Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa ok ali sta ce mu 50 komada za potpalu :)
ok 5 .. 10 ... :) al puno papira puno pepela itd...
mada opet ko zna sta radi covek sa istima :) ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Citat: Joker poslato 14 Decembar, 2013, 12:14
Ali ko bi da kupi 24 novine koje su besplatne i dele se svuda? Ja nigde nisam video da neko prodaje 24 novine...
Jedino za potpalu da uzimaju, nema mi druge logike...
derbi fudbal kosarka,za sedenje,imas starih ljudi puno na prilazima...

Andreja

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Decembar, 2013, 12:14
pa ok ali sta ce mu 50 komada za potpalu :)
ok 5 .. 10 ... :) al puno papira puno pepela itd...
mada opet ko zna sta radi covek sa istima :) ..


Mo¾da bri¹u i bulju, nabrisali se majci...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

@andreja
mojne brate tuzno je to,podji od sebe,kada budes star i nemocan (ne daj Boze) pa ustanes,pa gladan pa hladno,sta ti preostaje nego da ponizavas sebe i svoj ponos bez obzira na to sto si radio i doprinsio celoga zivota,pa skupi novine za ogrev,pa mozda na tekmi,pa mozda nakupi za mesec dana pa ode do adehuje pa preproda na kilo i uzme 250din to je u SOSu 10 hleba za jelo...surovo surovo...ne rade oni to iz besa,iskoristi tu gorcinu na razne druge majmune sto unistavaju mnostvo toga iz besa...nisu oni krivi sto su stari i gladni...

Andreja

Ima i toga... Opet se vraæamo na moj zakljuèak, oti¹li smo u kurac kao narod, dr¾ava gleda da te iscedi a ne da ti pomogne. Ba¹ se pitam da li tako ¾ive penzioneri u Holandiji, ©vedskoj, Norve¹koj...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 14 Decembar, 2013, 12:34
@andreja
mojne brate tuzno je to,podji od sebe,kada budes star i nemocan (ne daj Boze) pa ustanes,pa gladan pa hladno,sta ti preostaje nego da ponizavas sebe i svoj ponos bez obzira na to sto si radio i doprinsio celoga zivota,pa skupi novine za ogrev,pa mozda na tekmi,pa mozda nakupi za mesec dana pa ode do adehuje pa preproda na kilo i uzme 250din to je u SOSu 10 hleba za jelo...surovo surovo...ne rade oni to iz besa,iskoristi tu gorcinu na razne druge majmune sto unistavaju mnostvo toga iz besa...nisu oni krivi sto su stari i gladni...

[thumb_up]

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zmiya

Mislim da je kilo papira bilo 4 dinara,neæe se tu leba najesti..Pre mislim da je to za potpalu..

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 14 Decembar, 2013, 12:34
@andreja
mojne brate tuzno je to,podji od sebe,kada budes star i nemocan (ne daj Boze) pa ustanes,pa gladan pa hladno,sta ti preostaje nego da ponizavas sebe i svoj ponos bez obzira na to sto si radio i doprinsio celoga zivota,pa skupi novine za ogrev,pa mozda na tekmi,pa mozda nakupi za mesec dana pa ode do adehuje pa preproda na kilo i uzme 250din to je u SOSu 10 hleba za jelo...surovo surovo...ne rade oni to iz besa,iskoristi tu gorcinu na razne druge majmune sto unistavaju mnostvo toga iz besa...nisu oni krivi sto su stari i gladni...
sledeci clanovi se zahvaljuju na ovaj nacin,jer nemaju vise jebenih zahvalnica:MIGE

monsterbnt

Cucao sam bre pored tih sranjca za novine i slikao....... mozda je jedan ili dvoje bilo stvarno jadno i oni su uzimali po 4-5 kom..... uzimaju idioti pa ostavljaju po autobusima, ulazima, postanskim sanducicima..... Pitao jednog gospodina zasto uzima toliko.... ''STA OCES!!! DZABE JE!!! NE KRADEM MOGU DA UZMEM KOLIKO HOCU!!!''.......
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: Andreja poslato 14 Decembar, 2013, 12:41
Ba¹ se pitam da li tako ¾ive penzioneri u Holandiji, ©vedskoj, Norve¹koj...


Zive jutro im pocinje sa setnjom i kafom sa vaflom i kroasanima,rucak vecera prometna ulica za setnju vecinom,drugom recju uzuvaju,to je ono sto sam svojim ocima gledao,a za letovanja banje to ne moram da ti pricam...

MIGE

dobrih 2 sata sam juce stajao na ulici,auto u kvaru,proslo million automobila,niko da stane da pita jel treba neka pomoc...ja bre svakom stanem a pogotovo kad je neko sa motorom...jbt,kakav smo to narod...ova srbija(namerno pisem malo slovo s)mi svaki dan dodaje po jos jedan razlog zasto ne treba da ostanem ovde ni sekundu vise...ode bata Mige u martu ako se sve kockice sloze....

MIGE

a sto minus,nije mi jasno???jel sam nesto lose napisao???

Uncle Bob

Citat: MIGE poslato 14 Decembar, 2013, 17:15
a sto minus,nije mi jasno???jel sam nesto lose napisao???
Evo re¹eno pozeleneo si. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a


mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Decembar, 2013, 20:20
Citat: mali_zmaj poslato 13 Decembar, 2013, 09:26
sad sam uzeo dizela,doduse matorog,i nikad vise! radi on,pali,sve radi,ali cim otplatim neku staru kredu sto imam,vracam se na benzin,bez razmisljanja! veci auto,veci problemi,moderni dizeli,dizeli....jok ja vi¹e!! dok sam radio dostavu normalno sa dizel kamionima i kombijima bilo mi je ok,nije mi smetalo jer mi je to bio posao,ali sebi licno,mislim da necu dizel uzzeti nikada!!
koji su auto uzeo ? godiste ? ma uzeo fiata bravo td 98 godiste,bio strasno tanak sa kesom!! rekoh da probam dizel,evo probao,izdrzat cu koju god.dvije i cao!!

jin-jang

El Jefe

Citam pre neku godinu kako se zale seljaci iz Nemacke,da njihovi sugradjani kradu voce iz vocnjaka pored puteva.Ali ne da uberu jednu ili  dve vocke nego dolaze sa gajbicama i kradu.Naveliko znaci.Zanimljivo niko od njih ne rece - jebem ti ovakvu  zemlju.
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

a mogu ruku da dam da ti sto dekraju sa gajbicama da su baustelci gastarabajteri siptari rumuni srbi.... :)

DebeliZmaj

Citat: MIGE poslato 14 Decembar, 2013, 17:15
a sto minus,nije mi jasno???jel sam nesto lose napisao???

evo ti i od mene plus ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 14 Decembar, 2013, 19:58
Citam pre neku godinu kako se zale seljaci iz Nemacke,da njihovi sugradjani kradu voce iz vocnjaka pored puteva.Ali ne da uberu jednu ili  dve vocke nego dolaze sa gajbicama i kradu.Naveliko znaci.Zanimljivo niko od njih ne rece - jebem ti ovakvu  zemlju.

Verovatno zato ¹to tamo kad policija (ili ti lièno) uhvati lopova, ne mo¾e da se smeje seljaku u lice i bude pu¹ten odmah po hap¹enju. JEBEM TI OVAKVU ZEMLJU!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

zahvaljujem na plusevima...nisu mi toliko bitni, koliko minusevi za post gde sam 1000000% u pravu...to ne mogu da razumem...a I brate,glupo je vise davati te minuseve I pluseve,kao I zahvalnice..koji ce mi kada ih nemam stalno