Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

niko nema takav.....naprsline na ekranu siu zapravo dokaz individualnsti i prkosa uobicajenim stvarimA.....Niko nema takve iste pukotine na ekranu...unikat bre.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

To isto ja mogu da ka¾em za moje klepetalo, èist unikat...;D Ram, toèkovi, rezervoar, instalacija i karburatori iz '96-te, bregaste iz '88-me, ostatak agregata iz 2001-ve, sedi¹te iz 2010-te, gazda iz 19-og veka...;D

ЯЭВОЛУТИОН

ne razumes lazicu....to sto ti imas je gomila uklopljenih neorginalnih delova u funkcionalnu celinu.....ovo je nest6o kao "final touch>
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pa da, i moja gomila delova je posledica padanja i lomljenja, mislim mogao sam da ga ostavim kao va¹e telefone, ali onda bi bio umetnièko delo, nekretnina...;D

Joker

Doduse, nepokretna ali ko to u danasnje vreme gleda...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 06 Maj, 2014, 13:36
Doduse, nepokretna ali ko to u danasnje vreme gleda...

Zato se i zove NE-kretnina ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jecko

Neka sam ja razbila telefon.....sad ce moj dragi bata da mi da njegov "stari" HTC koji je 6 puta bolji od ovog mog avangUArdnog... :D

UFF

juce jos jedna... samo ih skupljam... kisu ti jebem, kad sam na motoru nit dobijam kazne nit me nosi pauk

http://s23.postimg.org/rfkwbot0r/Image12341.jpg

mareskin

Citat: Jecko poslato 06 Maj, 2014, 14:06
Neka sam ja razbila telefon.....sad ce moj dragi bata da mi da njegov "stari" HTC koji je 6 puta bolji od ovog mog avangUArdnog... :D

Nemoj tako... ekran mu je bolji bar 10 puta ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2014, 14:37
juce jos jedna... samo ih skupljam... kisu ti jebem, kad sam na motoru nit dobijam kazne nit me nosi pauk

http://s23.postimg.org/rfkwbot0r/Image12341.jpg
samo ignori¹i...;D

Taraba

Meni jutros po ko zna koji put dolazili na adresu iz LK da me vode. [rofl]
Zvala me kom¹inica da mi javi da hoæe da me hapse, pa su cimali nju da kaze gde se krijem i da im obavezno javi ako me vidi. :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

TEEfqd


Lazic


bullet

Kada ti dodju na vrata bitno je da ne kazu ukucani da ne zivis tu vec da nisi kod kuce, onda ne mogu da ti stave fiktivnu...

Lazic

Bravo...;D Prièam ja godinama, ali ne slu¹aju...:o A ako ipak popije¹ fiktivnu, prijavi¹ se kod prvog radog drugara i automatski se ukida bez ikakvog cimanja i provera da li tu ¾ivi¹ stvarno... I odmah mo¾e¹ sva dokumenta da vadi¹ i registruje¹ vozila...;D

UFF

ali zar ne treba da doneses potvrdu da nemas nikakvih dugovanja prema drzavi pre nego sto ti ukinu fiktivnu?

clutch&brake

Pa da ako imas da platis parking ili nesto slicno.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!