Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Tatica

И за БЈР Македонију и за Грчку ТРЕБА међународна возачка дозвола. Можда некад некоме нису тражили, али обично најебе онај ко се ослони на таква искуства. Не исплати се ризиковати компликација у иностранству због пишљиве МВД. Иначе, кога занима прецизно где и шта треба... сајт МИП-а Србије. Званичније не може бити:

http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/vozacke-dozvole-u-inostranstvu?lang=cyr

Ivicat

Time sam se ja i vodio. Sta da radim sa sitnom decom ako traze a ja nemam... Lakse mi da platim 2000din i da sam miran. Ko zna, mozda tih 2000din bude ulozeno u nesto pametno. Mozda naprave neku klupu ili klackalicu za decu. :D

mareskin

Citat: Ivicat poslato 28 Avgust, 2014, 23:40
Time sam se ja i vodio. Sta da radim sa sitnom decom ako traze a ja nemam... Lakse mi da platim 2000din i da sam miran. Ko zna, mozda tih 2000din bude ulozeno u nesto pametno. Mozda naprave neku klupu ili klackalicu za decu. :D

Vodio sam sestru, sestriæa i sestrièinu na more u CG i poneo sam èak i ovla¹æenje da dete sme da ide preko granice od oca (iako sestriæ ima 17 godina, ali nema svoju LK). Pa sam èak uplatio putno zdravstveno osiguranje zbog CG.

Nisu mi se bacale pare, ali ne ¾elim da mi bilo ¹ta komplikuje prelazak granice ili pravi probleme tamo.
Poenta je da ne ¾elim da mi gluposti prave bilo kakav zastoj kad sam veæ krenuo na odmor.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Plazma Keks

a ti se vodis informacijama iz kurira  [facepalm]

mrle

Citat: Plazma Keks poslato 29 Avgust, 2014, 10:17
a ti se vodis informacijama iz kurira  [facepalm]
BILO I NA DNEVNIKU I OSTALIM VESTIMA.
Ovo je prvi link na koji sam nai¹ao.


mareskin

Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2014, 09:47
Citat: Tatica poslato 28 Avgust, 2014, 22:40
И за БЈР Македонију и за Грчку ТРЕБА међународна возачка дозвола.

NE TREBA MEÐUNARODNA!!!

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/potpisan-sporazum-srbija-i-makedonija-medusobno-priznale-vozacke-dozvole-clanak-1470103

"On je precizirao da sporazum mora da bude ratifikovan u Skup¹tini Srbije kako bi stupio na snagu i izrazio oèekivanje da æe se to desiti uskoro."

Da li je ovo ratifikovano u Skup¹tini?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

citiraj sve

"On je precizirao da sporazum mora da bude ratifikovan u Skup¹tini Srbije kako bi stupio na snagu i izrazio oèekivanje da æe se to desiti uskoro.

Stefanoviæ je naveo da æe taj dokumet ove ili naredne sedmice biti na dnevnom radu Vlade Srbije"

Ivicat

E sada si vi dogovorite ko ce kod one sisate da ide po novac.

mareskin

Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2014, 10:54
citiraj sve

"On je precizirao da sporazum mora da bude ratifikovan u Skup¹tini Srbije kako bi stupio na snagu i izrazio oèekivanje da æe se to desiti uskoro.

Stefanoviæ je naveo da æe taj dokumet ove ili naredne sedmice biti na dnevnom radu Vlade Srbije"


Zato sam i napisao da li je ratifikovan. Da li je?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Kostić

ja na debelom brdu u cg u¹o ko pravi bambula u traku za eu umesto u all passind¾er. stao, onaj ka¾e verovatno prvi put idete u evropu. jeste reko, idemo do dubrovnika na kafu, èovek se nasmeja, ne pogleda ni¹ta, samo nam stavi peèat u paso¹ i po¾eli sreæan put.

i¹o sam u evropu jebote bez ièega, samo paso¹, a za makedonce i bosance mi treba meðunarodna. pa boli me kurac za braæu, odo kroz evropu : )

Kostić

pade deèko u nekog punta malopre, sreæa dobro je, malo se izlomio. jebemti

Mik

Citat: kosta66 poslato 30 Avgust, 2014, 13:04
pade deèko u nekog punta malopre, sreæa dobro je, malo se izlomio. jebemti

A jel drz'o telefon na uvetu i cutao (ne obazirujuci se ni na sta - sto se podrazumeva)? Sta se malo izlomilo, nije valjda branik na autu?

U zadnje vreme bas cesto (ma svakodnevno, cim izadjem na ulicu) vidjam "lica" (to je pravnicki izraz) koja drze mobilni na uvetu i cute. Za pancevce mi je jasno, za pancevke jos jasnije, to je tek naucilo da drzi neku stvar u ruci, prve reci se mogu ocekivati tek od sledece generacije, govor tek od trece a onda najdrasticnijim merama treba zaustaviti dalji razvoj jer eto jos Canaka po Srbiji.

Vidjate li vi isto unaokolo? (Jel neka masovna provokacija sa tim telefonima ili sta?)

Tatica

#12155
Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2014, 09:47
Citat: Tatica poslato 28 Avgust, 2014, 22:40
И за БЈР Македонију и за Грчку ТРЕБА међународна возачка дозвола.

NE TREBA MEÐUNARODNA!!!

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/potpisan-sporazum-srbija-i-makedonija-medusobno-priznale-vozacke-dozvole-clanak-1470103



''Па ти онда летуј у новинама.''

mkt

ukocio sam se jbmu sve opasno, za ustajanje iz kreveta mi je trebalo  preko  15min
nem pojma koj mi je

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

na pogresno mesto izgleda hahah
sinoc sve bilo ok i jutros se probudim sa bolovima

perlx