Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...a nisi verovao kad su ti prièali ovi iskusni?! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

motomanijaci forum :D :D a u njemu kako resiti kad bebac ima grceveeee :D :D :D cekaj :D ovo je trebalo u temu sta vam je danas izmamilo osmeh :D :D :D aaaaaa kakvi ste divniiii manijaciiiiii :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 14 Maj, 2014, 13:18
Smradina od sefa..... crkne mi blic na snimanju.... ne uradim bas najbolje zbog toga.... i majmun mi sevne 5000 od honorara.... + sto cu morati da platim servis 7-10.000, jer meni ne moze da se placa od strane firme posto ne radim paparaco.... Kao nije bitno sto mi je crko blic, morao sam da se snadjem... mater li mu jebem....

Neæe ti pomoæi osim psihièki, ali zamislim da sam na¹ao 5000 na ulici sa porukom da ih je jedan zli èika ukrao i adresom, pa mu se malo naèestitam mile nove godine...;D

@Irena:
Pa kako drugaèije...? :D :-*

Slaninar

Sujetni, glupi i neorganizovani idioti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


mali_zmaj

najebali ljudi,znaci krecu od nule,kolega bajker,trojca sa posla....,doboj je kao da je bomba pukla...ne znam...ali ajd granulo sunce danas..
jin-jang

Jecko

Meni je ove godine 10 godina mature....trebalo da bude u petak....ja sam organizator...odlozila sam za ovu subotu zbog haosa u kom smo se nasli....

Predlozimo nas par da ne odrzimo proslavu vec da svih 150 i nesto hiljada koje smo\su uplacivali iskoristimo da kupimo najpotrebije za najugrozenije tj male bebice, decu, majke...

Na sve to se par zenskih debila koji by the put imaju decu nadje pametno da komentarise kako "mi glumimo neku pamet i neku humanost" i kako smo debili....i kako smo preterali.....

Pa....ne bih da pisem sve psovke koje mi padaju na pamet.... motka....i to ona sa fekalijama....

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Jecko

Ma na Fejsu je to i bilo.....i to pred jos 30 ljudi......

Nemam reci....bolje da nemam...

Slaninar

Citat: Jecko poslato 19 Maj, 2014, 10:29
Meni je ove godine 10 godina mature....trebalo da bude u petak....ja sam organizator...odlozila sam za ovu subotu zbog haosa u kom smo se nasli....

Predlozimo nas par da ne odrzimo proslavu vec da svih 150 i nesto hiljada koje smo\su uplacivali iskoristimo da kupimo najpotrebije za najugrozenije tj male bebice, decu, majke...

Na sve to se par zenskih debila koji by the put imaju decu nadje pametno da komentarise kako "mi glumimo neku pamet i neku humanost" i kako smo debili....i kako smo preterali.....

Pa....ne bih da pisem sve psovke koje mi padaju na pamet.... motka....i to ona sa fekalijama....

Pogled iz drugog ugla. Ja sam dao koliko sam mogao. I para i vremena. Da neko predlo¾i da jo¹ dam, ne bih bio odu¹evljen. Tuðe pare su tuðe pare, nemoj sa njima biti dare¾ljiva.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Nisi me razumeo.....te pare su vec dali....za proslavu mature....


Ne mogu da razumem da ce iko u bilo kom slucaju radije ici da jede i pije dok se ovo desava, ne tudjoj....njihovoj drzavi!
Sta vise ispred nosa....

Slaninar

Pa, realno bi bilo da prodam motor i dam sirotinji, ima puno ugro¾enih ljudi. U celom svetu umiru od gladi SVAKI dan. Sve ¹to mi nije neophodno bi trebalo da prodam i pomognem ljudima. Ali to neæu uraditi. Tako ne bih ni druge osuðivao. Ne treba oèekivati od ljudi previ¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Sad ti ides u krajnost..... Niko od nas nece da rasprodaje stvari, niti to iko ocekuje....nit bi bilo realno....

pittatore

Hoce covek da kaze kako treba da odreagujes, njima neka je na cast ali ne prebacuj im to. Sad barem znas za u buduce kako da se ophodis prema njima.

Jecko

Citat: pittatore poslato 19 Maj, 2014, 11:15
Hoce covek da kaze kako treba da odreagujes, njima neka je na cast ali ne prebacuj im to. Sad barem znas za u buduce kako da se ophodis prema njima.

A ne.....nisam nikome prebacila....
To ovde kod vas vilenim.... tamo rekoh da radi ko kako zeli i da moje misljenje nema veze sa tim.


pittatore

Ne treba se nervirati zbog takvih, ima ih mnogo. Doci ce ti jednom prilikom ti isti kao 1 na 11 a ti ces ih diplomatski odjebati uz jedan veliki :D :D :D
E to ce ih i te kako isterati iz takta.

mareskin

Citat: Jecko poslato 19 Maj, 2014, 11:01
Nisi me razumeo.....te pare su vec dali....za proslavu mature....


Ne mogu da razumem da ce iko u bilo kom slucaju radije ici da jede i pije dok se ovo desava, ne tudjoj....njihovoj drzavi!
Sta vise ispred nosa....

Ja to ne gledam tako iskljuèivo. Svako neka radi kako hoæe sa svojim novcem i vremenom. Treba li svako ko je u kafiæu potro¹io 1000 din za vikend da se oseæa lo¹e zbog toga?
Mene bi vi¹e interesovalo da se oduzme nelegalno steèeno bogatstvo od strane politièara od 90-ih na ovamo. Onda da se sa tim narodnim novcem re¹avaju problemi.

Svako ko mo¾e neka odnese namirnice u Crveni Krst ili na mesta gde je potrebno. Mi smo ovde juèe skupljali hranu za bebe, pelene, vla¾ne maramice, konzerviranu hranu i sredstva za higijenu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Naravno da ne treba da se iko oseca lose, ali da me neko naziva debilom sto "glumim" humanost... [ludak]

mareskin

Citat: Jecko poslato 19 Maj, 2014, 11:45
Naravno da ne treba da se iko oseca lose, ali da me neko naziva debilom sto "glumim" humanost... [ludak]

Ko te nazove debilom ti mu opsuj majku i re¹en problem :)

Kada mogu i kada je potrebna pomoæ odem u banku i uplatim novac na raèun. Kad treba za namirnice i ostalo odem pitam ¹ta im treba, pa onda u prodavnicu i kupim. Nisam ja tako dobar èovek da ne bude zabune. I ne volim ljude ba¹ mnogo. Ali deca me jo¹ nisu izbacila iz takta i njima hoæu da pomognem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu