Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

joooj te menadjerske spike bih nabio na racku i ispalio ko tromblon,jebo ih yapi sto ih je napravio,sve novopeceni biznismeni!!!
nikad im ne valja kad covjek posteno odradi posao,nego mora se i truditi da odradi vise,da napreduje da duva tuki kad oni namignu....dabogda im neko zabio vital u pedu i nazigovao ih onako,malo grublje!!!! 
jin-jang

Lazic

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 10:17
Bem li ga... Ne odgovaram im vi¹e, pro¹lo tri meseca kako sam radio, po njihovim reèima, nisam ono ¹to im treba (a to je neko ko æe da se cima na sve strane, da preuzme inicijativu kako bi pobolj¹ao izlaz robe i ko æe jednog dana da preðe u komercijalu) pa me zameni¹e koleginicom koju sam JA obuèavao :) Po mom mi¹ljenju, posao sam odraðivao odlièno, samo eto, nisam hteo da idem dalje od toga jer nisam ni ¾eleo da odem u komercijalu :)

Ovo mi je jo¹ bolje, radim ne¹to ¹to mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, sva¹ta se vidi tokom smene i takoc :)
Nikad od tebe komercijalista neæe biti...:o [rofl]

mareskin

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 10:17
Ovo mi je jo¹ bolje, radim ne¹to ¹to mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, sva¹ta se vidi tokom smene i takoc :)

A ima i bak¹i¹a ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 10:17
Ovo mi je jo¹ bolje, radim ne¹to ¹to mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, sva¹ta se vidi tokom smene i takoc :)

a sta ces da radis preko jeseni i zime?

Lazic


dzimika

Voleo bih da se ljudi bar ponekad informisu pre nego sto krenu da pljuju po nekome

pozdrav od Diplomiranog menadzera marketinga sa "menadjerskom spikom"

Ako treba mogu i ja da popljujem samo je nekako lepse biti uljudan

Che

Tasna, masna poklon pasa i smekerska odela, zipa gilje nisu moje! Djanfranka Suferaa :P ;D

http://youtu.be/QXnVNIZptd0?t=44s


Hohštapler

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2014, 13:16
Voleo bih da se ljudi bar ponekad informisu pre nego sto krenu da pljuju po nekome

pozdrav od Diplomiranog menadzera marketinga sa "menadjerskom spikom"

Ako treba mogu i ja da popljujem samo je nekako lepse biti uljudan

Jbg, i ti mora¹ da shvati¹ ljude, danas se reè "menad¾er" koristi ko nekad "turbo".
Nekad je sve bilo turbo, danas je sve menad¾ment..

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

A ko ce mene da shvati? Jel se pre pljuvanja zapitao sta je zapravo istina?

clutch&brake

Citat: Plazma Keks poslato 09 Maj, 2014, 11:07

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 10:17
Ovo mi je jo¹ bolje, radim ne¹to ¹to mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, sva¹ta se vidi tokom smene i takoc :)

a sta ces da radis preko jeseni i zime?


da vozi auto...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

durmitor2000

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 10:17
Bem li ga... Ne odgovaram im više, prošlo tri meseca kako sam radio, po njihovim rečima, nisam ono što im treba (a to je neko ko će da se cima na sve strane, da preuzme inicijativu kako bi poboljšao izlaz robe i ko će jednog dana da pređe u komercijalu) pa me zameniše koleginicom koju sam JA obučavao :) Po mom mišljenju, posao sam odrađivao odlično, samo eto, nisam hteo da idem dalje od toga jer nisam ni želeo da odem u komercijalu :)

Ovo mi je još bolje, radim nešto što mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, svašta se vidi tokom smene i takoc :)

A znaci nisi se svideo Peconijevim menadzerima. Neka dobra je to škola.

Lazic

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2014, 16:20
A ko ce mene da shvati? Jel se pre pljuvanja zapitao sta je zapravo istina?

ovo zvuèi kao da ni menaÐer nije bio zadovoljan skutera¹em...:o

UFF

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2014, 16:20
A ko ce mene da shvati? Jel se pre pljuvanja zapitao sta je zapravo istina?

pa evo mi se pitamo ispricaj nam

aæimo

Istina je da dobar menad¾er ima fore da uradi ne¹to pametno u poslu do svoje 40-te.

Kasnije mu se sve te¾e di¾e i sti¾u ga te¹ke bolesti od nerviranja.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 10 Maj, 2014, 00:47
Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2014, 16:20
A ko ce mene da shvati? Jel se pre pljuvanja zapitao sta je zapravo istina?

pa evo mi se pitamo ispricaj nam

...èek, ja sad tek kontam, njemu je d¾imika bio ¹ef? (u nekom smislu)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2014, 13:16
Voleo bih da se ljudi bar ponekad informisu pre nego sto krenu da pljuju po nekome

pozdrav od Diplomiranog menadzera marketinga sa "menadjerskom spikom"

Ako treba mogu i ja da popljujem samo je nekako lepse biti uljudan
ajd sta si se nasao prozvan odmah!! ima naravno normalnih ljudi,kojima radna snaga nije najobicnija stoka,ja sam nazalost imao losih iskustava sa tzv. menadjerima sa tzv. fakulteta kojima su ljudi samo brojke!! al sad da ne ulazim dublje u temu,neda mi se.... neke stvari sam okusio na svojoj kozi,a nikad nisam bio niti lijen, niti neradnik... a ne zelim ni da budem obicni tegleci vo,a posebno ne za manje pare,i jos pritom da trpim iskompleksirane budale,koje misle ako su neku skolu zavrsili da su pokupili svu pamet svjeta,ja to ne jebem dva odsto,skola -ne skola,ja gledam ljudskost!!
jin-jang

PECA BMW

Juce me prica Zet sta mu se desilo i ja sa njim ispizdeo ..

Za 1.Maj ode on da kupi u DIS dve gajbe jelen piva i jos neke sitnice , tek kad je stigo kuci skonta da je flasa piva kosta 80din a inace je 60din  ? Onako zaprepasceni pocne pominjanje bilze i dalje rodbine i hranjenje govnima onaj slogan "kupujmo domace u domacoj trgovini " ..

Zatim onako revoltirani srocili Mail DIS-u ( gde inace se mesecno ostavi po 60,000 i vide dinara) na koji su oni odgovorili kratno " kod nas se mozete informisati o aktuelnim cenama " . E tu tek popenis i resis da im uvek pre kupovine napravis spisak onog sta bi kupio oko 500 artikla i posaljes Mail da ti odgovore koje su aktuelne cene.

Oni nas odgonili pa isli smo dalje , poslali smo Mail direktno pivari gde se proizvodi Jelen pivo i jos uvek cekamo odgovor ....

Sad ja planiram da srocim mail ovima u Dis-u otprilike ovako :

Otac me je za 1.maj poslao po pivo , dve gajbe a ja se vratio sa 800 din manje jer je cena piva bas taj dan i samo taj dan skocila za 20 din po flasi , posto sam od caleta dobio dobreee batine jer sam navodno ukrao 800 din od kusura (zna cale koliko kosta pivo , proverijo je sutradan) tata je posumljao da se drogiram i resio da me vodi u Crnu reku na odvikavanje od droge koju sam kupio od tih nestalih 800din ..
Sad vas molim da dodjete i objasnite mom caletu da je pivo stvarno bilo sluplje i da me ne salje u Crnu Reku .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

danas u gradu, bez da je uopste pogledao na moju stranu neki debilni cica na skuteru mi izleti sa sporedne ulice, prosto neverovatno, covek je izleteo ko iz puske ma ni osvrnuo se nije, sreca sto sam isao propisnih 50kmh, i sto nisam auto, ili kamion, razmazao bi ga po ulici....i posle jaaao tragedija ovo ono.. ma ko ga jebe kad je debil, matora drtina , tolke godine a nije naucio osnove saobracaja....
I feel the need..... the need for speed !!!