Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

eeeeeeeeeeeeee to borisa organizovao samo da dodje do novog motora.mangup je to eeee.

mkt


Bori¹a

ne znam ja da vozim ono haahahah ne znaju da je ono gore od Ra ;D ;D
imao sam neke papire u skuteru za polaganje A2 ali jebes ga, naci cu ga kad na kiti rodi nokat

goranvojska

Citat: Bori¹a poslato 24 Avgust, 2014, 20:28
ne znam ja da vozim ono haahahah ne znaju da je ono gore od Ra ;D ;D
imao sam neke papire u skuteru za polaganje A2 ali jebes ga, naci cu ga kad na kiti rodi nokat
ajde priznaj da planiras nov motor a ovaj nisi znao kako da ga se resis.

Hohštapler

(ja bih prvo pretra¾io ¹upe i gara¾e Bori¹inih ortaka ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Avgust, 2014, 21:36
(ja bih prvo pretra¾io ¹upe i gara¾e Bori¹inih ortaka ;) )
aj javimo u policiju u cacku da ga malo preispitaju a?

Hohštapler

...nemoj, ja ba¹ navijam za malog da dobije motor! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Avgust, 2014, 21:47
...nemoj, ja ba¹ navijam za malog da dobije motor! :)
..........i ja samo ga sekiram malo.jbg nase dete.

Bori¹a

prijavio sam policiji, dao sam sve to redno, nov motor svakako planiram ali skuter mi je mnogo drag, emotivno sam vezan a i imao sam neke papire koji su mi vazni u njemu :D
ali eto, desilo se, jebiga, nadam se da cu ga naci iako su sanse minimalne... zao mi je, krivo mi je, telefon koji imam skuplji je od skutera ali sam se izbedacio jer moram biciklu da vozim sad neko vreme :D mada mozda mi se situacija promeni kad polozim...

Hohštapler

...telefon skuplji od motora...
"©ta ti deèko radi¹...?!"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

radim na crno trosim na belo :D

Che


mkt


Hohštapler

OT:
...sinoæ od 21h do 2h sedeo u Urgentnom u NSu, bratu se slo¹ilo, zatamnelo pred oèima, bled, du¹u ispovraæao dok nije poèeo da povraæa ¾uto, u¹li kod lekara, lekar ga pregledava i ka¾e sestri da mu izvadi krv, dok je sestra to radila on zdimi negde (ka¾u neki hitan sluèaj) i vratio se posle 2 sata...  a brat dehidrirao, vièe da je ¾edan, ¹to god popije povrati, ja prièam sa sestrama, dal treba neka infuzija da mu se da ili tako ne¹to "Sad æe doktor doæi"...
A Sale kuka, vrti mu se u glavi, boli ga glava (dehidrirao totalno)...
Tek u pola 2 nakon pregleda drugog lekara su mu dali infuziju - progledao, odma bolje, vratila mu se boja, stao na noge... pa od 20h kad je poèeo da povraæa do pola 2h bez vode..
I ne ka¾em, nije tim ljudima lako, video ¹ta sve rade i sa koliko pacijenata i kakve sluèajeve... (od lika koji je pucao sebi u glavu do dva tipa koji su se izboli meðusobno no¾evima i onda se sreli opet tu u urgentnom), ali mi smo sedeli 4 sata pre nego ¹to je iko mom bratu pru¾io bilo kakvu "pomoæ" do tad je bilo, lezi, daj ruku, ¹ta oseæa¹, jel ima¹ temperaturu, idite tamo po rezultate, idite vamo da vas snime, to æe onaj doktor da vidi to æe ovaj doktor da vam ka¾e...
Nedao Bog nikome...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Hohštapler

jeste, ali ima 19000 leukocite  a trebalo bi 10000 (valjda) i lekar je rekao da to znaèi da ima neki upaljenski proces, a on ni temp. nit ga i¹ta boli...
Iæi æe danas na infektivno...
Bolje je, prespavao je noæ, nije povraæao, jeo plazmu i èaj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

u urgentnom centru primaju pacijente po principu, ko je hitniji, odnosno, ko je u gorem stanju, lekar je procenio da mu i nije toliko lose pa je zbrisao na drugu stranu.
znam to iz licnog iskustva....

Darko

naravno , trijaza je vrlo bitan faktor kad je "frka"  ... minuti nekad  spase nekog...

jebes ga...

Hohštapler

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Avgust, 2014, 12:41
I ne ka¾em, nije tim ljudima lako, video ¹ta sve rade i sa koliko pacijenata i kakve sluèajeve... (od lika koji je pucao sebi u glavu do dva tipa koji su se izboli meðusobno no¾evima i onda se sreli opet tu u urgentnom)

[thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Citat: Darko poslato 25 Avgust, 2014, 18:04
naravno , trijaza je vrlo bitan faktor kad je "frka"  ... minuti nekad  spase nekog...

jebes ga...
pa ne mozes sad ti da dodjes, lipti ti krv i odsecena ti noga i da ti kazu da stanes na kraj reda