Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Jecko poslato 11 Jun, 2014, 13:34
Nisam zablenula u guzice....a ni u svoju Ivane  :-*
Nisam zveknula u banderu jbt  [rofl]

Neeeeee, sramotaa.....  [doh]

znam da zene jedino o cemu razmisljaju dok hodaju je da se ne sapletu......e sad posto ovde nije to...mora da je slic bio otvoren ili ispale grudi ;)

mkt

napali mi cigani kevu dok se vracala kuci tu u kraju a  to se vec po ko zna koji put desava tu po kraju
pokusali da joj otmu torbu
znaci prvoh kog nadjem u kraju cu da isecem na komade dok ne isterbm govna da im ne padne na pamet da zalaze  odDjerma do Ruzveltove

mi¹ko_kolo

Ne seri da su je tu napali! :o Moja ¾ena èesto ide s klincima u onaj parkiæ izmeðu zgrada, kod Idee.

mkt

bas ispred idee gde se izlazi u Milorada Sapcanina a juce ispred one apoteke malo iznad, preko puta parkinga

Hohštapler

 [veryangry] [veryangry]
Brate, razumem te, sad upravo pomi¹ljam da moju kevu neko napadne ¹ta bih radio...
Izvrnuo bi i nebo i zemlju dok ih ne naðem!  [djavo]
Au leb ti jebem pritisak mi skoèio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

keva mi je bas lose sa zdravlje i tesko se krece
ima reumatski artritis pa je bas bas hevi cak i da hoda
a videla ih je ako sede ispred vise poslovne skole dok je dolazila kuci
Tacno su je pratili do dela gde se ulazi u kraj, jure ove matore i nemocne
otisao joj protisak na 200 znaci lud sam kad ih nadjem

clutch&brake

To se i mojoj kevi desilo pre 5 god otprilike. Samo sto su narkomani iz kraja pa su je prepoznali i rekli brate njanjina keva. Posle smo kum i ja otrcali u kraj sa bakljama i bajonetima... kud koji mili moji. Ako ti treba pomoc... tu sam
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

A da povedes i mene ? ;-) Izgorim kad cujem ovako nesto

makinjo

treba uvesti manijacki odred za batinanje :)

UFF

posaljes kevu ponovo da se proseta u isto vreme istim putem a mi da gledamo cekamo iz steka?
samo javi kad i tu sam

pittatore

Mogu odmah da ti ih lociram, naselili su se u polusrusenu kucu u dimitrijali(zuta fasadna cigla) i dvoriste pored malo uvuceno,odmah pored moje zgrade, iznad igmanske. Inace i ja sam cesto u tom parkicu kod Idee.

Ivan1979


mkt

svaki dan cu da setam po kraju ujutruod 10-12 i naci cu ih ponovo kad tad tj , bilo koga samo cu prste da im izlomm
sad nema nikog al kad tad

Che

Citat: mkt poslato 12 Jun, 2014, 13:50
napali mi cigani kevu

Tebi kevu, meni babu.
Zenu od 87 godina  [ljutko]
Oteli joj tasnu, sreca pa nije pala.
Ne znam samo sta su mislili da nadju od kesa kod nje u torbi.  [veryangry]

monsterbnt

Majmuni iz Human resources u firmi.... Odlucila gospoda da cvrsto sprovode Dress code... Odelo, kravata, cipele.... Ako i zanemarimo cinjenicu da u pingvinskom odelu NE MOGU da radim na terenu, treba mi bar 3 honorara da bi mogao da kupim odecu po njihovim standardima...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

zato sto su to picke smrdljive i govna koja treba u logore i kastrirati odma ali odma
mnogo ijh se nakotilo to treba regulisati
lepo kaze moj brat wigvam golim rukama vaditi creva golim rukama

https://www.youtube.com/watch?v=Za9T9pxgE8E&list=RDZa9T9pxgE8E#t=187

mkt

Citat: monsterbnt poslato 12 Jun, 2014, 15:49
Majmuni iz Human resources u firmi.... Odlucila gospoda da cvrsto sprovode Dress code... Odelo, kravata, cipele.... Ako i zanemarimo cinjenicu da u pingvinskom odelu NE MOGU da radim na terenu, treba mi bar 3 honorara da bi mogao da kupim odecu po njihovim standardima...
to ne bi trebalo da vazi za vas jbt haha cista glupost ali mislim da to ne treba da vazi za vas

monsterbnt

Lako je njima kad ne mrdaju iz klimatizovanih kancelarija i imaju jedno 4 puta vece plate od mene..... Dabogda im deca radila ko honorarci u Informeru...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Nadam se da æe se keva brzo oporaviti od ¹oka i da æe biti OK.

Citat: mkt poslato 12 Jun, 2014, 13:50
napali mi cigani kevu dok se vracala kuci tu u kraju a  to se vec po ko zna koji put desava tu po kraju
pokusali da joj otmu torbu
znaci prvoh kog nadjem u kraju cu da isecem na komade dok ne isterbm govna da im ne padne na pamet da zalaze  odDjerma do Ruzveltove

To se ovde po NS de¹ava svaki dan. Vi¹e puta. Svaki dan. ®ene ne treba da nose ta¹ne, torbe. Ako ih nose, da budu u ruci i da ih puste napadaèu kad hoæe oteti. Neka novèanik i dokumenta budu negde u d¾epu. Inaèe sjebe¹ rame, ruku, zdravlje. Razbojnika, narkomana, klo¹ara koliko voli¹, to ne mo¾e¹ promeniti, ali ovo mo¾e¹.


Citat: mkt poslato 12 Jun, 2014, 14:13
keva mi je bas lose sa zdravlje i tesko se krece
ima reumatski artritis pa je bas bas hevi cak i da hoda
a videla ih je ako sede ispred vise poslovne skole dok je dolazila kuci
Tacno su je pratili do dela gde se ulazi u kraj, jure ove matore i nemocne
otisao joj protisak na 200 znaci lud sam kad ih nadjem

Ako ih je videla, trebalo je da se okrene i ne ide tamo, da zove policiju, nekog prolaznika, da digne frku, makar je smatrali ludom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 12 Jun, 2014, 15:49
Majmuni iz Human resources u firmi.... Odlucila gospoda da cvrsto sprovode Dress code... Odelo, kravata, cipele.... Ako i zanemarimo cinjenicu da u pingvinskom odelu NE MOGU da radim na terenu, treba mi bar 3 honorara da bi mogao da kupim odecu po njihovim standardima...
Evo javljam se dobrovoljno da olupam koga god da treba... Malo sam zahrðao poslednjih godina pa da se razgibam bez gri¾e savesti...:-*

@mkt:
Va¾i ista ponuda, jo¹ æu i da svedoèim na sudu ako zatreba da smo se tada vozili po glinari...;D Mislim tvoja muka je veæa od monsterove, ali dao bih otkaz zbog tako neèega... Danas me direktor odmerio od glave do pete u kratkim pantalonama i japankama, ali misli¹ li da je smeo ne¹to da ka¾e...? ;D