Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Kakav to direktor nosi kratke pantalone i japanke?!?!?!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2014, 19:16
Citat: monsterbnt poslato 12 Jun, 2014, 15:49
Majmuni iz Human resources u firmi.... Odlucila gospoda da cvrsto sprovode Dress code... Odelo, kravata, cipele.... Ako i zanemarimo cinjenicu da u pingvinskom odelu NE MOGU da radim na terenu, treba mi bar 3 honorara da bi mogao da kupim odecu po njihovim standardima...
Evo javljam se dobrovoljno da olupam koga god da treba... Malo sam zahrðao poslednjih godina pa da se razgibam bez gri¾e savesti...:-*

@mkt:
Va¾i ista ponuda, jo¹ æu i da svedoèim na sudu ako zatreba da smo se tada vozili po glinari...;D Mislim tvoja muka je veæa od monsterove, ali dao bih otkaz zbog tako neèega... Danas me direktor odmerio od glave do pete u kratkim pantalonama i japankama, ali misli¹ li da je smeo ne¹to da ka¾e...? ;D

Ne mogu oni mene da zajebavaju koliko ja mogu njih....


@MKT
Nakotilo se govana.... Lakse je istrebiti bubasvabe.... Kreno jedan da zagleda bajk... popio preventivnu samarcinu.... Po bloku otvorena sezona lova.... Posto nemamo vise ovih obicnih, sad ih zatvaraju u podzemne kontejnere...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


mrle


balcan girl

kad smatras da si jaka pa zelis da u jednoj turi izneses punu torbu i raspakovanu biciklu :D i to sve izneses na treæi sprat al pokasapis noge na srafove i lanac :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks


balcan girl

uspela sam ja to da iznesem :D nije tesko toliko al je kabasto i nezgodno za nosenje :D jer tata nije uspeo lepo da rastavi bajs, nego skinuo jedan blatobran i jednu pedalu a prednji toèak zalepio na zadnji i tako mi poslao :D :D :D a u torbi blatobran, pedala, roleri i tegiæi :D :D rekao tata da poènem da vezbam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2014, 09:45
uspela sam ja to da iznesem :D nije tesko toliko al je kabasto i nezgodno za nosenje :D jer tata nije uspeo lepo da rastavi bajs, nego skinuo jedan blatobran i jednu pedalu a prednji toèak zalepio na zadnji i tako mi poslao :D :D :D a u torbi blatobran, pedala, roleri i tegiæi :D :D rekao tata da poènem da vezbam :D :D :D
e, nisam se tebi smejao, smejao sam se klipu koji je okacio Mrle, ali ti si morala da uletis sa svojom porukom kada sam ja postavljao post :P

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sta cu :D kad volim da uletim klizeci start :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Ne danas, juèe...
Bila poslom nekoliko dana u Rumi. Svakog jutra zvoni budilnik u 5:45. Nisam ja navila veæ neko ko je bio pre mene u sobi. Iskljuèim ja to, nekako onako sanjiva ali tokom dana zaboravim da ga skroz iskljuèim.
Elem, juèe ujutru zvoni budilnik, ja komirana, neæu da ustajem iz kreveta, prebacim se nekako, stavim levu ruku na pod a desnom krenem da iskljuèim. Leva ruka sklizne i ja se svom snagom celom facom tako lepo zavalim na ivicu glupe, ..bene komode gde stoji glupi, ..beni sat i poènem veoma lepo da klizim.
Rezultat- posekotina na desnom kapku, naduveno i modro oko sa divnim nijansama ljubièaste boje i naduvena i pocepana gornja usna.
Znaèi, pi.. ti materina ¹t si navio taj sat, pi... meni materina ¹to ga nisam iskljuèila pet dana!!!!
Da nisam modra i da mogu da se smejem ja bih 
Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2014, 09:42
kad smatras da si jaka pa zelis da u jednoj turi izneses punu torbu i raspakovanu biciklu :D i to sve izneses na treæi sprat al pokasapis noge na srafove i lanac :(

[rofl] [rofl]


Bill Conti - Gonna fly now (Rocky) HD

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Zvonèica poslato 14 Jun, 2014, 11:15
Ne danas, juèe...
Bila poslom nekoliko dana u Rumi. Svakog jutra zvoni budilnik u 5:45. Nisam ja navila veæ neko ko je bio pre mene u sobi. Iskljuèim ja to, nekako onako sanjiva ali tokom dana zaboravim da ga skroz iskljuèim.
Elem, juèe ujutru zvoni budilnik, ja komirana, neæu da ustajem iz kreveta, prebacim se nekako, stavim levu ruku na pod a desnom krenem da iskljuèim. Leva ruka sklizne i ja se svom snagom celom facom tako lepo zavalim na ivicu glupe, ..bene komode gde stoji glupi, ..beni sat i poènem veoma lepo da klizim.
Rezultat- posekotina na desnom kapku, naduveno i modro oko sa divnim nijansama ljubièaste boje i naduvena i pocepana gornja usna.
Znaèi, pi.. ti materina ¹t si navio taj sat, pi... meni materina ¹to ga nisam iskljuèila pet dana!!!!
Da nisam modra i da mogu da se smejem ja bih 

"Ima dana kad ne treba ustajati iz kreveta" ;)
Na plus da ti bude bolje :*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ljudi koji izjutra izvedu svoje ljubimce na pi¹anje, pa kad se aktivira alarm na motoru oni negoduju. al svako jutro, podne, veèe. tuð toèak se ne zapi¹ava, zapi¹ava se livada.

Lazic

Citat: Zvonèica poslato 14 Jun, 2014, 11:15
Ne danas, juèe...
Bila poslom nekoliko dana u Rumi. Svakog jutra zvoni budilnik u 5:45. Nisam ja navila veæ neko ko je bio pre mene u sobi. Iskljuèim ja to, nekako onako sanjiva ali tokom dana zaboravim da ga skroz iskljuèim.
Elem, juèe ujutru zvoni budilnik, ja komirana, neæu da ustajem iz kreveta, prebacim se nekako, stavim levu ruku na pod a desnom krenem da iskljuèim. Leva ruka sklizne i ja se svom snagom celom facom tako lepo zavalim na ivicu glupe, ..bene komode gde stoji glupi, ..beni sat i poènem veoma lepo da klizim.
Rezultat- posekotina na desnom kapku, naduveno i modro oko sa divnim nijansama ljubièaste boje i naduvena i pocepana gornja usna.
Znaèi, pi.. ti materina ¹t si navio taj sat, pi... meni materina ¹to ga nisam iskljuèila pet dana!!!!
Da nisam modra i da mogu da se smejem ja bih 
Auè...:o :-*

Slaninar

Trke na Mi¹eluku i blokiranje mosta. Plus neki prilazi mostu i kad je otvoren blokirani i noæu i danju, a nema obave¹tenja, pre nego proðe¹ odvajanje, pa puna linija i nema nazad tako brzo. Preljepo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

¾ena!! ko ima tu stvar zna o èemu prièam!!!!
jin-jang

goranvojska

Citat: mali_zmaj poslato 15 Jun, 2014, 21:45
¾ena!! ko ima tu stvar zna o èemu prièam!!!!
bas me cudi!!!!!!!

Slaninar

Citat: goranvojska poslato 15 Jun, 2014, 23:04
Citat: mali_zmaj poslato 15 Jun, 2014, 21:45
¾ena!! ko ima tu stvar zna o èemu prièam!!!!
bas me cudi!!!!!!!

Ne mo¾e¹ s njima, a ne mo¾e¹ ih ni ubiti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen