Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Gorivo do stanice, amortizacija vozila i utro¹eno vreme su d¾abe? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: ranko poslato 24 Maj, 2014, 14:13
nije pitanje sta... nego ko ?

a ko drugi nego zena... slomljen od gripa pod temperaturom sinoc oko 22h  lezim i ladno me izbaci iz kreveta i kaze :

ona : E jel mozes da odes na autobusku stranicu narucila sam cipele baletanke iz K.Mitrovice...

ps. na sve ovo posle sam onako bolestan morao da ucestvujem i u potvrdjivanju da su lagane, udobne i lepe... ko da sam ih ja probao... sreca upalio sam auto pilot za klimanje glave i da da da da
Imam utisak da ¾ena nema vozaèku dozvolu?! Onda si sam kriv i sam sebe si izbacio iz takta. Za takve stvari ja svojoj ka¾em:"zna¹ gde su dokumenta i kljuè od kola". ;D Re¹ena stvar!
A za ovo potonje svi treba da imamo autopilota jer je tako najlep¹e, najbolje, najsigurnije, naj, naj, naj... ;D

Plazma Keks


Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 24 Maj, 2014, 14:39
Citat: ranko poslato 24 Maj, 2014, 14:13
nije pitanje sta... nego ko ?

a ko drugi nego zena... slomljen od gripa pod temperaturom sinoc oko 22h  lezim i ladno me izbaci iz kreveta i kaze :

ona : E jel mozes da odes na autobusku stranicu narucila sam cipele baletanke iz K.Mitrovice...

ps. na sve ovo posle sam onako bolestan morao da ucestvujem i u potvrdjivanju da su lagane, udobne i lepe... ko da sam ih ja probao... sreca upalio sam auto pilot za klimanje glave i da da da da
Imam utisak da ¾ena nema vozaèku dozvolu?! Onda si sam kriv i sam sebe si izbacio iz takta. Za takve stvari ja svojoj ka¾em:"zna¹ gde su dokumenta i kljuè od kola". ;D Re¹ena stvar!
A za ovo potonje svi treba da imamo autopilota jer je tako najlep¹e, najbolje, najsigurnije, naj, naj, naj... ;D

Do autobuske stanice fenomenalno radi gradski prevoz za primadone koje ne znaju ili neæe da voze...;D

mi¹ko_kolo

Vidi¹, ako ne zna - nauèiæe! Ako neæe da nauèi - iæi æe pe¹ke! ;D

ranko

ma vozi ona nije to problem... ona se majala oko bebe... da ga ja ne zarazim... al opet... koj moj tolike cipele...

pa jbt imam gilje za poso, tike za setnju i tike za motor...dobro i tike za basket... i letnje jedne gilje koje retko nosim pederaj style... i jedne sto sam uzeo u sloveniji za 25 jura a izgledaju ko da su 100... e da ... i gilje od vencanja... dobre su i za saranu pu pu pu....


pittatore

I sad pokusava da te sustigne sa brojem gilja :D

Lazic

Htedoh da ka¾em, pa gori je od ¾ene...[rofl]

ranko

hahah ... ma ja vise volim da se sprdam na svoj racun nego leba da jem :)


Silvana

kakvasmomigovnaovakvudr¾avusmona¹lidajebemoidajekompromitujemodaveæisepusvegolagovna
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Kad profesorka srpskog ovako ne¹to napi¹e, poslednje je vreme do¹lo... Pozovite Alju, vreme je za revoluciju, a u pièku materinu vi¹e...

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Imam 23 godine iskustva sa govnima, pla¹e meèku re¹etom... Na¾alost pali kod glupe raje...

mareskin

Citat: Silvana poslato 25 Maj, 2014, 00:39
kakvasmomigovnaovakvudr¾avusmona¹lidajebemoidajekompromitujemodaveæisepusvegolagovna
Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2014, 01:16
Kad profesorka srpskog ovako ne¹to napi¹e, poslednje je vreme do¹lo... Pozovite Alju, vreme je za revoluciju, a u pièku materinu vi¹e...

Vidim da nema velikog slova, razmaka i interpunkcije. Odma mi je jasno da je velika kriza. Nesta¹ica :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

pravilo 1. za revoluciju
-jebes proenu vlasti ako predhodna ne visi na terazijama
obrazlozenje pravila 1.
-ko sledeci dodje na vlast odma zna sta ga ceka
primer pravila 1.
-kad je Milos dosao na vlast oda je skembao gazda Djoku, Kad je Djokin dosao na Vlast odma sjebao Miloseve, kad e Tita dosao na vlast odma sjebao moguce naslednike od Djokinih......
naravoucenije
-da smo na vreme povesali one stare...u oktobru....ne bi nam bilo ovako kako nam je.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2014, 13:48
pravilo 1. za revoluciju
-jebes proenu vlasti ako predhodna ne visi na terazijama
obrazlozenje pravila 1.
-ko sledeci dodje na vlast odma zna sta ga ceka
primer pravila 1.
-kad je Milos dosao na vlast oda je skembao gazda Djoku, Kad je Djokin dosao na Vlast odma sjebao Miloseve, kad e Tita dosao na vlast odma sjebao moguce naslednike od Djokinih......
naravoucenije
-da smo na vreme povesali one stare...u oktobru....ne bi nam bilo ovako kako nam je.

Atheist rap - revansizam
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

prazan d¾ep, prazan rezervoar, gole pièke na floridi i ¹erlok holms

ЯЭВОЛУТИОН

to su politicari tako nazvali samo iz jednog razloga...da se njima nakon skidanja sa vlasti nebi isto dogodilo.....nekada su kraljevi naplacivali porez 10 posto ...ovi otimaju 20 i nije im dosta.....svaki gedza dobio opstinu gde rade svi njegovi rodjaci, vise ima drzavnih sluzbenika nego radnika....vojsku raspustili a milicija sama sebi zaradjuje platu globeci narod.....za vreme Slobe bila pandurska drzava a bilo manje pandura nego danas.....tada propale firme su vise zaradjivale nego ove sada privatizovane.....plata bila u evrima manja a moglo vise da se kupi.....za 10 godina demokratske vlasti neko se obogatio na nesreci naroda.....
Sada su trebali ti iz vlasti da vise na terazijama a pre njih Sloba i ekipa sa Dacicem.....pa kad potrebimo sve nase kvazi politicare dovedemo neke strance da vode drzavu ....kako raste BDP tako njima rastu bonusi.....ne treba nam vlada....bolje strane menadzere da platimo 30 miliona dolara godisnje, nego ovaj drzavni aparat koji lose radi...

dakle pravilo broj 1. revolucije....pobiti predhodnike koji su bili na vlasti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

I zene koje setaju po biciklistickim stazama sa mobilnim na usima.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Jebeni debil koji je promenio sistem registracionih nalepnica za kola na kojima je nacrtano uputstvo u 7 taèaka od èega na mojoj nalepnici NE va¾i ni jedan korak koji je nacrtan.

Mar¹ u pièku materinu nesposobnu!!! Serem vam se u usta pokvarena!!! Jedan jebeni posao imate da napravite nalepnicu koja se odlepi i zalepi i da ne tupite vi¹e kurac!!!
Mar¹ u pièku materinu i jedite govna!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu