Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

OKi

Opet dosao u moj grad, moja bivsa Klementina. Prosle godine prodao sam ovaj KLE kao na slici, a sada ga taj lik koji ima 110 kg menjao za APRILIU 125 ccm , clasic, . Ih  [stop]  Bolje da je uzeo APN4.  [flashing] [veryangry] [veryangry]


MIGE

palo mi drvo na krov...iz komsijskog dvorista...sjebalo salonit ploce...sta cu dalje,neam pojma  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Bori¹a

deda u traktoru nesto radio i na nekoj kosini mu cibne volan i slomi mu prst, ne znam ni ja sta, ja nemam nikoga kuci i krenem da ga odvezem do bolnice, kad eto ga pandur zaustavlja, dokumenta kurac palac kaze ti ne smes da vozis sam, i uzme mi dokumenta i kaze kad zavrsis dodji...
ja odvedem dedu cekam 2h doktora nema naravno, dolazi doktor u 5 do 8 i kaze meni trci u apoteku brzo do 8 radi da kupis zavoj [ludak] [ludak] jebem ti bolnicu cacansku kad nemaju zavoje, tu trcim mozda 800 metara dodjem, uzmem dedu i krenem kuci, svratim i objasnjavam miliciji da nisam namerno, da nisam vozio jer sam dokon, da je bilo hitno trt mrt i pustise me... srbijo jebem ti mater

p0peye

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Avgust, 2014, 15:09
jeste, ali ima 19000 leukocite  a trebalo bi 10000 (valjda) i lekar je rekao da to znači da ima neki upaljenski proces, a on ni temp. nit ga išta boli...
Ići će danas na infektivno...
Bolje je, prespavao je noć, nije povraćao, jeo plazmu i čaj...

Citat: Plazma Keks poslato 25 Avgust, 2014, 17:51
u urgentnom centru primaju pacijente po principu, ko je hitniji, odnosno, ko je u gorem stanju, lekar je procenio da mu i nije toliko lose pa je zbrisao na drugu stranu.
znam to iz licnog iskustva....
... само ти брани лекаре, па се после питај што те је појео за доручак... :-) :-)
(Надам се да му је боље)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

Citat: Boriša poslato 27 Avgust, 2014, 21:27... svratim i objasnjavam miliciji da nisam namerno, da nisam vozio jer sam dokon, da je bilo hitno trt mrt i pustise me... srbijo jebem ti mater

... па јел' би ти било драже да су ти писали...?
Тад би ти Србија била потамам ;-)

(П.с. - па и ниси возио сам - возио си деду ;-)  )
... и следећи пут Србија да почнеш великим словом - покажи мало поштовања... Председнике, премијере и осталу багру пиши малим (ако већ мораш да их спомињеш), али Србија пиши великим
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

deda nema polozeno.. tj imao je pre 30 godina
nebitno, popravio sam raspolozenje i sad sam okej ;D ;D

Ivicat

Dobar dan. Dobar dan. Da li treba medjunarodna dozvola za Grcku? Treba. U redu. Treba mi jedna. Vozacka, licna, 2000din i dve slike 4x3. Auuu dve slike. Moze li jedna iz stare medjunarodne? Moze.

Dobar dan. Evo opet mene. Dajte licnu kartu i vozacku.... Ovde imamo problem. Ne mozemo da vam damo medjunarodnu. Ne slazu vam se adrese u licnoj karti i vozackoj. Da, ali pre tri godine ste mi na osnovu te iste licne karte i vozacke dali medjunardnu. Zao mi je, takva si pravila. Pa kada su se promenila? Ne znam, ali ne mozemo da vam damo medjunarodnu.... A moze li pasos umesto licne karte. Moze.

Dobar dan. Hteo bih da izvadim medjunarodnu. Moze (hehehe). .... Auu pa nisu vam iste slike. Slike moraju da budu identicne  [facepalm]. Ali zena, deca, kisa,... Dobro, ali nije po pravilu. A hocete li pomoc na putu? A gde putujete? A idete li motorom?

Ali ja sam sve to stoicki podneo. Mozda zbog toga sto seka ima dobre dude (i 20+kg viska :D).


mareskin


Zato si tri puta i¹ao za istu stvar? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Ivicat

E nemoj i ti da me zezas. Gde god sam pitao, kazu treba. Odakle tebi da ne treba?

PS: Ni meni nisu nikada trazili. Ali kakav sam maler, kada prvi put ne budem imao, trazice mi.

Ivan1979


mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 28 Avgust, 2014, 16:02
Pre dve godine je trebala , sada  [neampojma]

Na¹e ministarstvo ka¾e da treba, a vi kako oæete :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

isto kao sto su rekli da meni treba ovlascenje da idem u italiju posto sam maloletan, ja platio izvadio sve uredno i niko mi nije trazio...

mrle

Imam poznanika koji ima turistièku agenciju, bajker, vozi tdm900, ima gomilu kombija, minibuseva. Stalno je negde preko. Ka¾e ne treba.
Misli¹ da su ovi u Evropi èuli za na¹ AMSS? Dovoljno je da ima¹ novu vozaèku dozvolu, ona je po EU standardima.
Jo¹ je pre par meseci ministar MUP-a bio u Makedoniji i "zvanièno" su postigli dogovor da ne treba dozvola u makedoniji.
U emisiji SAT ima deo gde Alviroviæ na granici detaljno obja¹njava ¹ta je sve potrbno od dokumenata, nigde ne pominje nmeðunarodnu dozvolu.
Pre dve nedelje sam do¹ao iz Grèke, samo zeleni karton (makedonci). nisu mi ni tra¾ili potvrdu o upravljanju tuðim vozilom.

mareskin

Ovo je jedna od onih situacija kada ne¹to nije ukinuto i ne ¾eli¹ da te neko cima ako nema¹ sve papire.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2014, 15:37

Zato si tri puta i¹ao za istu stvar? ;)


kako zasto? to je pravi srbin.....u ime oca i sina i svetoga duha  [rofl] [rofl]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

aæimo

Ne treba medjunarodna ako imas novu vozacku. Napravio sam neko sranje u saobracaju i niko mi nije trazio to sranje od papira, al su mi oduzeli tablice dok ne platim kaznu.

p0peye

Citat: eclipse4 poslato 28 Avgust, 2014, 20:06
Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2014, 15:37

Zato si tri puta išao za istu stvar? ;)


kako zasto? to je pravi srbin.....u ime oca i sina i svetoga duha  [rofl] [rofl]
Како је описао шалтерушу - ићи ће и четврти... ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +