Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 02 Februar, 2014, 01:47
Citat: lord_oblivion poslato 01 Februar, 2014, 22:42
Naravno. Moj kolega iz firme. Uredno smo radili èetvrtak i petak  :D

Kako izdr¾ava¹, je l' oprema radi posao? Ja sam danas bio napolju ceo dan, kako dune vetar, setim se tebe muèenika :D
Za opremu oprobani recept, nabokam se k'o beli medved, jedino jebe otvorena kaciga, ne mogu ff zbog naoèara i slu¹alica, svaki èas se skida. Trenutno ¹al oko glave re¹ava taj problem, dok ne stigne kinta za pristojnu http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=209725&lang=en

Napomena - dobre opreme nikad dosta  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gvozden

tnx, but sad samo deremo kolenice i neku radzu...dok ne prodje ovo... Da bar ne duva tako , mogli smo da pecamo za vikend ...

lord_oblivion

Naravno kad proðe. Do tad æe pola grada biti bez kablovske/interneta  [ljutko]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 02 Februar, 2014, 01:01
skinem rukavicu da po¹aljem poruku i za 30 sekundi ne oseæam ruku

ja preksinoæ menjao akumulator na kolima. 15-20 minuta me ubilo, ohladilo mi kosti. Ruke nisam oseæao.

Plazma Keks

pretpostavljam da ste obojica kancelarijski pacovi :P

Major

Citat: Laziæ poslato 02 Februar, 2014, 13:49
Citat: zVuk poslato 02 Februar, 2014, 08:44
....vetar mi odkin'o roletnu....  :o

nisam jedini...:o ;D

Izvalio mi vrata od gara¾e. Jeste da su se dr¾ala samo na jednom osiguraèu ali majku mu ludu koliko duva :)

Plazma Keks


Lazic

Jao bambi nasmeja me slatko...:D Zna¹ svet je postojao i pre '89-te...:P

Major


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Nista ja ne verujem ovim prognozerima :)

Zvonèica

 Ponekad je jedino re¹enje nekome udariti ¹amarèinu, ne truditi se da objasni¹ ili preæuti¹.
Hold your head high and your middle finger higher

Kalesin

Ni ja ne verujem ovim prognozerima ali ove norveske babasere umeju da ubodu jako dobro... te evo nove prognjoze...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Plazma Keks

i tako ja odoh danas u NS da kupim jedan od 4 fiat dobla koja sam video po mom ukusu u NS-u.
konacno odaberem kola, nadjem se opet sa covekom i dok smo isli da negde napravimo kupoprodajni ugovor, izgubim mobilni ali to jos nisam znao. parkirali se mi da odemo u gradsku kucu da overimo ugovor i u medjuvremenu prodavcu ukradu radio iz kola na parkingu...
eh to je sreca. u jednom danu izgubis mobilni, iz novog auta ti maknu radio... lepo je pocelo druzenje sa novim automobilom ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 03 Februar, 2014, 22:13
i tako ja odoh danas u NS da kupim jedan od 4 fiat dobla koja sam video po mom ukusu u NS-u.
konacno odaberem kola, nadjem se opet sa covekom i dok smo isli da negde napravimo kupoprodajni ugovor, izgubim mobilni ali to jos nisam znao. parkirali se mi da odemo u gradsku kucu da overimo ugovor i u medjuvremenu prodavcu ukradu radio iz kola na parkingu...
eh to je sreca. u jednom danu izgubis mobilni, iz novog auta ti maknu radio... lepo je pocelo druzenje sa novim automobilom ;D

To ti je prodavac drpio radio 100%
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

ma jok... nije takav. nisam isao na pijacu, ovaj je bar neki posten bio. tesko da bi mi dao sve i svasta uz auto o odbio cenu za radio..