Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ili laktanje ili guzenje...ako mislis da napredujes....treca varijanta je da pobijes konkurenciju...ali obicno provale da si jedni preziveli :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zvonèica

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2014, 21:43
ili laktanje ili guzenje...ako mislis da napredujes....treca varijanta je da pobijes konkurenciju...ali obicno provale da si jedni preziveli :)

Uvek se odluèujem za prvu varijantu  [thumb_up], mada, trenutno, ni od treæe nisam daleko...mislim se, mislim se...
Hold your head high and your middle finger higher

TEEfqd

Citat: Zvonèica poslato 22 Mart, 2014, 21:46
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2014, 21:43
ili laktanje ili guzenje...ako mislis da napredujes....treca varijanta je da pobijes konkurenciju...ali obicno provale da si jedni preziveli :)

Uvek se odluèujem za prvu varijantu  [thumb_up], mada, trenutno, ni od treæe nisam daleko...mislim se, mislim se...
samo da dodam da za drugu varijantu ipak moras da budes dobra riba i pored toga da umes da se naguzis

Zvonèica

Citat: redshadow poslato 23 Mart, 2014, 19:03
samo da dodam da za drugu varijantu ipak moras da budes dobra riba i pored toga da umes da se naguzis

Ma, da, da skratimo ja sam i lo¹a riba i ne znam da se guzim.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

.....e jbg....onda ti preostaje prva varijanta...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Ja mislim da mi preostaje je da se ne raspravljam, ¹to mi je i bio cilj.
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Ontopic:

Konaèno jednom, ba¹ niko i ni¹ta...;D

pittatore


TEEfqd

Citat: Zvonèica poslato 23 Mart, 2014, 19:28
Citat: redshadow poslato 23 Mart, 2014, 19:03
samo da dodam da za drugu varijantu ipak moras da budes dobra riba i pored toga da umes da se naguzis

Ma, da, da skratimo ja sam i lo¹a riba i ne znam da se guzim.
ako ti tako kazes..

Lazic

Citat: pittatore poslato 24 Mart, 2014, 10:33
Cek tek ti je poceo dan ;D
O da, nije trebalo da prejudiciram... Taman sinoæ uzeo auto od majstora sa sve novim agregatom, prvo se jutros posle 3 kilometra rasplinuo pk kai¹, zamenim njega, curi servo pumpa...:o I jo¹ mi je step motor og lera zama¹æen najstra¹nije pa mi je ler dok je hladan, kukuuuu...:o ;D

mali_zmaj

jebote laziæu ti si jebeno zaèaran,nema ma¹ine da neæe riknuti u tvojoj blizini!!!    [rofl]    ;)
jin-jang

Lazic

E radi gejmobil kao doxa, oèi¹æen step motor, zamenjena servo pumpa...[yahoo] ;D :-*

Jes' da sam proma¹io temu, ali tamo se prièa o ¹valeraciji...:o ;D

BOKYBOY

#10912
...evo sad stigoh iz Ljermontove....tresem se kao hebena zecica...  [veryangry] isao po tablice za motor....  [dancing] ubacimo podatke,izadje potvrda za saobracajnu...ja potpisem lepo i izaberem broj i uzmem tablicu...cekamo nalepnicu...stampa se...izadje prazna nalepnica....i blokira se prijava.... [neampojma]...pokusamo sa brojem rama ponovo,kaze postoji vec vozilo registrovano sa tim brojem rama...kad nisam umro  :o ja odmah pomislio da postoji *blizanac*...trci,juri,zovi...podigao sam celu stanicu na noge  [panic]...kad ono zaboravili da odjave motor prekljuce u SUP-u Indjiji a izbusili staru saobracajnu...ooo Boze... [ludak] nista do sutra... [facepalm]

Lazic

Zamalo rod roðeni te sjeba...:o :P ;D :-* ©to bi rekao Vuk Dra¹koviæ, ko sa ðavolom tikve sadi, sam u nju pada...[rofl]

Inaèe kad sam prenosio klepetalo imao sam slièan sluèaj, genije u Trsteniku je gledao papire od nekog auta dok je odjavljivao moj motor, pa je bila mo¹a u Ljermontovljevoj(pravilno)...:o ;D

BOKYBOY

Citat: BOKYBOY poslato 26 Mart, 2014, 17:21
...evo sad stigoh iz Ljermontove....tresem se kao hebena zecica...  [veryangry] isao po tablice za motor....  [dancing] ubacimo podatke,izadje potvrda za saobracajnu...ja potpisem lepo i izaberem broj i uzmem tablicu...cekamo nalepnicu...stampa se...izadje prazna nalepnica....i blokira se prijava.... [neampojma]...pokusamo sa brojem rama ponovo,kaze postoji vec vozilo registrovano sa tim brojem rama...kad nisam umro  :o ja odmah pomislio da postoji *blizanac*...trci,juri,zovi...podigao sam celu stanicu na noge  [panic]...kad ono zaboravili da odjave motor prekljuce u SUP-u Indjiji a izbusili staru saobracajnu...ooo Boze... [ludak] nista do sutra... [facepalm]

...makina registrovana na BG table zvanicno...ipak je jedinac... [yahoo]

clutch&brake

Ponekada je ipak bolje nemati brata :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

RECI CU SALETU STA SI REKAO....pa ce gazda da te posaje u grad da vozis supstance kombetom....ni tata te nece spasiti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

#10917
Drugar majstor me drugarski odrao za posao. Uz mojih 8 sati odvojenih da uradim sam sve ¹to mogu sam, donesem, odnesem. 200 evra za nekih 8 sati posla.

Rek'o: "to je dosta para, oèekivao sam da æe biti manje".
-"Pa samo za farbanje plastike bi ti drugi uzeli 100 evra".
"OK, to je tvoja cena, sam sam kriv ¹to nisam unapred pitao po¹to æe biti. "


Mada jesam pitao koliko æe izaæi, ali kao: videæe, zavisi ¹ta æe morati da se menja, koliko æe biti posla. I to je sve normalno, samo mi je ipak to dosta para.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jbg uvek pitaj unapred
tu lekciju svi naucimo na taj nacin pre ili kasnije

Slaninar

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2014, 16:16
jbg uvek pitaj unapred
tu lekciju svi naucimo na taj nacin pre ili kasnije

Pitao sam, ali je bilo kao: "videæu hoæe moæi sve da se ispravi, da ne mora da se kupuje deo".   A drugari smo. Bilo mi glupo da insistiram da mi omdah ka¾e cenu unapred onda. Sad znam za ubuduæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen