Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ne znam za vas al ja na poslu najvishe volim kad me niko
nishta ne pita niti mi kaze niti ima zelju samnom da podeli :)

to znachi da necu morati nekome da neshto obajshnjvam,
niti radim tudji posao niti ista znam o tom nekome ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Silvana

Ako je prihvaæenosti same radi, ba¹ me briga je li prihvaæena ideja i kako je ko ocenjuje; poenta je da odmah uradi¹ kako treba kad je i moja pozadina u pitanju. To znaèi da neæu biti ja u sosu samo zato ¹to ti nisi uspeo da smisli¹ ni¹ta pametno, a olako si odbacio neèiji dobar predlog. Volela bih kad bi u mom poslu moglo uvek kao kod tebe, Zmaje, ali ne mogu da se zatvorim u uèionicu. Najbolje bi bilo kad bih morala da radim samo nastavnièki posao, a da nisam obavezna na saradnju s kolegama, bar pojedincima.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

DebeliZmaj

#10822
Vidish zato ja stalno kolegama pricham: pretpostavka je majka svih zajeba, pogotovo u IT ...
i toliko sam dosadan sa time da im je uslo vec u refleks da sve provere 2 puta i da ne pretpostavljaju
nishta i pishu izveshtaje i beleske sta su radili da bi snashli .. i zamisli ... vishe ne zvoni po ceo dan
dezurni telefon :) ...
Kolegi iz ``napredne podrske`` sam odstampao sliku majmuncheta onog cirkuskog koji umesto
lopticama dzonglira nekim pojmovima koje brka i uzrechicama kojima se koristi i to mu stoji na tabli
tachno ispred njega ... i svaki put pojebe neshto zato sto nije proverio dobije bananicu ... cokoladnu :)
Strasno je sto ljudima sa 23 godine morash da uterujesh radne navike i crtash sta je profesinalni pristup
poslu, ja imam stav vezano za posao .. ili radi kako treba ili nemoj da radish, al nemoj preko kurca jer
posle ja kao krajnja istanca ili kolega u godinama ( skoro pa 5 banki ) moram izgubiomo 3x vishe vremena
da jurimo tvoju gresku.
:)
Juche su se 2 put peli na KVT, vodotoranj na kosutnjaku, sta ja da im radim kad prvi put nisu sve odradili ...
``pa vec smo bili danas`` sjajno ... ali idesh opet dok ne uradish kako treba ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

ne nervirajte se ljudi.... setite se samo lika koji ne moze da kaze R i L i peva :

"s kim si me nocas vavava , vazes da nisi..."  xa xa xa xa

Major


Jecko

Ne spavam vec nocima......jer vec 4 meseca bludnicim po seoskim i gradskim kafanama  :)
Tako da sutra kad budem trebala da budem na poslu u pola 9.....bice veselo.....

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Mart, 2014, 11:31
Juche su se 2 put peli na KVT, vodotoranj na kosutnjaku, sta ja da im radim kad prvi put nisu sve odradili ...
``pa vec smo bili danas`` sjajno ... ali idesh opet dok ne uradish kako treba ... :)
Pazi Petre, to ¹to je tebi penjanje na vodotoranj ravno Himalajima, ni¹ta ne znaèi...:P [rofl]

DebeliZmaj

pazi kruzne stepenice ne zna ima se broja .. :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks


DebeliZmaj

ajde zovi brzo pozivni za panchevo
da ti oprave komp ... neshto ti titka
na ekranu ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

Titka po ekranu i stalno govori kako gmizes preko nekolilko stepenika

Slaninar

Mislim da sam sretan ¹to se zbog toga nerviram, ali: fudbal. Kad ljudi doðu, a ne igra im se. Kao ¹lag na tortu mi lik uleti pa malo izvrnem èlanak. Priv put u ¾ivotu da sam se pokupio i iza¹ao sa pola fudbala.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: Jecko poslato 12 Mart, 2014, 16:07
Ne spavam vec nocima......jer vec 4 meseca bludnicim po seoskim i gradskim kafanama  :)
Tako da sutra kad budem trebala da budem na poslu u pola 9.....bice veselo.....

http://3.bp.blogspot.com/-YGzUD-Mz2Xc/UXhOvkKbXcI/AAAAAAAABH8/LPQyxseCanY/s1600/hangover+cartoon.gif

Vale

Slomila zub na mindjusu  [veryangry] Dobro jutro

Major


pittatore


Vale

Gledam da mi dorucak buce jak....izgleda sam malo.preterala...

Major

Nadam se da nisu zlatne mindjuse, bio bi to skup dorucak ;D

Vale