Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 08 Avgust, 2014, 23:39
naravno prozori i vrata se ne odbijaju iz cene,jer im je opravdanje da se lakse okreci ceo zid nego jebavanje oko ivica prozora...

Ko je kreèio zna da je to ¾iva istina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 09 Avgust, 2014, 00:47
Citat: eclipse4 poslato 08 Avgust, 2014, 23:39
naravno prozori i vrata se ne odbijaju iz cene,jer im je opravdanje da se lakse okreci ceo zid nego jebavanje oko ivica prozora...

Ko je kreèio zna da je to ¾iva istina.
nije tesko, krecio sam.. sve sto treba uraditi je zalepiti krep trakom stokove i po zelji zalepiti i foliju za krep traku

Lazic


Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 09 Avgust, 2014, 02:56
Citat: Slaninar poslato 09 Avgust, 2014, 00:47
Citat: eclipse4 poslato 08 Avgust, 2014, 23:39
naravno prozori i vrata se ne odbijaju iz cene,jer im je opravdanje da se lakse okreci ceo zid nego jebavanje oko ivica prozora...

Ko je kreèio zna da je to ¾iva istina.
nije tesko, krecio sam.. sve sto treba uraditi je zalepiti krep trakom stokove i po zelji zalepiti i foliju za krep traku

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Bacio jednu alatku kad sam sklanjao za sobom. Konj! 1000 dinara u ðubre, zbog nepa¾nje.  :(
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF



mareskin


Juèe ispustim motor ispred vikendice.

Ima mali "stepenik" zemlje od 10cm ispred dvori¹ta od vikendice. Èim siðem sa njega na desnoj strani mi je blagi nagib. Dovoljan da ne mogu da dohvatim nogom do zemlje.
Umesto da obiðem sa leve strane i lepo nastavim svojim putem, re¹im da namotam pun desni i siðem preko "stepenika". Èim je propao prednji toèak motor je krenuo da pada na desnu stranu, a kao ¹to pomenuh ne mogu da dohvatim do zemlje i tako ti spustim motor i proðem bez o¹teæenja (osim ¹to mi je ispalo staklence od migavca).

Desilo se, pa ¹ta da se radi. Nervira me ¹to lepo vidim da æe to da se desi i ipak krenem tim putem. I to sve na leru sa 0.1kmh.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

..dobro je da nema¹ ¹tete, ¹to zna obièno da bude pri ovakvim glupim nekim padovima tj ispu¹tanjima...




mareskin

Citat: hurricane poslato 14 Avgust, 2014, 12:32
..dobro je da nema¹ ¹tete, ¹to zna obièno da bude pri ovakvim glupim nekim padovima tj ispu¹tanjima...

Dobro je ¹to se ¹tete tièe, nego je glupo sa moje strane.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Citat: mareskin poslato 14 Avgust, 2014, 12:19

... Dovoljan da ne mogu da dohvatim nogom do zemlje...


Da sam dobio dinar svaki put kad mi se to desilo, bio bih milioner :D :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Ivan1979

Racun iz VIP-a , 4 x veci od paketa koji koristim ,   [veryangry] [bejzbolka] [bejzbolka] [djavo]

Hurricane

..uh imao sam vazda sliènih situacija, dizgori¹...

evo i mene je izbacio iz takta tvoj raèun, ako æe ti biti lak¹e...  [cheers]

Ivan1979

Sto je najgore, nisam prekoracio br. smartova, bar ne po kontroli protoka na telefonu ( MB, minuti, sms,mms,.... )
Sutra idem da im cestitam novu godinu, bozic, slavu I rodjendan  [djavo] [panic] [djavo]



mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 14 Avgust, 2014, 15:10
Sto je najgore, nisam prekoracio br. smartova, bar ne po kontroli protoka na telefonu ( MB, minuti, sms,mms,.... )
Sutra idem da im cestitam novu godinu, bozic, slavu I rodjendan  [djavo] [panic] [djavo]




... i sve po spisku.

P.S. ponesi spisak nemoj da zaboravi¹ kao ja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

VR 46

Citat: Ivan1979 poslato 14 Avgust, 2014, 14:33
Racun iz VIP-a , 4 x veci od paketa koji koristim ,   [veryangry] [bejzbolka] [bejzbolka] [djavo]
Mene su odrali sa netom, presao sam 95mb van mojih besplatnih i na racun mi je stiglo jos 4500din,poludeo sam...posle dva dana sam otisao u MTS i preneo broj,za istu pretplatu dobijam vise poruka i neta...a pritom sto kad potrosis svoj net,imas onaj spori i ne mozes nikad na taj nacin da prekoracis,plus sto ti se sav saobracaj prebacuje u sledeci mesec ako ne potrosis...
Twist of wrist!

Joker

A mene danas odneo pauk... A uredno sam stao, uplatio parking.. Sve redovno ali je rezervisano od 7-17 a tabla stoji 150 metara od mesta gde su me odneli... 13.240 + kazna...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


mareskin

Citat: Joker poslato 14 Avgust, 2014, 19:01
A mene danas odneo pauk... A uredno sam stao, uplatio parking.. Sve redovno ali je rezervisano od 7-17 a tabla stoji 150 metara od mesta gde su me odneli... 13.240 + kazna...

I kako da èovek ne poludi?

Nemam pojma koliko puta sam posle parkiranja pe¹aèio da naðem tablu da vidim u kojoj sam zoni i na koji broj treba da platim. Zamisli da mi dok odem do table neko napi¹e kaznu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu