Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

zmajahu nema veze kakve su prostorije murija mora da izadje :D e sad ako je vrednost ispod 15 hiljada onda po privatnoj tuzbi ako je preko onda po sluzbenoj duznosti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Ne mogu da udjem na kupindo nalog jer je reg na starom sluzbenom mailu.....  [veryangry]

mkt


Mik

"Mozilla Firefox"  [facepalm] - i to me nervira svaki put kad ga startujem  [samoubistvo].
(Ma verovatno sebe samog zaludjujem da je to najgora stvar koja mi se desava, itekako kojekako i kojesta ima gore, al' da se ovog resim vise ...  [veryangry])

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Januar, 2014, 22:34
i murija nije htele da izadje na mesto kradje
jer je rech o podrumskim prostorijama ?

dosla murija....odneli komsiji hilti busilicu 7 glava i pun kurac alata

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2014, 01:27
zmajahu nema veze kakve su prostorije murija mora da izadje :D e sad ako je vrednost ispod 15 hiljada onda po privatnoj tuzbi ako je preko onda po sluzbenoj duznosti :D

oki doki



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: UFF poslato 22 Januar, 2014, 16:13
ako se porobate na pravcu bez saobracaja deres ga ali ako krenete auto put-em u 17h radnim danom onda si se sjeeeeebooooo
:-[  [andjeo]  ;D

Jecko

Nikad me politika nije interesovala.... ne bi ni sad da se ne radi o coveku koji je zasluzan sto mi je brat jos uvek ziv....

Hrvate oslobodili, Albance oslobodili...samo je srpske generale Hag osudio najstrasnije....

I nije kriv Hag....krivi smo mi....

Srbijo [govance]


ЯЭВОЛУТИОН

Jecko
To nije od juce.....oduvek su bolje prolazili uvlakaci od heroja.....o pogibiji heroja se pravili filmovi a uvlakaci ziveli ko bubreg
u loju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Taj ko mi daje minuse moze slobodno da iznese svoje misljenje.... A ne kao piip da me minusira... ne ujedam ja......bas uvek ;)

Jecko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2014, 12:27
Jecko
To nije od juce.....oduvek su bolje prolazili uvlakaci od heroja.....o pogibiji heroja se pravili filmovi a uvlakaci ziveli ko bubreg
u loju....

Ma i da ne komentarisem presude.....ni na jednoj srpskoj televiziji nema prenosa... ni na jednoj.
Al Jazira prenosi..??? Ej sta je koji kaktus Al Jazira.....sramota.....

mkt


Jecko


DebeliZmaj

Citat: Jecko poslato 23 Januar, 2014, 12:32
Taj ko mi daje minuse moze slobodno da iznese svoje misljenje.... A ne kao piip da me minusira... ne ujedam ja......bas uvek ;)

ti sto tako minusiraju ... pogotovo na ovu tematiku su ili neke nacionalne/verske manjine
pa im smeta general ili su karakterno manjine ( chitaj pederi ) a kad se vidite kao sve super
desi machko itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: Jecko poslato 23 Januar, 2014, 12:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2014, 12:27
Jecko
To nije od juce.....oduvek su bolje prolazili uvlakaci od heroja.....o pogibiji heroja se pravili filmovi a uvlakaci ziveli ko bubreg
u loju....

Ma i da ne komentarisem presude.....ni na jednoj srpskoj televiziji nema prenosa... ni na jednoj.
Al Jazira prenosi..??? Ej sta je koji kaktus Al Jazira.....sramota.....

Aj' kojoj to, pobogu, srpskoj televiziji? Pa narocito na onim "nacionalnim" kanalima su urednici slovenci i hrvati!
(Ako su ovaj svinjac drzali 50 godina, da li mislis da su stvarno ovo odbacili? Da me ne mrzi da pisem svasta, odma bi ti istres'o najmanje 10 dokaza da Smrdijom vladaju i dalje ti isti. U stvari ne tebi, nego uopste, al' tek bi se onda razocarala kako bi to bilo docekano. Ako cu vec da pisem, bolje da pisem kako se skidaju oklopi na GSXR.)
P.S. Ja ti sigurno nisam dao minus! Ako se sa necim ne slazem prvo se preslisam da li ispravno mislim, ako sam siguran da ispravno mislim onda kulturno odgovorim, ako naslutim svadju u razvoju onda odustanem jer vise mrzim da se svadjam nego sto mrzim da se bijem (a nije lepo ni jedno ni drugo). (Uostalom ni ne umem da delim te pluseve i minusove, ne znam kako se to radi i bas me briga.)

Jecko

Svasta nesto bolje precutati... I ja bolje da planiram klizanje u nedelju sa manijacima nego sto se nerviram oko necega sto je isto decenijama...i nema izgleda da ce se promeniti...

Minus je od mene dobio neko samo na vulgarnost i idiotizam.... nikada zato sto se ne slazem sa misljenjem..
Minus sam vrv dobila jer sam Srbiji dala epitet fekalije.... Nemam nameru da se raspravljam sa slepim patriotama... Ja volim svoju zemlju... ne volim ovu banana republiku koja nosi naziv Srbija, kojom upravljaju polu-skolovani ili potpuno neobrazovani idioti....


UFF

smarate sa minusima
satebolipicka za minus i ko ti je i zasto dao?
da je hteo verovatno bi ti napisao, ako nece njegovo pravo i njegova stvar, ako mislis da znas razlog ti ga ona nemoj ponavljati ako ti minusi smetaju ili ponovi ako volis ali nema poente pisati o tome jbt
evo sad minus od mene sto pominjes jebeni minus a evo jedan i debelom sto misli da su svi ljudi dvolicni jer ja znam da nisu a sa dvolicnim se ni ne druzim

Jecko

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2014, 01:58
smarate sa minusima
satebolipicka za minus i ko ti je i zasto dao?
da je hteo verovatno bi ti napisao, ako nece njegovo pravo i njegova stvar, ako mislis da znas razlog ti ga ona nemoj ponavljati ako ti minusi smetaju ili ponovi ako volis ali nema poente pisati o tome jbt
evo sad minus od mene sto pominjes jebeni minus a evo jedan i debelom sto misli da su svi ljudi dvolicni jer ja znam da nisu a sa dvolicnim se ni ne druzim

Izvini pUffe, oprosti mi.......i've been a bad bad girl :-*

UFF