Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2014, 02:53

Citat: K0le poslato 14 Mart, 2014, 15:43
PrEtisak  [facepalm]...
E ako se 6 litara ¹pricera ka¾e skraæeno pretisak, onda u redu...:o :P ;D :-*
Posle sam se sastavio , sjebala me pljuga izgleda u datom momentu. Vi¹e ne pu¹im :D.

Zvonèica

To sto i dalje ocekujem od ljudi koje poznajem da ce u nekoj situaciji postupiti onako kako bih postupila ja.
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

greska
nikad nista ni od koga ne ocekuj
pa ako se ne desi ko ga jebe nisi ni ocekivala a ako se desi onda se obradujes :)

ovako ako se desi nista posebno a ako se ne desi onda si razocrana
a nije do njih vec do tebe :) tj do tvog stanja svesti

Zvonèica

#10863
Da, razocarana. Pravi izraz si upotrebio.
Jbg, ja ocekujem da neko, ako nista drugo, ima makar malo kurtoazije. Onda, tu je i glupa moralna obaveza u mojoj glavi koju
neko i ne zasluzuje.
Ipak cu morati da razmisljam drugacije-  no expectations, no disappointments. No, to je ipak moje sranje svesti.

Edit: izuzetno sam se obradovala  [facepalm]
Hold your head high and your middle finger higher

Boban_m

Moralni okviri nisu obaveza prema drugima nego prema sebi. I cuvaj ih. Za ostalo je UFF u pravu, nemoj druge po sebi kalupiti. I mene ponekad nervira kad ljudi nemaju elementarne pristojnosti ili kulture u komunikaciji, ali sta ces...Generalno vise slusam nego sto pricam, a kad pricam sa ljudima koji mi nisu blisku najcesce se sklanjam iza barijere pristojnog tona. To mi daje dovoljno udobnosti da otkrivam koliko zelim o sebi, i da se angazujem u tom odnosu koliko mislim da treba.

Zvonèica

Jeste, moralni okviri su obaveza koju, pre svega, imam prema sebi a opet zbog nekog ko je meni bitan. Da li je to zasluzio? Tesko. Jbg, ja sam ona grupa koja razmislja srcem a ne glavom. Opet, moj problem ali ne zelim to da promenim.
Ne pokusavam ja nekoga da oblikujem prema svojim zeljama niti sam to ikada radila. E, kultura i pristojnost...jbg, neko to nema.
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2014, 18:49
I mene ponekad nervira kad ljudi nemaju elementarne pristojnosti ili kulture u komunikaciji, ali sta ces...

ja npr kad nekog zovem pa makar ga dugo nisam cuo odmah prelazim na stvar
zaebi ono:

Zdraaaavo
Pa kako siii?
Pa sta ima novo?

bla bla bla 5 minuta bullshita da bi me konacno pitao sta hoce

ako mogu i hocu pomociu mu ako ne mogu ili ne zelim necu bez obzira da li on bio fin i kulturan ili ne pa zasto je onda morao da mi oduzme 5 minuta umesto 30 sekundi zivota?
i zasto ocekuju od mene da pitam njih za stvari koje me ne interesuju ili koje ja ne mogu da promenim?

Tipa zoves ortaka vulkazinera da zakazes zamenu gume i on se naljuti sto ga nisi pitao sta radi i sta ima novo ves si odmah pitao u koliko sati da dodjes da ti odradi posao za koji ces da ga platis?
Ili je npr bolestan a ti se navodno nisi setio ni da ga piras kako je? Pa sta mi znaci ta informacija koji qrac kad ja nisam doktor? Ako je lose bice lose i posle mog pitanja a ja mu pomoci ne mogu, cemu onda pitanje at first place?
Ja najvise mrzim kad mi neko postavlja pitanje samo pitanja radi jer njega odgovor ni ne interesuje a od mene zahteva neko vreme, energiju i trud da na to pitanje odgovorim (ma koliko mali taj trud bio uzaludan je) e zato ja takva pitanja drugim nikad ne postavljam


ako si uopste na to mislio...

Boban_m

Ne, nisam na to mislio. To sto pises su uglavnom pitanja stila, ne toliko kulture. Ne moras da budes isprazno kurtozan da bi bio kulturan. Dovoljno je da budes normalan, i da ispostujes nekog s kim pricas. Odnosilo se na ljude s kojim nisam blizak.

