Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

kad je neko baksuz on je baksuz..otvorim malopre mail i vidim da mi juce poslali iz raiffaizen banke nemaju kontakt telefon da me pozovu na razgovor za posao, ja posaljem danas broj telefona i vidim da se razgovori obavljali danas a ja sedim u pickincima kod momka dalekooo od jagodine i jos se razmisljam sta kurac posao odem na razgovor i da me prime moram odmah da uzmem bolovanje...pu jebem ti maler......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

nemo se nervirash .. samo kazesh da zbog obaveza ne mozesh pochenesh radish mesec dana
i/ili odma bolovanje ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


Hohštapler

#10643
Citat: zmiya poslato 25 Februar, 2014, 08:59
Jo¹ dok sam èitao knjigu stvorio sam u glavi lik Foresta Gampa,i nikako ne mogu da zamislim Toma Henksa u toj ulozi..

Si èitao knjigu Forest Gamp?! Ja sam davno,l sjajna knjiga... mogao bih ponovo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Februar, 2014, 17:14
nemo se nervirash .. samo kazesh da zbog obaveza ne mozesh pochenesh radish mesec dana
i/ili odma bolovanje ... :)



hahahah zmaju a oni tamo samo mene cekaju :D :P ma boli njih kurac..jbg ... daj bar sad ovo zavrsim sto pre pa ako opet izleti neki poslic da mogu da pocnem da radim..smorila sam se vise od ovolikog nerada jeboteeeeeeeeeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

kako kupiti nov telefon? vas otac odluci da kupi novu nokia lumia 720 i vi hocete da otvorite pakovanje, iz istog ispadne telefon pravo na cosak i pukne staklo ekrana. onda se vas otac smori i vi mu dodjete 200e

Lazic


DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 26 Februar, 2014, 17:31
hahahah zmaju a oni tamo samo mene cekaju :D :P ma boli njih kurac..jbg ... daj bar sad ovo zavrsim sto pre pa ako opet izleti neki poslic da mogu da pocnem da radim..smorila sam se vise od ovolikog nerada jeboteeeeeeeeeee

a zashto mislish da ce sutra te zovu da krenesh da radish ?
si radila nekad u tim velikim sistemima ... joj tu imash te procese razgovora sa kandidatima u nekoliko
krugova pa onda dok se oni smisle .. pa razmisle .. pa odluche, pa donesu odluku pa opet smisle itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

kako god, da li sutra ili za 5 dana da me zovu opet mi ne odgovara :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

To je sve posledica pogre¹nog naèina ¾ivota...:(

Mislim da æu da se odlogujem...:(

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


juga

Pogre¹an naèin ¾ivota... pa ti mora da se ¹ali¹!!! [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Februar, 2014, 21:11
Citat: balcan girl poslato 26 Februar, 2014, 17:31
hahahah zmaju a oni tamo samo mene cekaju :D :P ma boli njih kurac..jbg ... daj bar sad ovo zavrsim sto pre pa ako opet izleti neki poslic da mogu da pocnem da radim..smorila sam se vise od ovolikog nerada jeboteeeeeeeeeee

a zashto mislish da ce sutra te zovu da krenesh da radish ?
si radila nekad u tim velikim sistemima ... joj tu imash te procese razgovora sa kandidatima u nekoliko
krugova pa onda dok se oni smisle .. pa razmisle .. pa odluche, pa donesu odluku pa opet smisle itd...


i opet prime onu sa velikim sisama :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

nesto cangrlja na tojoti kad ubacim u prvu i krenem  [veryangry]
jel ima neko ideju sta moz da bude  [neampojma]
sastavilo me danas negde u Melencima kad sam krenuo nazad za Bg i nem pojma sta je
nisam stajao do pancevca a onda na svakom semaforu aaaaaaaaaaaaa  [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'(

Lazic


mkt