Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ne nego zato sto 20min vise u prevozu meni ne znaci nista :P

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Plazma Keks poslato 10 Jun, 2014, 01:32
tipican covek iz grada, daleko mu i 2,5km... blah....
i meni su bili blizi i OS i vrtic u vinci i kaludjerici pa sam isao na konjarnik. vrlo vazno, naviknes se posle mesec dana
Vidi¹, nije meni to daleko. Problem je ¹to ima mnogo bli¾ih jaslica mojoj kuæi. Problem je ¹to do gore nema gradskog prevoza, a u sred grada si! Problem je u onoj ¹umetini punoj lutalica! Problem je ¹to ja ne ¾ivim u Vinèi, Le¹tanima, Boleèu... veæ na Ðermu! Problem je, ¹to ne bi bio problem ni u Mirijevo, Karaburmu, ili Braæe Jerkoviæ da ih vodim jer do onde idu autobusi i u urbanizovanom delu grada je! Pri tom, ti daju obja¹njenje da su im prioriteti bile stvari koje na zvaniènom sajtu PU Zvezdara to uop¹te nisu!

Lazic

Znam sve lutalice iz ¹ume, bezopasni su kao uostalom i svi kerovi...;D Prekini da ih hejtuje¹, kukavice...:P :-*

mkt

mene su redovno vijali dok sam vozio bajs

Lazic

Tebe su vijali i ovi moji ispred zgrade...:P tj nisu tebe, nego toèkove... ;D Samo stane¹ i upozna¹ se...;D
A i Mi¹ko te¹ko da æe da ih vodi bajsom u obdani¹te...;D

makinjo


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2014, 02:21
Znam sve lutalice iz ¹ume, bezopasni su kao uostalom i svi kerovi...;D Prekini da ih hejtuje¹, kukavice...:P :-*

:P

Lazic


Kalesin

Pade mi Kawa ER6n u mestu, stajah na veeelikom parkingu, okrenuh se da pogledam sta se to cuje iza mene, pogledah napred i u "motorcic" koji je krenuo da se naginje na desno...susretoh se pogledom sa jos jednim na motoru i izmakoh od motora....dang...bem ti sunce blesavo...al ajd da je to bio prvi put u danu sa tim motoricem vec DRUGI !!...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Kalesin

Tako to biva kada se veliko sniva i imas metar i sumsku jagodu i izigravas balerinu i ne ide ti nikako....Ali Lazicu mislim da tebe niko nikad nece zajebati :) :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

Hmm, za 5 godina sam dva puta ispustio klepetalo, imao jedan bolni i èetiri bezbolna pada...;D

makinjo

Ma meni je najvise zao vizira koji je pukao :(

Lazic

Eeee, na klepetalu ne puca vizir kad tresne...:D

Andreja

Jep'te se, ja ni nemam vizir :P
Al' sam zato sa'ranio menjaè :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

meni se otkaèila kaciga za suvozaèa i odletela pesto metara u njive. samo je bilo fijuu, tup, pa let pa tup pa æao. vizir se rasuo a kaciga pro¹la super, samo par oranica al nije pukla ;D

makinjo

Citat: Andreja poslato 10 Jun, 2014, 16:55
Jep'te se, ja ni nemam vizir :P
Al' sam zato sa'ranio menjač :D
Ja se cudim sto Lazic uopste ima vizir :)

Lazic


Jecko

Pala sa rolera....  [rofl]

Zasto sam pala....malo me sramota da kazem..... [facepalm]

Bilans....modrica na nozi...malo oguljena noga...

Suma sumarum....nista strasno... ;D