotrebe i kresenja zakona...

Ko æe lak¹e da se zaposli u tim organima? Beli ili obojeni?

Citat: Joker poslato 24 Septembar, 2014, 12:11
Lakse je tako, da zanemarimo, da zaboravimo, prebacimo na sledeceg, okrenemo i odemo... Sve je lakse umesto da se suocimo sa problemom ispred, da vlast radi svoj posao na pravi nacin, da policija spovodi na nacin na koji treba da sprovodi a to je da je zakon isti za sve... Ko ce sada da se zajebava sa ciganinom, da ga privodi, da pise papirologiju, da se drka a da zna da od toga nema nista i ako pretera da moze samo da popije po svom dupetu... Ko ce to da radi? Za sta?

To nema veze sa bojom ko¾e, veæ sa tim da èovek nema papire, izvor prihoda, imovinu. Ti sutra mo¾e¹ isto tako, samo ako ¾eli¹. Ja to redovno koristim na biciklu: kroz crveno svetlo pored saobraæajaca. Ali nisam povla¹ten zato ¹to dr¾ava voli bicikliste, ili tako ne¹to. Pogotovo ne ¹to sam beo. Jednostavno nema veze. Samo nemam tablicu za slikanje, te¹ko me je uhvatiti ako smotam preko trotoara kroz ulaz, a slaba vajda. Lak¹e je zaustaviti vozaèa u kolima.



Ovo ostalo, iskuliraj, opusti se. Pu¹tamo sve da kradu, ne samo cigane. Meni su najvi¹e bajseva ukrali beli narkomani u krizi, ne cigani. Najvi¹e para mi je ukrao investitior, beli, sa registrovanom firmom, u odelu. To je gore od 1000 cigana. I on je isto "povla¹ten": otvori¹ D.O.O, potro¹i¹ skupljene pare, zatvori¹ D.O.O. i otvori¹ sa novim imenom. I sve lepo, kulturno legalno. Sve je to isto sranje - ovde su svi normalni i po¹teni zajebani, a lopine povla¹tene - bez ikakve rasne i nacionalne diskriminacije (pozitivne, ili negativne).



©to se pedera tièe, dok god ne budu mogli normalno da se dr¾e za ruke, ljube na ulici - rade sve ¹to mi "normalni" radimo, oseæaæe se ugro¾eno i boriti za sebe. Ko nije za sebe, nije ni za druge. Meni je parada neukusna, kontam da je pi¹anje uz vetar, ali oni imaju pravo i treba da se bore za sebe.


©to se para tièe, vi¹e para se potro¹i svaki vikend za obezbeðivanje utakmica na¹e fenomenalne name¹tene fudbalske lige. Da je dr¾ava kao ¹to nije, parada bi bila idealna prilika da se sve agresivne budale pohapse.


P.S. ©to drug Monster lepo reèe:  sve je to zamazivanje oèiju. ©ta je sa nezakonitim smanjenjem penzija? Sa novim zakonom o radu. To æe nas sve sahraniti, a o tom se veoma malo prièa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

#12263
Slaninar, Monster i Jecko, nemam pluseve al' da znate da vas gotivim :)

Izmena: Zaboravio sam Jokera  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

ima postenih i radnih roma naravno!!! al ima i onih kome je draze da mu djete prosi na minusu ili plusu golo i boso i jos ga prebije ako ne donese dovoljno para!!! u mojoj osnovnoj smo upisali dvije ciganke u prvi razred..  imale si oko 12 i 14 godina.. a to ti je bilo u staroj jugi!! e pa vec slijedece godine nisu vise ni dosle vec se udale i do mog drugog razreda bili trudne sve u sesnaest!!! najvise batina i otimanja para sam dozivjeo od istih tih dragih nam roma!! e sto se mene tice mogu pokrepat,ako ne zele da zive kako treba i u zakonskim i civilizovanim okvirima!! cast izuzecima ali ih je vrlo,vrlo malo!!!
jin-jang

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 24 Septembar, 2014, 14:00
Btw... protiv gejeva nemam nista...

pederi druze...pederi,mani da im tepas


Citat: monsterbnt poslato 24 Septembar, 2014, 14:00
Tokom prethodnog talasa poplava samo jedna... pa da kazem organizovana grupacija... je zasukala rukave i pomogla.... NAVIJACI!!!

30% njih je jedva zadrzano u autobusima jer su bili mortus pijani,bilo je strah pustiti ih napolje da se ne podave
20% je islo iz zajebancije
10% da bi zdrpili nesto ako je moguce
40% da bi stvarno pomogli


Citat: monsterbnt poslato 24 Septembar, 2014, 14:00
Gejevi pojedinacno su takodje pomagali.... Znam ih nekoliko... Pomagali kao ljudi ne kao gejevi....

kao pederi druze da ne polome nokte ;)

Citat: monsterbnt poslato 24 Septembar, 2014, 14:00
NIJEDNA LGTB ORGANIZACIJA NIJE DINARA DALA NITI BILO KAKVU POMOC ORGANIZOVALA....

