Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: m.mitar poslato 09 Januar, 2014, 01:00
Ne blejim ja nego moj vozac i oni ispred njega.....A svi nalegnu na sirenu kao da ce to da im pomogne...!

Èesto vozim po BG i uop¹te ne èujem sirene?!? Jesi ti siguran da si bio u BG? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz


Darko

ko laze taj i krade a ko krade taj ide u zatvor , a ko ide u zatvor taj ima buve a ko ima buve - ja se s njim ne druzim !!!  [rofl] [rofl] :P 8)

( nadam se da sam ti izmamio osmeh ) s obzirom da si "izbacena iz takta"   :-* :-* ;D ;D :D

OKi

Citat: cvele poslato 09 Januar, 2014, 00:19
         Ovo je katastrofa.

A u tvojoj drugoj (USA)drzavi je bolje ?
Citat: cvele poslato 07 Januar, 2014, 11:55
Nazalost nisam bio u ovoj nasoj jadnoj, tuznoj i siromasnoj zemlji. Bio sam u mojoj drugoj domovini, USA. .

;D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Dragana friz

Citat: Darko poslato 09 Januar, 2014, 03:04
ko laze taj i krade a ko krade taj ide u zatvor , a ko ide u zatvor taj ima buve a ko ima buve - ja se s njim ne druzim !!!  [rofl] [rofl] :P 8)

( nadam se da sam ti izmamio osmeh ) s obzirom da si "izbacena iz takta"   :-* :-* ;D ;D :D

jesi komsija  ;D  :-* :-* :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: okisa poslato 09 Januar, 2014, 10:20
Citat: cvele poslato 09 Januar, 2014, 00:19
         Ovo je katastrofa.

A u tvojoj drugoj (USA)drzavi je bolje ?
Citat: cvele poslato 07 Januar, 2014, 11:55
Nazalost nisam bio u ovoj nasoj jadnoj, tuznoj i siromasnoj zemlji. Bio sam u mojoj drugoj domovini, USA. .

;D

On je od onih koji kad nagaze psece govno u Holandiji kazu "vidi kako su divne ove kuce...zdravo kake" a u Srbiji kad nagaze govno krenu da kukaju kako drzava treba da pohvata sve kerove lutalice i da ih spali.....svoje govno mu smrdi a tudje mirise....jajara.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: m.mitar poslato 09 Januar, 2014, 01:00
Ne blejim ja nego moj vozac i oni ispred njega.....A svi nalegnu na sirenu kao da ce to da im pomogne...!
Mo'¹ misliti kako to zvuèi kada se naprave kolone u mojoj i ulici koja seèe moju. A ova ¹to seèe izlazi na Bulevar i ima semafor. A ulice od silnih pozidanih zgrada pretvorene u kanjone. Potpuna ludnica!

DebeliZmaj

a ako imash srece onda nove zgrade imaju garaze
za sve stanare .. ako nemash :) reci zbogom ulici ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Vecina novih zgrada ima garaze, samo sto ih vlasnici stanova ne kupuju ;)

mi¹ko_kolo

Ma ja prièam o le¾anju na sireni u ulici kao ¹to je moja. A ¹to se tièe parkiranja, ja sam ispred kuæe to re¹io sa dve ¾ardinjere ankerisane u asfalt i trouglom na sklapanje izmeðu njih. Ajd' u klinac, ¹to niste kupili gara¾e!

DebeliZmaj

a i to je totalni idiotluk to sa garaznim mestima...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

m.mitar

Na koliko Km menjate sirene  kod vas u BG?Mi jednu istu prepakujemo barem na dva vozila... ;D [rofl] [rofl] [rofl]

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Mik

Citat: m.mitar poslato 09 Januar, 2014, 17:35
Na koliko Km menjate sirene  kod vas u BG?Mi jednu istu prepakujemo barem na dva vozila... ;D [rofl] [rofl] [rofl]

E ovo daleko da me izvelo iz takta, osim mozda pozitivno!  [rofl]

Paz' sad pricu! To je iz vremena kada je bilo mnogo manje automobila.
Stopirao ja, kao student, iz Panceva za Beograd u kome sve samo dobri vozaci  :). I taj sto me je vozio isao tamo prema Karaburmi pa stane da izadjem na mostu posle skretanja sa mosta u ulicu 29. novembra (tada se tako zvala).
Sidjem ja niz most i sta! Ulica je i tada imala dve trake za svaki smer, na ovom mestu cak tri !!! Stade jedan auto, iz nebitnog razloga, uz ivicu (sasvim korektno), iza njega 10 automobila, od tih 10 njih 9 je leglo na sirenu, samo jedan je pogledao u retrovizor i konstatovao da ima jos dve potpuno prazne saobracajne trake i obisao sve to.

Izgleda da ta sirena nekima bas jeste zadovoljstvo! Pre dva dana, ovde u Pancevu, staje neki mladji covek autom sa BG tablicom da me pita za neko naselje, ja isao peske i vukao neke flase u pijacnim kolicima. I sad objasnjavam ja njemu. U medjuvremenu pristizu jos dva auta, imaju mesta da ga obidju, medjutim legli na sirene - u jednom autu plavusa, u drugom (ucinilo mi se) ciganin, oba auta sa BG tablicama sto sam uocio kasnije. Prekinem ja tu ovom normalnom coveku da objasnjavam, krenem da psujem ovo dvoje, pa bacim pijacna kolica i krenem da se bijem (to mi uobicajeno nije manir, nego sam vise dana bio otrovan vodkom, inace to nije ni lepo ni razumno (mislim na tucu)), medjutim ovaj (jedini) koji je bio normalan shvati da ce biti sranja pa produzi po nedovrsenom uputstvu, a ovi sto sam teo da i' bijem odose za njim i utekose mi.

Major

Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Januar, 2014, 15:56
Ma ja prièam o le¾anju na sireni u ulici kao ¹to je moja. A ¹to se tièe parkiranja, ja sam ispred kuæe to re¹io sa dve ¾ardinjere ankerisane u asfalt i trouglom na sklapanje izmeðu njih. Ajd' u klinac, ¹to niste kupili gara¾e!

Meni su preko puta kuce izgradjene tri nove zgrade. Garaze jos uvek nemaju tj ima garaze ali nemaju auto lift i verujem da ga nece ni ugraditi posto verovatno niko nije kupio garazu.
I uvek se nadje neko pametan da parkira na 2 minuta ili slicno ispred ulaza. Moracu i ja da postavim neke barikade da se ne mogu parkirati.

DebeliZmaj

#9836
dota 2 ... juch 500 mb neki updateovi
danas 900 ... alo bre :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks


Major


DebeliZmaj

verovatno nishta... i onda konachno partija ...
elem... 3 saborca izadju ... ja sam dotera brodmother do lvl25 .. al nemogu budem na 4 mesta... naravno
2 vs 4 ne uspeva :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell