Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

zato uff ima kilometar u zmijama, moze da obmota kucu i niko nece da dira ;D

nemke

Garant su cekali. Svako vece u isto vreme idem u setnju. Za vikend dovodim jos jednog iz sela. Jednog setam, drugi zakljucan u kuci pa izvolite. Ovaj iz sela provereno ide na coveka, zadnjeg kojeg je skidao sa traktora iskidao, polomio mi plecku i kljucnu kost.

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

nemke

Tablu imam, a i strpljenja da sacekam "goste".

Lazic

Citat: Taraba poslato 19 Septembar, 2014, 20:23
Ne posle, pre.
Ne slu¹aj ovog iznad, nije ba¹ u
http://dadjo.rs/wp-content/uploads/2013/03/5551.jpg
Ako stavi pre, sjebaæe faktor iznenaðenja...;D
Nego odmah posle dogaðaja, a pre uviðaja...;D

mrle

Citat: mrle poslato 19 Septembar, 2014, 11:19
Crkao mi akumulator na Puntu jutros, mada je i sinoæ zajebavao. Morao sam da kupim busplus i da se klackam tramvajem.

ne mo¾e kod mene jednostavno. ipak je alternator!!!

Lazic

Za pikasa remont sa sve rukama iza¹ao 2000...;D Pobedi to ako mo¾e¹...;D A skida se i vraæa, "jako" lako...;D

mrle


monsterbnt

Kretenski pas.... Prvo skace pola sata po meni, i onda kad me konacno digne iz kreveta ispisa se na sred sobe.... CATS RULZ!!!
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

...aha... ova na¹a maèketina, kad mu je praljav posip sere po predsoblju...
Uðem u stan ono smrdi kao pakao! Joj da moj, RAUS bi bio odavno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Citat: monsterbnt poslato 23 Septembar, 2014, 11:08
Kretenski pas.... Prvo skace pola sata po meni, i onda kad me konacno digne iz kreveta ispisa se na sred sobe.... CATS RULZ!!!
Pa nije mogao vise da izdrzi...
Macku neces naci da radi to, ali macku ti i ne interesujes... Nju interesuje samo sta mozes da joj das... 1% macaka se vezuje za gazdu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

....ma dacu ja njemu nije mogao da izdrzi.... sinoc oko 2 je prosetan....
I obe moje macke su vezane za mene.... Kad je komsija doso na vrata da vristi za neke gluposti i na silu pokusao da udje u stan obe su ga iste sekunde napale..... branili su mene i kucu.... a komsija je zavrsio kao da je trcao kroz zilete....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 23 Septembar, 2014, 11:08
Kretenski pas.... Prvo skace pola sata po meni, i onda kad me konacno digne iz kreveta ispisa se na sred sobe.... CATS RULZ!!!
pa nauci ga da sere i pisa u posip. ionako si rekao da je to cat spanijel :P

monsterbnt

Naucio bi ja njga.... kad bi mu ovo dvoje dali.... ionako svaki cas dobije po nosu zato sto dira njihovu hranu...
Smrt SVIMA!!!!

DraganPavlicevic

Juèe sam imao polaganje vo¾nje.Ki¹a pada, policajac kasni pola sata, na poligonu koga plaæam 7ooe godi¹nje ciganin ostavio auto tako da ispit ne mo¾e da se odr¾i.U zgradi u kojoj ¾ivi dotièni vlasnik kola niko neæe da mi ka¾e gde ¾ivi skot.I pored ki¹obrana veæ sam dobro mokar.Zovem "pauka", a u meðuvremenu dolazi policajac.Ni¹ta "izvini" zbog ka¹njenja.Ka¾e da od ispita nema ni¹ta(ne njegovom krivicom).Dolazi pauk,a dolazi i ciganin.Policajac ga legitimi¹e;ovaj pokazuje samo saobraæajnu dozvolu a ne i lk i vozaèku."Nema je kod sebe", a nema je uop¹te.Nema je ni on kao ¹to je nemaju ni svi cigani iz te zgrade,iako imaju 20-tak automobila.To je proveren podatak jer jedan moj biv¹i kandidat je socijalni radnik koji radi sa ciganima iz te zgrade i sve ih poznaje.Ka¾em to policajcu uz pitanje kako ih niko ne kontroli¹e.Ka¾e da oni (cigani) i kad im se napi¹e prijava kaznu ne plaæaju (!),pa za¹to onda da ih kontroli¹u!Probaj da vozi¹ bez dozvole, pa æu da te pitam kako æe¹ proæi kod sudije za prekr¹aje.Redovno viðam po gradu razne skalamerije koje cigani sklapaju od rashodovanih spaèeka ili motokultivatora.Ta i takva vozila su ravnopravni uèesnici u saobraæaju iako ne poseduju dozvolu za upravljanje,nemaju svetla,migavce,koènice niti bilo ¹ta od obavezne opreme.I u tim i takvim vozilima obièno bude vi¹e njih,èesto deca.Pa se ne¹to pitam ko im dozvoljava saobraæaj po gradu i da li uop¹te nekoga zanimaju takva vozila?Ili je to svesno okretanje glave na drugu stranu jer su u pitanju cigani?!Dokle...

Slaninar

Citat: DraganPavlicevic poslato 23 Septembar, 2014, 12:46
Juèe sam imao polaganje vo¾nje.Ki¹a pada, policajac kasni pola sata, na poligonu koga plaæam 7ooe godi¹nje ciganin ostavio auto tako da ispit ne mo¾e da se odr¾i.U zgradi u kojoj ¾ivi dotièni vlasnik kola niko neæe da mi ka¾e gde ¾ivi skot.I pored ki¹obrana veæ sam dobro mokar.Zovem "pauka", a u meðuvremenu dolazi policajac.Ni¹ta "izvini" zbog ka¹njenja.Ka¾e da od ispita nema ni¹ta(ne njegovom krivicom).Dolazi pauk,a dolazi i ciganin.Policajac ga legitimi¹e;ovaj pokazuje samo saobraæajnu dozvolu a ne i lk i vozaèku."Nema je kod sebe", a nema je uop¹te.Nema je ni on kao ¹to je nemaju ni svi cigani iz te zgrade,iako imaju 20-tak automobila.To je proveren podatak jer jedan moj biv¹i kandidat je socijalni radnik koji radi sa ciganima iz te zgrade i sve ih poznaje.Ka¾em to policajcu uz pitanje kako ih niko ne kontroli¹e.Ka¾e da oni (cigani) i kad im se napi¹e prijava kaznu ne plaæaju (!),pa za¹to onda da ih kontroli¹u!Probaj da vozi¹ bez dozvole, pa æu da te pitam kako æe¹ proæi kod sudije za prekr¹aje.Redovno viðam po gradu razne skalamerije koje cigani sklapaju od rashodovanih spaèeka ili motokultivatora.Ta i takva vozila su ravnopravni uèesnici u saobraæaju iako ne poseduju dozvolu za upravljanje,nemaju svetla,migavce,koènice niti bilo ¹ta od obavezne opreme.I u tim i takvim vozilima obièno bude vi¹e njih,èesto deca.Pa se ne¹to pitam ko im dozvoljava saobraæaj po gradu i da li uop¹te nekoga zanimaju takva vozila?Ili je to svesno okretanje glave na drugu stranu jer su u pitanju cigani?!Dokle...

Mo¾e¹ i ti tako. Samo treba da bude¹ spreman otiæi u zatvor i da nema¹ ni¹ta na svom imenu da se mogu naplatiti. Stan, kola, bilo ¹ta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

dok ne uvedu da se iz zatvora izlazi po naplati dugovanja prema drzavi a ne po isteku kazne, od kazne oni nemaju nista, samo si im trosak

Da hrana i krevet tamo kostaju takodje pa boravak u zatvoru bez rada ti samo produzava kaznu, ne skracuje je

npr dugujes 20.000rsd
3 obroka grejanje i krevet kosta recimo 1.000rsd
dnevnica za neki posao koji bi tamo radio nek bude 2.000rsd

mozes da odplatis dug i izadjes za 15 dana ako svaki dan radis ili da sedis tih 15 dana bezposlen a ali ti se boravak u dug povecava pa ces izaci samo ako neko drugi to plati za tebe :) jer drzavi je bitno da ti uzme pare i da se oduzis na neki nacin

a za cigane koji voze mad max vozilo i prosjake u slucaju da nemaju licnu kartu i novac za kaznu uvedu kaznu zatvora od xxx dana (meseci) pa onda primene gornju tehniku
ili ce da pocnu da rade (makar u zatvoru) ili ce tamo dozivotno da ostanu

u svakom slucaju problem resen, nisu vise na ulicama

TEEfqd

Citat: Joker poslato 23 Septembar, 2014, 11:16
Citat: monsterbnt poslato 23 Septembar, 2014, 11:08
Kretenski pas.... Prvo skace pola sata po meni, i onda kad me konacno digne iz kreveta ispisa se na sred sobe.... CATS RULZ!!!
Pa nije mogao vise da izdrzi...
Macku neces naci da radi to, ali macku ti i ne interesujes... Nju interesuje samo sta mozes da joj das... 1% macaka se vezuje za gazdu..
https://www.youtube.com/watch?v=Y6GQR3Ym5M8

MORTAL KOMBAT