TEEfqd

Citat: UFF poslato 15 Mart, 2014, 20:10
Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2014, 18:49
I mene ponekad nervira kad ljudi nemaju elementarne pristojnosti ili kulture u komunikaciji, ali sta ces...

ja npr kad nekog zovem pa makar ga dugo nisam cuo odmah prelazim na stvar
zaebi ono:

Zdraaaavo
Pa kako siii?
Pa sta ima novo?

bla bla bla 5 minuta bullshita da bi me konacno pitao sta hoce

ako mogu i hocu pomociu mu ako ne mogu ili ne zelim necu bez obzira da li on bio fin i kulturan ili ne pa zasto je onda morao da mi oduzme 5 minuta umesto 30 sekundi zivota?
i zasto ocekuju od mene da pitam njih za stvari koje me ne interesuju ili koje ja ne mogu da promenim?

Tipa zoves ortaka vulkazinera da zakazes zamenu gume i on se naljuti sto ga nisi pitao sta radi i sta ima novo ves si odmah pitao u koliko sati da dodjes da ti odradi posao za koji ces da ga platis?
Ili je npr bolestan a ti se navodno nisi setio ni da ga piras kako je? Pa sta mi znaci ta informacija koji qrac kad ja nisam doktor? Ako je lose bice lose i posle mog pitanja a ja mu pomoci ne mogu, cemu onda pitanje at first place?
Ja najvise mrzim kad mi neko postavlja pitanje samo pitanja radi jer njega odgovor ni ne interesuje a od mene zahteva neko vreme, energiju i trud da na to pitanje odgovorim (ma koliko mali taj trud bio uzaludan je) e zato ja takva pitanja drugim nikad ne postavljam


ako si uopste na to mislio...
vise smara kad u prvih 30 sekundi skapiram da tom nekom treba nesto ali moram da sacekam da isprica svoju pricu da bi se osetio komforno da pita -_-

ЯЭВОЛУТИОН

-de si bre
-ma jel moguce da si nazvao
-jesam, ali iz koristoljublja...trebas mi nesto
-pa nisi me zvao da me pitas za junacko zdravlje....pucaj..


recimo Lazic...zadnji put sam se cuo sa njim kad je dosao po zmigvce...prosle godine....i danas zove....potreba....
Ali to je normalno...sa ljudima sa kojima se znam milion godina cujem se redovno i poneki put vanredno kad mi nesto treba ili njima nesto treba....a sa nekima svaki dan...a bas mi nista od njih netreba....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Æuti, vi¹' da sam morao da pojebem motor i auto da bih te video...:o [facepalm] :-*

MIGE

zamisli,nedelja 10:10 zovu budale da pitaju da li smo bili na glasanju i da li cemo otici???skoro su zvali zbog istog razloga,pre 2 nedelje....majku im jebem usranu...zovu na fiksni nedeljom u 10 ujutru...metar dana me boli noga,cujem da zvoni telefon,i onako se vrtim celu noc zbog bolova ,ustajem da vidim koja budala zove na fixni rano ujutru...keva bila brza  i jos im se zahvaljuje sto su je podsetili...EJJJJJJJJ SRBIJO....pa to nisu radili ni za vreme Milosevica....imali su srece da se nisam ja javio,kako lepo razgovaram sa raznim likovima koji nude preko telefona sve i svasta....

UFF


Alchemist

mene su ranije zvali bar 2 puta nedeljno i tra¾il gospodina ili gospoðu Kostiæ (inaèe moji baka i deka koji nisu vi¹e ¾ivi)... u poslednje vreme me ne zovu...

mo¾da ima neke veze s tim ¹to sam poèela da im dajem novi broj na kom mogu da naðu njih dvoje... tj broj telefona groblja Zbeg  [neampojma]
You're just jealous cause voices are talking to me

Kalesin

Ljudi koji ne postuju dogovor, rec je ono sto cini coveka, i ono sto on jeste....  [ljutko][bejzbolka]
A najvise me ustvari boli to sto sam izgubila gomilu vremena... [ljutko]

ah da i debili koji zovu u 1pm da pitaju da li smo glasali i da li znamo da li ce ostali iz kuce da glasaju..  [zena] [zena]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF

kazi im:

nismo
hocemo
ali ne za vas
hvala sto ste nas podsetili

TEEfqd

Citat: UFF poslato 16 Mart, 2014, 14:01
zato sam ja odjavio fixni telefon :)
+1. od kad sam ukinuo fixni zivot mi je bolji bar za 5%

Bori¹a

i mi isto.. 500 dinara dajes samo za pretplatu bez jednog jedinog poziva
sad kad ima ovoliko besplatnih minuta u mrezama, fixni je prevazidjen

mi¹ko_kolo

Ja bih odjavio fiksni, ali keva neæe mobilni i Bog!

mkt