Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

#11440
hvala lazicu :-* ne ujedam puno :D :D ponekad samo :D :D :D  a u kojoj biblioteci brate niki?? slobodno pridji :D :D :D e da sad mi bio ortak doneo neko pivo i da proæaskamo :D posto je on moja kontraobavestajna sluzba u gradu i kaze brate opusti se lik je tenkre :D nista nisi propustila :D sad mi je lakse :D :D :D :D eto kazem ja da je nemoguceeee da se ja nekom ne svidjam :D :D :D :P sad mi je lakse posle 6 limenki tuborga i jedne bombe apatinskog :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

lak¹e ti je posle ¹es tuborga i krmaèe, au. [joint]

balcan girl

e i posle 3 sendvièa i sad mogu da pustim film i da se ususkam i da spavam :D laku noæ :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

èekaj bre, ne ide to tako. posle krmaèe zalij to rakijom, da ne popusti temelj  [thumb_up]

balcan girl

sorry ne pijem rakiju :D niti bilo sta drugo osim piva :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

sad je garant pustila "razbudne noci gospodjice kasandre" hahahahaha.....eeeeeeee sad se setih nesto,se secate kad je serija kasandra bila u modi...pa ono ljudi zamenili sat sa serijom,pa kad pitas neku ribu pa cak i neke momke "jeli kad ce dodjes?" a ona/on odgovara "posle kasandre" ahahahaha

Jecko

A sto se svaka druga beba rodjena te godine zvala Kasandra? ;D

Kostić


Lazic

Citat: kosta66 poslato 04 Jun, 2014, 01:30
èekaj bre, ne ide to tako. posle krmaèe zalij to rakijom, da ne popusti temelj  [thumb_up]
Vi matori ste ponekad gori od najgore dece... Rakija mo¾e samo pre piva, nikako posle...:o [facepalm] :P [rofl]

Kostić

jel? pa posle pet litara piva ne ide jo¹ pet, nije stomak bojler, nego kilo rakije da se br¾e stvrdne beton da temelj ne popusti. jo ¹aluje temelj u kafani? niko!  ;D

Lazic


Kostić

e bre, kad sam ja bio klinac, mi odemo u grad pa prvo po kilo vina iz tetrapaka, pa po kolko piva dok ne nabreknemo, pa kilo rakije u prsluk za kraj. posle nas nose, hitna, ðubretari, zelenilo ... ;D

niki64

Citat: kosta66 poslato 04 Jun, 2014, 10:46
e bre, kad sam ja bio klinac, mi odemo u grad pa prvo po kilo vina iz tetrapaka, pa po kolko piva dok ne nabreknemo, pa kilo rakije u prsluk za kraj. posle nas nose, hitna, ðubretari, zelenilo ... ;D
U sunce ti, sta je iskustvo
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Citat: niki64 poslato 04 Jun, 2014, 10:49
Citat: kosta66 poslato 04 Jun, 2014, 10:46
e bre, kad sam ja bio klinac, mi odemo u grad pa prvo po kilo vina iz tetrapaka, pa po kolko piva dok ne nabreknemo, pa kilo rakije u prsluk za kraj. posle nas nose, hitna, ðubretari, zelenilo ... ;D
U sunce ti, sta je iskustvo
Ba¹ vala...:o  [povracanje] [rofl]

Kostić


Kostić


Radanovic




ako neko sluèajno vidi ovaj kombi , nek savlada putnike  ;D [bejzbolka] i nek zove  [policaja] 
kombi je ukraden pre nekoliko dana , navodno nekakva humanitarna org. iz Slovenije tra¾ila kombi da razdjeli pomoæ ovim nastradalim u poplavama , sve uredno pokazali papire , on im iznajmio , meðutim to sve bili la¾ni papiri .... i sad kombiju ni traga ni glasa

inaèe kombi je od kom¹ije


znam da su ¹anse da æete primjetiti ovaj kombi 0.000000001 .... ali vredi poku¹ati  [cheers]

Lazic

Pazi, mogu da potpi¹em da je do¹ao u Srbiju...

eclipse4

ladno ove godine u austriji sa gradilista gde radi moj teca ukrali kamion sa kranom a samo kran vredan 60.000e [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

u toku noci ga vec snimio radan na ulasku u sloveniju.....a onda ide ono standardno "odakle mu se gubi svaki trag" ;)

Plazma Keks

glupi menjac na fiatu. malo sam se glupirao danas na otvorenim putevima i menjao sam brzine medjugasom cisto onako reda radi. nakon te voznje, da parkiram auto ispred kuce, prc, nece u rikverc, onda rekoh nema veze, posle cu se glupirati, pusticu u leru da se odkotrlja. nakon svega toga, odem do grada, jer su brzine od 1-5 radile normalno, u jednom trenutku na raskrsnici cvijiceve i 29 novembra(nemam pojma kako se sada zove) nije hteo ni u jednu brzinu. otvorim haubu, drkam po onom biracu i nekako proradi(nemam pojma sta sam uradio jer je sve izgledalo normalno) i odem kuci. sada ide u rikverc ako drzim napetu rucicu menjaca u rikvercu.

ima li neko iskustva sa fiatom, sta trebam da pogledam na menjacu? poluge na biracu jer vidim da to moze da se steluje? ne znam da li je problem mozda u sinhronu...