Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Zvonèica poslato 15 Februar, 2014, 15:31
Citat: Taraba poslato 15 Februar, 2014, 13:36

neti pot

Prvi put ovo vidim....imam inhalator ali sam lenja da ga koristim redovno...a i nije ne¹to...trenutno re¹enje problema...nisam koristila neke travke, narodne lekove...morsku so jesam i pantenol. Za ostalo tu je gentamicin ubaèen u kapi za nos i odradi svoje. 
Gde sad ja da nabavim ovo?
Ubijaju me glavobolje i u¾asno me nervira ¹to mi mnogo suze oèi i, naravno, smeta jako Sunce...ne mogu da gledam...
Samokontrola.

Ovu posudu za ispiranje nosa koristi moj prijatelj i prodisao je.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Vale poslato 15 Februar, 2014, 13:13
Ne znam bas tacno gde..a  jeste me na neki nacin izbacilo iz takta......imate neka iskustva  s frasom?
Obièno zakasnim kad nikako ne bih smeo, ali ne daj bo¾e za sledeæi put,  kada hladna voda ili led...:-*

Major

Ne znam ko je rekao da od kako postoje ovi kompjuteri sve manje papirologije ima, ja mislim da ima sve vise i vise :)

DebeliZmaj

vrh gluposti je kad ti digitalni sertifikat odstampa
lupi pechat i pa fotokopira i overi kopiju :)))))
vristao sam od smeha ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Uvek moras da imas kopiju originala i onda naravno kopiju kopije u slucaju da izgubis prvu kopiju ;D
Ne znam vise gde da stavljam papire ;D

DebeliZmaj

a josh kad ti drzavne institucije traze papire koje su duzne
same da prikupe pa kad ih potsetish na to .. pa kao mi smo
tako navikli ... pa odvikni se stoko
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: Major poslato 19 Februar, 2014, 16:36
Uvek moras da imas kopiju originala i onda naravno kopiju kopije u slucaju da izgubis prvu kopiju ;D
Ne znam vise gde da stavljam papire ;D
upis jednig deteta u vrtiæ, u isto vrme prijavljivanje novoroðenog deteta, regresiranje vrtiæa za jedno dete, roditeljski dodatak za porodilju (dobijaju se neke pare od grada i republike)... Ima mo¾da i 100 (sto) papira. Ide se na 17 mesta, èini mi se.
Poludeo sam u avgustu-septembru...

DebeliZmaj

pa cekaj jesi kralj moto cigana ili nisi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

dobio novi sluzbeni telefon

trazio lumiu 625 a dobio 520 jer ove prve navodno nema vise #@$%$$^&* (pa naravno da ih nema kad ih cenite isto a 625 ima bolji procesor, veci ekran i majmunsko staklo i da jebeni blic na kameri)

nisam ga ni upalio jos, ne svidja mi se kako izgleda i kamera nema ni blic, samo sam ga vratio nazad u kutiju

eclipse4


Bori¹a


mkt


Lazic



mrle

Imam parking u admirala geprata sa rampom, katancem. Doðem jutros da parkiram i otrèim do Kosovske, kad neko nagurao ¹ibice u katanac, ne mo¾e da uðe kljuè. parkirao sam pored rampe, a da mi je znati kako æe ovi izaæi?
Jebem ti malograðan¹tinu!

Zvonèica

Citat: mrle poslato 20 Februar, 2014, 09:27
Imam parking u admirala geprata sa rampom, katancem. Doðem jutros da parkiram i otrèim do Kosovske, kad neko nagurao ¹ibice u katanac, ne mo¾e da uðe kljuè. parkirao sam pored rampe, a da mi je znati kako æe ovi izaæi?
Jebem ti malograðan¹tinu!

Kakav debilizam....
Hold your head high and your middle finger higher

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 20 Februar, 2014, 09:27
Imam parking u admirala geprata sa rampom, katancem. Doðem jutros da parkiram i otrèim do Kosovske, kad neko nagurao ¹ibice u katanac, ne mo¾e da uðe kljuè. parkirao sam pored rampe, a da mi je znati kako æe ovi izaæi?
Jebem ti malograðan¹tinu!

ljubomora je cudo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

ali desetak automobila je unutra. Burazerov je kod druge rampe sa drugim kljuèem, moæi æe na posao kad ustane.

pittatore

Sto nisi uzeo upaljac i spalio te sibice?

DebeliZmaj

sta da ti pricham, dok je matori imao svoj auto ... citaj najbolji i najlepshi i najbolji i ... ne znam shta
po njemu jugo drzali su ga u garazi, garazno mesto su imali u garazi sa 70-ak mesta i josh 10-ak pomocnih
koje ljudi iznajmljuju ... e koliko puta su morali da menjaju bravu itd...
e onda postave kameru i navataju ``drage komshije`` ... ljubomora.. cudo .. ali cudo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell