Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

znas lazicu moram nesto da ti priznam jbg ja sam u stvari devojèica  :-[ :-[ :-[ :-[ a devojèice strasnoooo voleeeee kupatilaaaaaaaa :D znaèi na more cu u oktobru ako treba al ima da idem i taèka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 23 Jun, 2014, 18:15
eclipse verovatno kad bi se vratila sa letovanja ni stan vise ne bih imala :D sta jebote ne bi ni zgrade bilo pored lazica :D
:-[

eclipse4

eve kako sam odradio:








ali posto si ti devojcica ti volis kaduuuu a ja je ne volim ;)














e sad da bih uklopio u "zivotnu sredinu" i vrata,pola sam ofarbao u crno a pola u belo :)









lazicu bih naravno dao batlersku uniformu a ispred zgrade cisterna sa zajecarskim pivom moze i jagodinsko ;)

p.s "jos da ga nabacim na trening da navuce ovak`o telo ;)




ne bih ga iskreneo uzeo da mi pomogne nego znam da bi sa njim dotako teme od pre nastanka vasione pa sve do zivota posle smrti ;)

a i sta se ti sekras za njega kad sam ja tamo ??? kad ga ja cuvam ko da je sam,nista ne brini ;)


balcan girl

ne volim ja kadu :D i ja sam uzela tus kabinu ali s obzirom na gabarite problem je bio malo kupatilo ne moze da stane tus kabina koju zelim, a ona koja moze da stane je previse mala jer kad podignem ruke da operem kosu laktovima sjebem staklo, ja vec imam uradjeno kupatilo gde je staklo puklo na tus kabini sad uzimam novu tus kabinu, povlaèim vrata da bi mogla da stane, naravno nov ormariæ za kupatilo jer me prethodni majstor nije slusao sta prièam....to je nesto sto mrzim... i sad napokon ima ono sto hocu i jedva èekam da ga uradim jer glodjem dok to sve ne bude kako ja zelim :D jbg malo sam drkadzija :D ja jako dobro znam sta hocu i to sto hocu ja cu da dobijem ovako ili onako :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 23 Jun, 2014, 18:39
eve kako sam odradio:








ali posto si ti devojcica ti volis kaduuuu a ja je ne volim ;)














e sad da bih uklopio u "zivotnu sredinu" i vrata,pola sam ofarbao u crno a pola u belo :)









lazicu bih naravno dao batlersku uniformu a ispred zgrade cisterna sa zajecarskim pivom moze i jagodinsko ;)

p.s "jos da ga nabacim na trening da navuce ovak`o telo ;)




ne bih ga iskreneo uzeo da mi pomogne nego znam da bi sa njim dotako teme od pre nastanka vasione pa sve do zivota posle smrti ;)

a i sta se ti sekras za njega kad sam ja tamo ??? kad ga ja cuvam ko da je sam,nista ne brini ;)


Ni¹ta to ne valja...;D :-*

Taraba

Ponude mi do jaja posao za manje para nego ¹to mi treba da pre¾ivim.
Prihvatiti, stisnuti se 3 meseca u nadi da ce povisica da me izvuce iz govana ili juriti dalje i raditi shit posao za dobre pare.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Probaj da objasni¹ da ne mo¾e¹ da pre¾ivi¹ sa tom kintom iskreno, pa ¹ta bude...:o ;D Ili prihvati pa juri privatno ¹ta god da uhvati¹...;D


ontopic:
dve ¾ene i jedan gej wannabe alien...:o [facepalm]

Taraba

Pa to mi je generalno plan - ce im javim ja biK radio kod vas ali mi pare nisu dovoljne da pokrijem izdatke.
Ako prihvate super, ako ne, ima puna ba¹ta spanaæa pa æu jesti ne¹to dok ne nadjem bolje :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


eclipse4

Citat: Taraba poslato 23 Jun, 2014, 20:46
Pa to mi je generalno plan - ce im javim ja biK radio kod vas ali mi pare nisu dovoljne da pokrijem izdatke.
Ako prihvate super, ako ne, ima puna ba¹ta spanaæa pa æu jesti ne¹to dok ne nadjem bolje :D

dogovori se ti sa lazicem kad planira iseljenje kod mene na selo.....da gajite dzunga,obrcete prase u prirodi,pecete rakiju na masini koja proizvodi ludilo,saznate uvek sta ima novo na www.google-baba-klupa.com,uvece ispred prodavnice pijete pivo od 50 dinara ,igramo se pejntbal u sumi,lovimo,pecamo......i sto je jako bitno vozite kabriolet imt-560 i puca ti ona stvar za guzvu u saobracaju ;)

+ napustena separacija...za kross dusu dalo ;)

Taraba

A jel mogu ja da pravim pivo?
Ne volim to kupovno od 50din :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

naravno.....imas hmelj koliko hoces,pravi jedan cudak tu u selu i znam da je odlicno...a traje mnooogo duze od ovih kupovnih,e sad kad se "ukvari" zapravo nije ukvareno,nego kad otvoris flasu toliko nabije pritisak da sve iskoci iz flase i zapeni,kad se stabilizuje ima isti ukus kao i kad je sveze,to mi je bas pokazao.

UFF

Citat: eclipse4 poslato 23 Jun, 2014, 18:13
a sto mene nisi zvala da uradim za dzabe?
jos da mi lazic pomaze...piiiiiii gde bi ti bio kraj.... ;)

aj dodji kod mene da uradis, lazic ce da ti pomaze u ispijanju piva

eclipse4


Silvana

Zavr¹im majmunu lekturu preko svog redovnog posla i brda obaveza na kraju ¹kolske godine, on nezadovoljan. Ka¾e: ''Vidim da ste dobri u lekturisanju, ali ograniceni u poslu sa tackama, zarezima, upitnicima, navodnicima, odnosno gramatikom, itd…'' Tra¾io da s ljubavlju i pa¾njom popravim roman a ne da ispravljam gramatiku jer tu nije gre¹aka ni bilo.  [samoubistvo] Sreæa pa sam se na prethodnom umjetniku nauèila da se takvi poslovi naplaæuju avansno. Ali nema tih para koje æe mi zaleèiti progoretine na mozgu od takvih baljezgarija.  [veryangry] [ljutko] [ljutko]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Tatica

 То са ''списатељем'' који не може без лектора је смешно као када би др Роси на трке водио свог инструктора вожње.

Slaninar

Citat: Tatica poslato 24 Jun, 2014, 09:30
То са ''списатељем'' који не може без лектора је смешно као када би др Роси на трке водио свог инструктора вожње.

©to. Èovek pogre¹i, pa treba pre izdanja jo¹ jednom proveriti. Bolje kad pregleda neko "neutralan".  Isto kao ¹to veæina sportista ima trenera koji ih gleda, savetuje - èak i kad postanu broj 1.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 23 Jun, 2014, 22:42
Citat: Taraba poslato 23 Jun, 2014, 20:46
Pa to mi je generalno plan - ce im javim ja biK radio kod vas ali mi pare nisu dovoljne da pokrijem izdatke.
Ako prihvate super, ako ne, ima puna ba¹ta spanaæa pa æu jesti ne¹to dok ne nadjem bolje :D

dogovori se ti sa lazicem kad planira iseljenje kod mene na selo.....da gajite dzunga,obrcete prase u prirodi,pecete rakiju na masini koja proizvodi ludilo,saznate uvek sta ima novo na www.google-baba-klupa.com,uvece ispred prodavnice pijete pivo od 50 dinara ,igramo se pejntbal u sumi,lovimo,pecamo......i sto je jako bitno vozite kabriolet imt-560 i puca ti ona stvar za guzvu u saobracaju ;)

+ napustena separacija...za kross dusu dalo ;)
Ilija mo¾e da gaji pivo, ne smeta...;D

Taraba

Mala trivia vezana za hmelj:

Hmelj je prirodni konzervans i ima anti-bakterijska i anti-fungicidalna svojstva.
Dok je Indija bila kolonija Velike Britanije slali su pivo vojnicima stacioniranim u Indiji.
Pivo se cesto kvarilo jer je put dug a temperature visoke.
Dosli su na ideju da ubace gomolu cvetova hmelja u pivo i time ga efektivno konzerviraju.
Uspelo je a pivo je dobilo divnu aromu i miris hmelja bez dodavanja gorcine.

Ta vrsta piva postala je poznata kao India Pale Ale ili IPA i jedna je od najpopularnijih vrsta piva danas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Vidite sa kakvim se predznanjem ide u kafanu :P