LPBT nije LGBT

Citat: monsterbnt poslato 24 Septembar, 2014, 14:00
Sto rece jedna moja gej drugarica... ''MI SMO GEJEVI OVI STO OCE DA PARADIRAJU SU PEDERCINE!!!''

e drugarici skidam kapu,ti koji su geyevi jebuckaju se po stanovima i kucama i ne treba im parada da bi se eksponirali.

zar oni ne setaju svaki dan ulicama gradova kao i mi normalno?

jer mi normalni ljudi imamo odredjen dan u godini kada paradiramo ulicama,nekakvim zastavam i da nosimo transparente "ok je biti normalan"?

taj ministar stefanovic i ostali koji im dozvoljvaju ovakve stvari,nek ih vodi kod sebe kuci pa nek orgiraju i zurajkaju celu noc u koznim gacama a ne po ulicama srbije....gaze crkvu da bi udovoljili zapadu.....pa ko su bre oni da odredjuju ko ce paradirati ulicama gradova?za to treba narod da se pita a ne kako zeli neki ministar ili bezboznici iz eu-a.

znaci treba bre javno glasanje naroda "da li ste za odrzavanje pederbala ili ne?" kratko i jasno.......drugo pitanje "da li zelite u eu iline?" i molim lepo....narod odlucuje o sudbini a ne neki drpci iz eu-a.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2014, 18:47
zar oni ne setaju svaki dan ulicama gradova kao i mi normalno?

Ne. Mo¾e¹ zamisliti ¹ta bi se desilo da sa drugarom krene¹ da se dr¾i¹ za ruke i ide¹ gradom? Ili uveèe u gradu da se poljubite u usta?

Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2014, 18:47
jer mi normalni ljudi imamo odredjen dan u godini kada paradiramo ulicama,nekakvim zastavam i da nosimo transparente "ok je biti normalan"?

Nema¹, zato ¹to je to prihvaæeno kao "normalno". Oni nisu jo¹ prihvaæeni. Meni lièno je ta parada degutantna, da se razumemo. Zabranio bih je zbog lo¹eg ukusa i tako bih rekao... isto kao i Cecine koncerte. Ali gejevi kontaju da æe time da ljude nekako naviknu da je to isto normalno, prihvatljivo, da posle neæe biti problem kad se dr¾e za ruke u gradu. Ja mislim da je to budala¹tina, kontraefekat, pi¹anje uz vetar. To bi sve bili razlozi protiv. Ono ¹to mi nije opravdan razlog je to da parada kao ugro¾ava "porodiène vrednosti" i da tro¹i puno para.

Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2014, 18:47
za to treba narod da se pita a ne kako zeli neki ministar ili bezboznici iz eu-a.

znaci treba bre javno glasanje naroda "da li ste za odrzavanje pederbala ili ne?" kratko i jasno.......drugo pitanje "da li zelite u eu iline?" i molim lepo....narod odlucuje o sudbini a ne neki drpci iz eu-a.


Narod je glup i njime se lako manipuli¹e. Iznenaðujuæe lako. Tako da to ¹to narod ka¾e da hoæe se veoma lako promeni za veoma kratko vreme.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Danas u prodavnici gledam sabanku kako je ispipala bar jedno 10 hlebova na polici pre nego sto je nasla neki koji odgovara njenim prefinjenim standardima...  [bejzbolka]
I feel the need..... the need for speed !!!

zVuk

a sta mislis cime su radnici stavljali hleb na policu..??....a tek oni sto su ga pakovali u gajbice, pa u kamione.....svaki od tih hlebova je pipnulo bar pet-sest ljudi pre te sabanke....ne se sekiras zbog toga....

....pre bi trebalo kriviti prodavnicu koja nije obezbedila papir ili kesu za pipanje hleba....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

Citat: zVuk poslato 24 Septembar, 2014, 19:32


....pre bi trebalo kriviti prodavnicu koja nije obezbedila papir ili kesu za pipanje hleba....

to je kao sex sa kondomom sigurnije al kvari osecaj ;)

Plazma Keks

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2014, 19:28
Danas u prodavnici gledam sabanku kako je ispipala bar jedno 10 hlebova na polici pre nego sto je nasla neki koji odgovara njenim prefinjenim standardima...  [bejzbolka]
koliko puta si u zivotu pojeo hleb koji je ispao iz gajbice na pod prilikom transporta?

zVuk

Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2014, 19:42
Citat: zVuk poslato 24 Septembar, 2014, 19:32


....pre bi trebalo kriviti prodavnicu koja nije obezbedila papir ili kesu za pipanje hleba....

to je kao sex sa kondomom sigurnije al kvari osecaj ;)

