Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Nov nalog:
- zabranjuje se da se na posao dolazi u suknjama iznad kolena, iskljuèivo ispod kolena (razumem ali nikada niko nije do¹ao u dopiènjaku, 2-3cm iznad kolena je podno¹ljivo...jo¹ samo da nam kupi one èarape, ¹to bi rekle babe tkz. drap boje, one u kutiji, pa da budemo kompletni debili   [veryangry] )
-obavezno no¹enje donjeg ve¹a (  [panic] [panic] [panic] [panic] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl])
-vr¹iti cenzuru svojih slika na dru¹tvenim mre¾ama kao i sopstvenih izjava (eeee, nesreæo [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down])
Hold your head high and your middle finger higher

Joker

Ko zna sta ste radile pa su doneli ta pravila...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zvonèica

Hahahaha, ni¹ta veruj mi...ovde su sve babe od oko 60  godina kojima smeta brus....nas mladih mo¾e¹ na prste da prebroji¹...
Uz to rad sa strankama do 14:30 po potrebi i du¾e, naravno prekovremeni rad se ne plaæa (ranije do 12 da bi imao vremena za procene i nalaze). Psihièki je neizdr¾ljivo.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Jul, 2014, 08:07
...svaða u 6:15am sa penzionerom koji je prepipao SVAKI hleb u radnji...
Pa kad sam ga napu¹io onda po¹to je video da imam kacigu i moto opremu krenuo da sere "Ti ¹to vozi¹ motor æe¹ da me uèi¹"...
Kenja govedo, poèeo da se brani i vreða, a svi ostali u radnji mu se smeju.
Jo¹ krenuo da bude drèan pa kad sam ga pitao dal hoæe da ga pretvorim u vevericu pa da skuplja zube po radnji onda je ipak skontao da je bolje da se ne kurèi.
I ka¾e meni prodavac da nisam trebao, stariji je èovek ali u pravu si - BOLE me kurac, kad nema kuænog vaspitanja.

jel ima negde pravilo da ne sme da se pipne svaki hleb u radnji..?? :P  

inace hleb vec godinama ne kupujem u samoposlugama jer kad vidim majstore sto ga dovoze kamionima  kako se ophode sa tim hlebom, bacaju gjbice pune hleba na asfalt, pa ih presutiraju po podu preko cele radnje do police gde treba da stoji, pa ga onda radnici slazu rukama, a ne verujem da ih peru pre slaganja hleba......


tako da je taj penzioner najmanji problem u lancu.....

i ja smatram da nisi trebao....trebao si lepo da odes u pekaru i kupis vruc hleb koji niko osim pekara i prodavacice nije pipao
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin


Andrej hoæe da jede devièanski nevin hleb :D
To mo¾e samo ako ga sam spremi¹. Sam umesi¹, sam ispeèe¹ i sam pojede¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Citat: mareskin poslato 16 Jul, 2014, 09:08

Andrej hoæe da jede devièanski nevin hleb :D
To mo¾e samo ako ga sam spremi¹. Sam umesi¹, sam ispeèe¹ i sam pojede¹ :D


Zaboravio si i >> sam posejes sam pozanjes i sam sameljes :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Tatica

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Jul, 2014, 08:07
...svaða u 6:15am sa penzionerom koji je prepipao SVAKI hleb u radnji...
Pa kad sam ga napu¹io onda po¹to je video da imam kacigu i moto opremu krenuo da sere "Ti ¹to vozi¹ motor æe¹ da me uèi¹"...
Kenja govedo, poèeo da se brani i vreða, a svi ostali u radnji mu se smeju.
Jo¹ krenuo da bude drèan pa kad sam ga pitao dal hoæe da ga pretvorim u vevericu pa da skuplja zube po radnji onda je ipak skontao da je bolje da se ne kurèi.
I ka¾e meni prodavac da nisam trebao, stariji je èovek ali u pravu si - BOLE me kurac, kad nema kuænog vaspitanja.

Треба разумети чичину фрустрацију. Он пипа да нађе мекши, а баба га сваког јутра излуђује пипајући да нађе тврђи.

Lazic

ontopic:

©to æu 40-ti roðendan doèekati nezaposlen... Osim ako ne naðem ¹ljaku do 11. Avgusta...;D

pittatore


Lazic


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Zvonèica

Citat: Joker poslato 16 Jul, 2014, 08:15
Ko zna sta ste radile pa su doneli ta pravila...

Diskutabilno....42 ¾ene i samo njih sedmorica....pa sva¹ta tu mo¾e da bude....
Hold your head high and your middle finger higher

djolefer

cuo sam strasnu vest,nisam siguran koliko je istinita , nas clan :acosa: iz kosovske mitrovice sa jos 3 drugara  izginuse na jezeru sa nekim gliserima.....
:D

Hurricane


Jocika


Ivan1979

 :(

Pre neki dan se desila nesreca, kazu da su krenuli iz kafane sa dva glisera . Posle par minuta cuo se udarac, kasnije su nasli samo jedan prazan camac kako se vrti u krug.
Bilo na TVu juce.


Neka im je laka zemlja !

mrle

njegova tema je da kupuje naked-a

stra¹no

mkt


Lazic