Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Zato se njima i moze jer svi misle da ce ako ih tuze za nedozvoljeno podizanje automobila cekati na presudu godinu i vise dana.
Sve to moze da se podmaze i jos lepo da se zaradi :) Meni su do sada odneli jedanput auto i trazio sam im fotografije koje su mi uredno pokazali, i ako sam znao da sam stajao na zabranjenom mestu :)

Slaninar

Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:12
Zato se njima i moze jer svi misle da ce ako ih tuze za nedozvoljeno podizanje automobila cekati na presudu godinu i vise dana.
Sve to moze da se podmaze i jos lepo da se zaradi :)

Ko ima para i hoæe da podmiæuje. Nisu svi za to. Mo¾e i bez para ako nekog poznaje¹, duguje ti uslugu, ali obièni smrtnici i sirotinja najvi¹e najebu. Mo¾e sve - samo ne mo¾e po zakonu i po pravilu isto za sve kod nas. :)   Fin i po¹ten u Srbiji = glup.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ne moze jedan protiv sistema, ali 10-100-1000-10000-1000000 moze mnogo lakse :)
Mi smo dovedeni u to stanje da cemo pre da popustimo i platimo nego da se "cimamo" i iskoristimo nasa prava. Zato smo ovde gde jesmo - nazalost!
To cemo sad videti na izborima kad ovi nazadnjaci budu izborili vecinu.. e onda mozemo da se samoubijemo :)

Andreja

Meni danas (ponovo) stigla plava koverta i moj brat genijalac je primio... 15000+1000 dinara, 6 poena i 3 meseca zabrana upravljanja... Zato ¹to sam pro¹le godine seo na Tomos bez tablice (u punoj opremi) da vidim da li je ortak dobro na¹telovao karb. Na'vatali me 20m od kuæe. Deset minuta ranije sam pro¹ao ispred njih mojom, registrovanom Yamahom...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:20
Ne moze jedan protiv sistema, ali 10-100-1000-10000-1000000 moze mnogo lakse :)

Ako ljudima postane naglo lo¹e, oni se bune, ali ako postepeno ste¾e¹ obruè, a ma¹e¹ ¹argarepom na pravi naèin, oni neæe ni osetiti. Jo¹ ako ih podeli¹ i maltretira¹ po jednog, ili jednu manju dru¹tvenu grupu (bili to pankeri, prosvetari, lekari... samo da ih izdvoji¹ obele¾i¹ i satanizuje¹, a da se ostali ne osete kao vezani sa njima), onda mo¾e¹ da radi¹ ¹ta hoæe¹. Tako se to radi.

Nikad neæu zaboraviti kad je u mom razredu iz srednje neka bagra htela da tuèe drugara - svi smo stali iza njega i rekli da mogu da ga tuku 1 na 1, ili da svi uleæemo. A onda, desetak godina kasnije, u vojsci do¾ivim da 5 debila maltretira njih 50, ali samo po jednog, a ovi se ne dr¾e zajedno, jer su do¹li sa raznih strana, ne znaju se - ¹ta ih briga ¹to tamo nekog debila maltretiraju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Sto bi se u narodu reklo "kuvanje zabe "  [samoubistvo]

Major


Hohštapler

Citat: Andreja poslato 05 Februar, 2014, 14:22
Meni danas (ponovo) stigla plava koverta i moj brat genijalac je primio... 15000+1000 dinara, 6 poena i 3 meseca zabrana upravljanja... Zato ¹to sam pro¹le godine seo na Tomos bez tablice (u punoj opremi) da vidim da li je ortak dobro na¹telovao karb. Na'vatali me 20m od kuæe. Deset minuta ranije sam pro¹ao ispred njih mojom, registrovanom Yamahom...

Evo ti Krst, da lak¹e pre¾ivi¹... [pop]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:12
Zato se njima i moze jer svi misle da ce ako ih tuze za nedozvoljeno podizanje automobila cekati na presudu godinu i vise dana.
Sve to moze da se podmaze i jos lepo da se zaradi :) Meni su do sada odneli jedanput auto i trazio sam im fotografije koje su mi uredno pokazali, i ako sam znao da sam stajao na zabranjenom mestu :)
u tome je fora, naravno da æe da imaju slike kad si stvarno u prekr¹aju...:o

Che

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2014, 11:43
Ili ne plati¹ ni¹ta i skroz opu¹teno se izveze¹ kroz plastiènu savitljivu rampu, kao neki...  ;) [zvizdi]

Probali "neki" pa su drugovi organi bili kuci pre "njega"  [policaja]

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 05 Februar, 2014, 14:22
Meni danas (ponovo) stigla plava koverta i moj brat genijalac je primio... 15000+1000 dinara, 6 poena i 3 meseca zabrana upravljanja... Zato ¹to sam pro¹le godine seo na Tomos bez tablice (u punoj opremi) da vidim da li je ortak dobro na¹telovao karb. Na'vatali me 20m od kuæe. Deset minuta ranije sam pro¹ao ispred njih mojom, registrovanom Yamahom...
A imao si i pre toga neki prekr¹aj ? Èim pi¹e¹ 'ponovo'...zaboravih.
Recnuli su ti u¹i samo tako  [doh] [doh]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Ne veæ je pro¹li put nisam primio, vratio sam po¹tara, jutros je po¹tar zvonio, iza¹ao brat, potpisao za mene i uterao mi kitu od po' metra, ljubi ga majka pametnog :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

sudija za prekrsaja sa njegovom minimalnom kaznom od 8000+1500   + 30 dana bez dozvole i + 4 pojena....cetri puta im jebam mater milosnu....za jebenih 21 prekoracenja.....rekao sam da cu da ga zgzaim autom kad ga vidim na ulici, cisto da proverim kolika je maksimalna.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Svi ste vi amateri..  ja sam vec bez dozvole i ceka me jos jedno sudjenje za pijanstvo... ima da se vozim kao grof...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kalesin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Februar, 2014, 22:26
sudija za prekrsaja sa njegovom minimalnom kaznom od 8000+1500   + 30 dana bez dozvole i + 4 pojena....cetri puta im jebam mater milosnu....za jebenih 21 prekoracenja.....rekao sam da cu da ga zgzaim autom kad ga vidim na ulici, cisto da proverim kolika je maksimalna.....
Gde su te pecali, mog komsiju su jesenas uhvatili tamo malo posle sava centra na autoputu vozio covek 120.. sto mu dodje 40 preko, jos ga "jurili" rotacijom kao nekog krimi dzimija, 30.000din kazna + 3meseca bez dozvole + 12 poena... pa ti vidi.. a recimo par dana pre toga Darko i ja na motoru tuda prozujali 180....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF

sto sam veceras na skvoshu mozda sam sebi slomio mali prst
tako je to kad se bavim extremnim sportom  [rofl]  [samoubistvo]

DebeliZmaj

Citat: Che poslato 05 Februar, 2014, 19:58
Probali "neki" pa su drugovi organi bili kuci pre "njega"  [policaja]

a konkretno sta si onda uradio ? prekrshaj ili krivichno delo ?
ako rampa nije polomljena .. izvezao si svoj auto :)... krivichno delo je koje ?
nasilnichko ponashanje ?:)...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher