Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: MIGE poslato 11 Januar, 2014, 17:56
Citat: Joker poslato 11 Januar, 2014, 15:22
Jbt pa ja od juce nemam dozvolu... 30 dana...
e jbg..plati pivo za srecu  :D

Pa sta cu.. Nema druge... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

kako je nastao Krajisnik....jebo medjed bukvu
a kako je nastao Licanin....medjed presao granicu

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Ja volim sto je moj tata i svi ostali mrki medjed!
I sto na svog tatu nisam piiiip.....
Najdraza "karakterna osobina" mi je sto sam licanka....ko razume...shvatice...

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Januar, 2014, 18:10
kako je nastao Krajisnik....jebo medjed bukvu
a kako je nastao Licanin....medjed presao granicu


da se nesto razumemo,nemam nista protiv nikoga...postujem svacije obicaje i kulturu...u bosni se ponasam kao bosanac i trazim dvije salvete kad kupujem sarajevski cevap...i nemam problema sa tim...al kad mi ,skoro vise od 15 godina,licani,krajisnici i ostali doseljenici,namecu svoju kulturu,e to me bas boli...prosetas se glavnim gradom i ako cujem ekavicu,ja sam srecan..inace,retko se to ovde cuje

Jecko

Aljosa...mojne me nerviras kad sam vec nervozna... ;)

Mige ja koliko znam krajisnici, licani, dalmatinci su svi Srbi....kao da je uostalom to bitno.... ekavica, jekavica ili neka tamo deseta....kakve veze ima....

No.....bolje necemo o tome...

MIGE

Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 18:22
Aljosa...mojne me nerviras kad sam vec nervozna... ;)

Mige ja koliko znam krajisnici, licani, dalmatinci su svi Srbi....kao da je uostalom to bitno.... ekavica, jekavica ili neka tamo deseta....kakve veze ima....

No.....bolje necemo o tome...
mozda si u pravu..malo ja preterujem...zima udarila  a nigde snega

Jecko

Svi smo mi u pravu..... I tako je ok :)
Meni tvoje ne smeta, tebi ne treba moje da smeta.....i sve pet :)

:*

DebeliZmaj

lichanka ... qq jadan onaj ko te ozeni ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko


MIGE

Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 18:41
Svi smo mi u pravu..... I tako je ok :)
Meni tvoje ne smeta, tebi ne treba moje da smeta.....i sve pet :)

:*
ma nisi ti u pravu,nego ne zelim da se sa tobom nastavljam  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 18:22
Aljosa...mojne me nerviras kad sam vec nervozna... ;)

Mige ja koliko znam krajisnici, licani, dalmatinci su svi Srbi....kao da je uostalom to bitno.... ekavica, jekavica ili neka tamo deseta....kakve veze ima....

No.....bolje necemo o tome...
Ma sta te nerviram...meni cale Licanin a keva Uzicanka.....od caleta nasledio krsnu gradju i preku narav...a od keve dugacak jezik i tvrdoglavost...sad samo gledam kako da nabodem nekoga ako mi se zameri, a uzivo mi se slabo zameraju...tuzno je to....kad bi mogao ovako ..nekog kroz monitor ili slusalicu da napenalim pesnicom...bog da me vidi...
@mige
Kad meni ne smeta Njanja sa zarkovackim i Brango sa munzekonza naglaskom...sto bi smetali kraisnici...nego je meni fenomen da deca ljudi koji su dosli u Beograd posle rata i dalje zavrscu....a nikad Bosnu nisu videli.....
Evo recimo FjCharli zavrce ko da je juce sa planine sisao....a pirsovo obrvu...pa gde ide to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Januar, 2014, 19:04
Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 18:22
Aljosa...mojne me nerviras kad sam vec nervozna... ;)

Mige ja koliko znam krajisnici, licani, dalmatinci su svi Srbi....kao da je uostalom to bitno.... ekavica, jekavica ili neka tamo deseta....kakve veze ima....

No.....bolje necemo o tome...
Ma sta te nerviram...meni cale Licanin a keva Uzicanka.....od caleta nasledio krsnu gradju i preku narav...a od keve dugacak jezik i tvrdoglavost...sad samo gledam kako da nabodem nekoga ako mi se zameri, a uzivo mi se slabo zameraju...tuzno je to....kad bi mogao ovako ..nekog kroz monitor ili slusalicu da napenalim pesnicom...bog da me vidi...
@mige
Kad meni ne smeta Njanja sa zarkovackim i Brango sa munzekonza naglaskom...sto bi smetali kraisnici...nego je meni fenomen da deca ljudi koji su dosli u Beograd posle rata i dalje zavrscu....a nikad Bosnu nisu videli.....
Evo recimo FjCharli zavrce ko da je juce sa planine sisao....a pirsovo obrvu...pa gde ide to...

ma bre revo ,meni niko ne smeta...smeta mi sto namecu svoju kulturu meni i mnogima..ja kad odem u cg,ponasam se kao crnogorac..kad odem u sarajevo,ja se ponasam kao sarajlija...ne razumem sta je tu cudno...

Jecko

Ja bih najradije Mige da i dalje imam kucu na Plitvicama pa da moj cale zavrce po ekavici tamo i dalje...ali jebiga...kazu nije vise nase....


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Januar, 2014, 19:08
:) ... Craig David srpska verzija ja sam pomalo gej
:)))
izvini....ja sam sumnjao, ali vise necu da te napadam...ti si zasticena vrsta....jos da si tamnoput.....gey-rom, ma medvedi pande su lose zasticeni u odnosu na njih....jos jednom izvini  [neampojma] [neampojma] [neampojma]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ahahahaha :)
pesma je bila prozivka za ove sa pirsizima i slichno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

aaaaaa.....mindzuvani......fancy....sorry.......oni i ovi tatuvirani droziranti.....sve sto se bode pre ili kasnije se ubode i u bulju.....
p.s.
Sorry balkan, ti si ionako prokleto blizu bulje stigla....ali mozes da se vadis na nis gey.....ili ono bese jesi ali ....kako se to zove...

p.s.s.
Kako mi ide sa spustanjem...imam li sanse :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 17:01
Sinoc oko 4 ujutru tri klinca pokusaju da mi ukradu auto...

Zbog moje lude glave zamalo da dobijem direkt u facu.... Ali takodje zbog moje lude glave kola nisu ukradena.....

Zamisli ti te manguparije od metar i zilet.....

[veryangry]



Pi¹i ¹ta je taèno bilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

njaaa i dalje ti lose ide celaviiii :D :D :D :P e sad da li sam gay? pa zavisi iz kog ugla gledas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!