Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 02 Jun, 2014, 23:49
da nisam ovako egoistièna jo¹ bi pomislila da mu se ne svidjam :D :D :D :D :P

sledeci put ne kaubojke na sto,ne pivo u jednu i cigaru u drugu ruku i ne bajkerski prsluk a jos manje ne obracaj im se sa "ej ti mali,dodji `vamo" ufate ih strah bwwwwe ;)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 03 Jun, 2014, 01:15
neko mi reko da imaju tvoji padovi u slike, daj link, oæu malo da se cerim ;D
Lagali te du¹mani...;D

balcan girl

Citat: eclipse4 poslato 03 Jun, 2014, 01:18
Citat: balcan girl poslato 02 Jun, 2014, 23:49
da nisam ovako egoistièna jo¹ bi pomislila da mu se ne svidjam :D :D :D :D :P

sledeci put ne kaubojke na sto,ne pivo u jednu i cigaru u drugu ruku i ne bajkerski prsluk a jos manje ne obracaj im se sa "ej ti mali,dodji `vamo" ufate ih strah bwwwwe ;)


ali bila sam u dekoltiranoj majici, farmaricama :D finaaaa :D dobro jeste bilo pivo i cigara :D al brate ne nosim kaubojke i nisam rekla ej ti mali dodji vamo :D mozda sam malo takooo zagledalaaaaa al bila sam finaaaaaaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ba¹ pitam danas jednog, jel ovaj laziæ ba¹ ba¹, ili je samo ono kao, ka¾e ovaj, ba¹ ba¹. pa dpbrp gde ima se vidi? pa tu po forumu. aukurac mrzi me da kopam. al sad me ba¹ svrbi da prokopam, oæu da vidim ¹ta taj laziæ mo¾e ¹to ja ne mogu ;D

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 03 Jun, 2014, 01:21
Citat: eclipse4 poslato 03 Jun, 2014, 01:18
Citat: balcan girl poslato 02 Jun, 2014, 23:49
da nisam ovako egoistièna jo¹ bi pomislila da mu se ne svidjam :D :D :D :D :P

sledeci put ne kaubojke na sto,ne pivo u jednu i cigaru u drugu ruku i ne bajkerski prsluk a jos manje ne obracaj im se sa "ej ti mali,dodji `vamo" ufate ih strah bwwwwe ;)


ali bila sam u dekoltiranoj majici, farmaricama :D finaaaa :D dobro jeste bilo pivo i cigara :D al brate ne nosim kaubojke i nisam rekla ej ti mali dodji vamo :D mozda sam malo takooo zagledalaaaaa al bila sam finaaaaaaaaaaa :D :D :D :D

mmmmm....dekoltiranaaa majicaaaa.......idem po nesto slatko za jelo ;)

Zvonèica

#11425
e jbg ba¹, sve u q!
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

#11426
Citat: Zvonèica poslato 03 Jun, 2014, 06:34
e jbg ba¹, sve u q!
©ta je sad, krenuo Dunav uzbrdo...??? :D




Citat: kosta66 poslato 03 Jun, 2014, 01:27
ba¹ pitam danas jednog, jel ovaj laziæ ba¹ ba¹, ili je samo ono kao, ka¾e ovaj, ba¹ ba¹. pa dpbrp gde ima se vidi? pa tu po forumu. aukurac mrzi me da kopam. al sad me ba¹ svrbi da prokopam, oæu da vidim ¹ta taj laziæ mo¾e ¹to ja ne mogu ;D
Recimo umem da zamastim zadnju gumu uljem iz sopstvenog kartera i zamalo tresnem... ;D
Umem da se pijan izvrnem na ostrvu izmeðu traka kod ck prouèavajuæi kameru za brzinu(i kako je likvidirati) ¹to snima pravac iz Zemuna...;D
Umem da zabodem prednju na 80 i stignem meèku u toèak glavom...:o ;D
Umem dva dana posle toga sav iskrivljen da odem u pe¹èaru da manijaèim...:o ;D
Umem da polomim kamen od 150kg na vrhu Golije, karterom i da tek posle mesec dana vidim da curi ulje...;D
Umem da prirodnim putem izbacim iz oèiju ¹troku sa ibarske pokupljenu po pljusku(izgledao sam kao da mi se razmazala ¹minka)...:o :D
Umem, ma sva¹ta jo¹ ne¹to...:D :-*

Kostić


Zvonèica

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2014, 09:59

©ta je sad, krenuo Dunav uzbrdo...??? :D


Kod tebe, naopakog, sve je moguæe. Kod mene je sve nizbrdo. Budem li u pomenutoj situaciji javiæu ti se za savet.
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

ume da padne u podrum na glavu, ume da susi dokumenta u mikrotalasnoj, ume da srafi tablicu pa izbusi akumulator :D :D :D ume svasta jos nestoooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

a ume i da napravi raketu u kucnoj izvedbi

Lazic


Jecko

Ima i neke nindze koje su me proganjale mesecima.... a i pije medicinski alkohol....

Lazic


eclipse4

samo ne ume da sve to pravilno uradi,ostalo sve ume  [rofl] [rofl]  :-*

Lazic

Citat: mkt poslato 03 Jun, 2014, 15:38
a ume i da napravi raketu u kucnoj izvedbi

I da je ispali u Uffa i da olupa monitor/tv...;D

mkt


mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 02 Jun, 2014, 17:07
to sto u subotu vidim nekog lika koji mi se svidi (najzad :D :D) i klasika posaljem mu pice, kad lik pridje i kaze e nije mi veèe  :o  :wtf: sta koj kurac?? pa necu te zenim pièka ti materina jos mi kazi da te boli glava i sve si mi rekao  :o i onda mi pridje brat i kaze maaa daaaj brate prestani da ih plasis  :wtf: [neampojma] a bila sam fina majkeeeeeee miiiiiiiiiii  :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [veryangry]
kuda ide ovaj svet kad muski ko devojèice u pièku materinuuuu  [dunce] [ludak]
tip je neopjevana budala!! nikad mi djevojka prisla nije!!( a ruzan nisam,ne puno ;) ) i da mi se to desilo ne bih to propustio sigurno!! pa makar da popricam malo jebem li ga!!
jin-jang

niki64

 Pazi, ja Balkan neznam licno i bio u prilici da je vidim mnogo puta po raznim bibliotekama al brate kad je vidim s pivom u ruci i kako drzi glavnu rec, nema sanse da pridjem i upoznam se konacno sa njom.    [nono][panic] [panic]      [ninja]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Znam je veæ puno godina, ne ujeda...;D Uglavnom...;D