Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore

Poceo si da strajkujes na bubnju? sacekaj bre ostale :D

mkt

@keks
podmazem ga svaki put pre voznje

VR 46

lik na pumpi mi pohvali motor,kako je lep,lepa boja,bas si ga lepo sredio,ja u fazonu hvalaa,sedam na motor i sa drugarom krecem do hrama u rakovici,ulazim na parking i krecem odmah blizu ulaza da parkiram i u poslednjem momentu vidim da je to za sluzbena vozila parking,stajem i skrecem desno i krene krawasaki u desno,op op op opaaaaa i pade u stranu,ja se smejem i ne mogu da ga podignem,prilazi drugar nekako ga podizemo,epilog: migavac,izgreban retrovizor i malo bocna plastika    [facepalm]
Twist of wrist!

Plazma Keks

Citat: mkt poslato 29 Jun, 2014, 13:41
@keks
podmazem ga svaki put pre voznje
a, dobro je. mislio sam da si ozbiljan pa sam se zabrinuo ;D

crvena

... Jos uvek nista, ali tek je 16h  [andjeo] [welcome]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4


Kostić

Citat: VR 46 poslato 29 Jun, 2014, 14:14
lik na pumpi mi pohvali motor,kako je lep,lepa boja,bas si ga lepo sredio,ja u fazonu hvalaa,sedam na motor i sa drugarom krecem do hrama u rakovici,ulazim na parking i krecem odmah blizu ulaza da parkiram i u poslednjem momentu vidim da je to za sluzbena vozila parking,stajem i skrecem desno i krene krawasaki u desno,op op op opaaaaa i pade u stranu,ja se smejem i ne mogu da ga podignem,prilazi drugar nekako ga podizemo,epilog: migavac,izgreban retrovizor i malo bocna plastika    [facepalm]

meni redovno ispada iz ruke, al nije mnogo te¾ak, pa ga dignem sam ;D

crvena, jel to danas kod vas ta ¾urka?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

OKi

Ova narandzasta govna iz Holandije na SP u fudbalu. Hebem im mater onu pedersku i lezbejsku  [prebicute] [veryangry]

crvena


goranvojska

od sinoc u becu pada kisa i yahladnelo.valjda ce do srede da se rayvedri.

DraganPavlicevic

Na sajtu revije SAT èitam da je u njihovoj emisiji na tv-u od 15.06. jedna od tema bila i"koliko stradaju motocilkisti u Srbiji i za¹to".Pomenutu emisiju nisam gledao,ali proèitah komentar izvesnog Veljka Petroviæa iz NBGD koji doslovce ka¾e:"...to na motorima su sve goveda nekulturna i nedokazana"!Razlog njegovog komentara je bio taj ¹to ga je neki bajker pretekao sa desne strane na auto putu(on je vozio levom trakom!).Odgovorio sam mu onako kako je zaslu¾io,mada nisam ba¹ siguran da æe to biti objavljeno.Dotièni je navodno zavr¹io ITC-visoku ¹kolu za informacione tehnologije(?!)-pi¹e u njegovom profilu.I to je verovatno jo¹ jedna "obrazovna"institucija tipa megatrend,a reèi kojima se slu¾i upravo govore o njegovom obrazovanju.Pa ako neki bajker poznaje dotiènog,neka ga "pozdravi"i neka mu ka¾e da je ponekad pametnije æutati.Tada æe mo¾da delovat da ne¹to i zna.

Kostić

ni ta emisija nije daleko od tog junaka koji vozi bezgre¹no i pljuje po ljudima. ljudi ginu gore u automobilima nego na motorima. narod je takav kakav je i ni¹ta neæe da ga promeni. pogotovo emisija fuj-sat

Kostić

usput, gospodin Pavlièeviæ to sigurno zna, ako je kolovozna traka dovoljno ¹iroka da motocikl mo¾e bezbedno da obiðe automobil, ne samo motocikl nego i sva ostala vozila, vozaè je du¾an da pomeri vozilo udesno. svakako je du¾an da vozi desnom stranom kolovozne trake jel i da sto puta da migavac i obiðe kontejner ili drugu prepreku. u ovom gradu ima iks dovoljno ¹irokih ulica. niko nije kriv besnima u gu¾vi i koloni pa da namerno kad te vide zaviju do pune linije, to je èak i ka¾njivo ako se ne varam. evo recimo, ja sam se danas vraæao sa bubanj potoka, gu¾va je, pet auta kad me vidi zavije desno i ja proðem u svojoj traci bez da gazim punu, mesta dovoljno za oba vozila. al ¹esti srbin op uz punu. ¹to ja da proðem a on da èeka jel. ja kad vidim da auto obilazi, odem desno da èovek mo¾e da proðe. on krene, slabo me vidi, i kad me vidi ne mo¾e da se vrati, pa jel ja treba da teram kurcu inat i da teram motor uz punu? ne treba. kolegijalnos je izmurla vrsta na putevima srbije. za¹to? zato ¹to smo mi takav usrani narod. nek kom¹iji crkne krava ako je moja bolesna. tu lek ne postoji i zbog toga èovek ne treba da se nervira. osmeh na lice i teraj kroz gu¾vu, ko ga jebe, sunce sija, dan lep, nema stresa, ¾ivot du¾i.

BOKYBOY

...i danas...i juce...i vise puta....radim,motor mi parkiran na kapiji firme...a cujem po gradu zuje li zuje.....ooooo,hebem ti sljaku èoveèe...ja sam tregicni pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka.... [doh]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 05 Jul, 2014, 16:45
...ja sam tregicni pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka.... [doh]

a ja pa lezbejka zarobljena u telu manijaka ;)

balcan girl

a ne da sam baksuz negoooo jeboteeeee, majstor mi dobio boginje jeboteeee i opet ne mogu da zavrsim stan kad sam planiralaaaaaa!!!! pa da li je ovo vise normalnoooo?!!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!