Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

#10661
Citat: mkt poslato 27 Februar, 2014, 22:46
sta to znaci u evrima
2-3...:D Brango mo¾e da ti zameni...:-*


ako su korpa i lamela ok... Ako ne, onda malo vi¹e, jbm li ga ali ne preterano...[hello]

mkt


Lazic

googlaj set kvaèila za tvoj antemarkoviæomobil...:D

zmiya

Znaèi La¾iæu oti¹o mu druk lager od prve brzine..

Plazma Keks

Citat: Joker poslato 27 Februar, 2014, 22:49
Znaci da kreces iz druge.. :D
ne mora da znaci, mozda je neko samo kotrljao auto nizbrdo sa pritisnutim kvacilom. kretanjem iz druge mucis menjac

Lazic

Citat: zmiya poslato 27 Februar, 2014, 23:43
Znaèi La¾iæu oti¹o mu druk lager od prve brzine..
©ta sere¹ i ti, ostale brzine se mnogo br¾e menjaju pa se te¾e primeti...:P
Mo¾e biti i da mu se raspada lamela, ali i rekao sam mu da googla set kvaèila... Sigurno mu niko ne bi zamenio druk lager bez da pogleda ostatak...:P Na kurcu te nosam...:P :P

zmiya

Ne razumem se u mehaniku,kako se druk lager èuje u jednoj brzini samo?Znaèi svaka brzina ima svoj ,jel tako?ili  ako je zajednièki onda se èuje u svakoj?

Hohštapler

...kako si pro¹ao kroz ceo Zrenjanin a da nisi stao ni na jedan od onih glupavih semafora ¹to ih meæu ko da ih u kinder jajima nalaze pizda im materina - de odagnaj mi tajnu...?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Lazic

Citat: zmiya poslato 28 Februar, 2014, 15:01
Ne razumem se u mehaniku,kako se druk lager èuje u jednoj brzini samo?Znaèi svaka brzina ima svoj ,jel tako?ili  ako je zajednièki onda se èuje u svakoj?

Objasniæu ti prvom prilikom uz rakiju i neke podmazivaèe... Lanca...[srednjiprst] ;D

Plazma Keks

Citat: zmiya poslato 28 Februar, 2014, 15:01
Ne razumem se u mehaniku,kako se druk lager èuje u jednoj brzini samo?Znaèi svaka brzina ima svoj ,jel tako?ili  ako je zajednièki onda se èuje u svakoj?

druk lager pritiska korpu kvacila, pritiskajuci je, ona odvaja lamelu od zamajca.

ako se cuje samo u drugoj, mozda je onda do menjaca. ko zna, dok se ne rasturi, moze samo da se nagadja

Lazic


Plazma Keks

znas li kako se ja cujem kad krecem? vidim da znas kako se i miketa cuje :P

mkt

teram kod majstora ovih dana da ga komplet pregleda

zmiya

Javi ¹ta je bilo,da znam kolko da jebem Laziæa..


mkt


Lazic

#10678
Citat: zmiya poslato 28 Februar, 2014, 22:41
Javi ¹ta je bilo,da znam kolko da jebem Laziæa..
[srednjiprst] pazi samo da se posle tog sexa opet ne banuje¹ na godinu dana...:P

eclipse4

poceli ljudi da se ebu i za druk  lezaj sta li ce biti za 10 god ako se  kriza u drzavi nastavi :P :P :P