[rofl] [rofl] [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: Joker poslato 24 Septembar, 2014, 12:11
@Slaninar, manjine imaju posebne uslove, i na papiru i u praksi... Mozda cak i u praksi vise nego na papiru jer je lakse da vlast, policija, lokana samouprava, javna preduzeca itd. prihvate njhove zahteve, okrenu glavu na njihove zloupotrebe i kresenja zakona... Lakse je tako, da zanemarimo, da zaboravimo, prebacimo na sledeceg, okrenemo i odemo... Sve je lakse umesto da se suocimo sa problemom ispred, da vlast radi svoj posao na pravi nacin, da policija spovodi na nacin na koji treba da sprovodi a to je da je zakon isti za sve... Ko ce sada da se zajebava sa ciganinom, da ga privodi, da pise papirologiju, da se drka a da zna da od toga nema nista i ako pretera da moze samo da popije po svom dupetu... Ko ce to da radi? Za sta? Ima svoje radno vreme i to je to... Moralna obaveza je odavno isparila, smanjila se u tim ramerama da skoro vise i ne postoji... Svako gleda na sebe i svoje interese... I mi to nazivamo demokratijom... Isto i sa ovom "paradom ponosa".. Digne mi se pritisak da oni TO nazivaju ponosom! Sto se nekada definisalo kao poremecaj u seksualnom ponasanju sada je orjentacija... Pa nije to bilo pre 200 godina pa su ljudi zaboravili sta se ucilo bre u skolama! I sta traze? Da okrenemo glave!! "Pustite nas da zivimo"... "I mi imamo prava!!".. Imate, ali nisu ista kao kod svih... Sto je najgore, mi i okrecemo glave... Kao sto dozvoljavamo ciganima da kradu, kao sto dozvoljavamo da se tranvestiti budu javne licnosti, kao sto dozvoljavamo da se promovise nepismenost u formi Ekrema, debilizam u formi Kristijana Golubovica i da ne pricam jos 1000000 takvih koji su pozivani u emisije da gostuju, praceni na drustvenim mrezama, da ceo SVET vidi koliko su nesposobni da budu normalni jer MOLIM VAS to ljudi traze! To se prodaje!! To je ono sto nama treba! Ono sto nam omogucava da okrenemo glave, da nas ne interesuje nista drugo sem da prozivimo te godine koje imamo kao da posle toga nista ne postoji... Sebicnost...

GLAS RAZUMA na MM! Amin.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

jebes nekog momka tamo iz nekog grada koji je smislio kako da auto ide na vazduh.....spakujte mu kofer i nek ide u svet da nastavi svoje ludorije...nama je bitnije da znamo s kim se stanija sinoc kresala i koji brus danas nosi....

bigbad86

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2014, 19:28
Danas u prodavnici gledam sabanku kako je ispipala bar jedno 10 hlebova na polici pre nego sto je nasla neki koji odgovara njenim prefinjenim standardima...  [bejzbolka]
https://www.youtube.com/watch?v=sYEIVGDNNeY

Lazic

Cigani, pederi, crkva, vuèiæ i ostala bagra... D¾aba meni ¹to izbegavam vesti...:o [facepalm] gde god pogledam, isto...:D

Andreja

Ortaku pisali kaznu u Leskovcu ¹to je bicikl vozio trotoarom. Druga opcija mu je bila da vozi u kontra smeru po¹to je ulica jednosmerna. Dobro, i on je malo ispao konj ¹to im je stao, dodu¹e, bili su na motoru. 5000 dingera.

A pederèine mrtve ne smeju da zaustave d¾ibere u Aosmicama, sedmicama, S klasama... Koji prave veeelike prekr¹aje.

Steram im ga majci jadnoj, ne da neæu da registrujem motor sad nego mi puca kurac. Pa ko istraje du¾e.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nesic1

kupim eurokrem swisslion dodjem kuci sednem da se zasladim otvorim govno kad ima sta i da vidim, unutra jebeni mravi, sve ga izbusili i na kraju se skupili u jedno mesto i pocrkali.. bacim sranje u kantu

posle nekoliko dana uzmem rumkasato isto swisslion, sednem da se zasladim i otvorim govno kad pogadjate (ne nisu mravi ovog puta) budjav.. bacim u kantu

moje pare vise ne vide

bigbad86

Danas mi cale kaze da nekom njegovom drugaru pisali kaznu za nasilnicku voznju zato sto se skuterom provlacio na semaforu. Jel to tacno da to mogu da urade?

Mil@n

Citat: nesic1 poslato 24 Septembar, 2014, 21:21
kupim eurokrem swisslion dodjem kuci sednem da se zasladim otvorim govno kad ima sta i da vidim, unutra jebeni mravi, sve ga izbusili i na kraju se skupili u jedno mesto i pocrkali.. bacim sranje u kantu

posle nekoliko dana uzmem rumkasato isto swisslion, sednem da se zasladim i otvorim govno kad pogadjate (ne nisu mravi ovog puta) budjav.. bacim u kantu

moje pare vise ne vide
Rum kasato pravi Banini  ;D
Menjaj prodavnicu.