Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 05 Decembar, 2013, 00:20
mog druga je ostavila riba i rekla mu 'previse si bio dobar prema meni'

mene je jedna jer mi je rekla 'poceo si da me gusis' ;D ;D ;D

i da, moraju da se presaberu, razmisle, procene, odluce... jes' malo jebeno kad se vezes za neku, mada nije ni jedna bogom dana, i nad popom ima pop ;)
Bori¹a sine ti sa sledeæom probaj sledeæi tekst:Jebem kratko i lo¹e. Garant dobija¹ ®ensko je èudo u stvari znati¾elja jer nije maèku ubila struja nego znati¾elja. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

#9261
Citat: balcan girl poslato 05 Decembar, 2013, 00:27
[rofl] [rofl] [rofl] sve su zene a i muskarci prolazni :D :D to je prosto tako :D retke su situacije kad se sve kockice sloze :D ali kad se sloze to je onda  [ljubav] [ljubav] [srce] [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [pobednik] [pobednik]

p.s. a da i kompromis je majkaaaaa za opstanak :D :D
Obeæavam, jednog dana æu da grupi¹em sva tvoja pisanija na jednom mestu, kao ¹to je onomad na bljb, mislim serbduck(mo¾da i nije, on je sabirao farbaèa) objavio sabrana dela od pokojnog D¾igija, taèno æe se videti sve faze, pms, meca, nejebica, nonstopjebica, gojenje, mr¹avljenje...:P :-*

DebeliZmaj

magla ... u 12:30 krecem kuci sa banovitog brda ... kad ono maglustina .. zasu
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF



lawyer

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 21:57
ne kazem da nije, ali bio sam preko leta 4-5 meseci tamo, mali je to grad, znam joj svaki pokret.. ne znam ko je bese bio u ic, dal uff il tako neko, ima 4 ulice i to je to :)

Nije bre Cone Ivanjica na kraj sveta, da ne zna nas vise gde se nalazi. E sad, kao da je morala po Ivanjici, pa tu je Arilje, okolna sela, Pozega i Uzice nisu daleko. Bas ti znas sta je moglo da se desi kod babe na selu. Poenta je, ne razmisljaj o tome!  [nono] Nad prosutim mlekom se suze ne liju.

Tol'ko bre finih studentkinja, a ti kukas za njom. Nisam neosetljiv, znam da ti je tesko, jbg-a, ali veruj starijima procice. A onda zguras dve-tri u sobu, pa...  :P :P :P Khm, zabalih od secanja na studentske dane...  [balavi]

mareskin

@cone
Najgora stvar je da tražiš logiku tamo gde logike nema. Ti tražiš razlog, a razloga nema. Ljudi često reaguju na instinkte. I onda dobiješ odgovor ne znam šta mi je bilo. Svima se desilo da u prisustvu neke osobe osete privlačnost i ako je ne poznaju ili ne poznaju dovoljno. Neko će reagovati instinktivno, a neko racionalno.

Sve što znam o ženama, iz dosadašnjeg iskustva, je kako možeš da je zainteresuješ i zadržiš pažnju neko vreme.
I to je to.

Sve posle toga nemam pojma, jer nisam shvatio nikakvu logiku ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Citat: Boban_m poslato 04 Decembar, 2013, 22:11
Neke stvari nikad ne prebolis, ali naucis da zivis sa njima. Zivot ide dalje.

[clapp]


Elem cone...imala sam ja decka godinu dana koji je bio diiiiiiiiivan. Bas divan. Raskinula sam posle godinu dana jer nije bilo to to.... Daleko od toga da je on meni bio "previse dobar", da mi nije znacio... Niti sam ga zavlacila, niti prevarila...ikad....ali...

Jednostavno nije islo...nije on bio meni ono sto ja smatram da treba da bude. Sa moje strane. U smislu, nije bilo one frke kad ga vidim, onih leptirica, nije bilo one "ne mogu da zivim bez tebe" ljubavi... One ljubavi zbog koje cinis sve, radis neke glupe stvari, ponekad detinjaste, ponekad nerazumne....

Mozda ce sad neko da kaze da ne moze taj feeling da traje kroz celu vezu, ili pak mesecima.....e pa ja znam da moze. A to da li ima veze sa daljinom ili vremenom koje ste razdvojeni...to je vec individualno.

Nadam se da ces biti ok koliko god brzo je moguce... I bolje je da budes sam nego da se nastavljas sa nekim sa kim ne ide.
Sa druge strane, budi sam dok ne pozelis da zaista budes sa nekom drugom..... Jer ces u suprotnom mozda propustiti neku drugu jer joj nisi dozvolio da ti pridje, iz straha da ti se ne desi opet isto, ili iz cinjenice da si povredjen i da su "sve zene iste"....

CBRR1

ma bre cone samo peglaj sad studentkinje ko besan kao da ti je poslednje... :)


P.S. Kolko mi ljubavnih gurua imamo na forumu a da to nismo ni znali... Molim admine da se promeni MM u DL (doktorlove) ... :)

Lazic

Ko nam je to budan u 6...? :P a nekad je bio kul lik, sad bi se vraæao iz kafane...:o :D :-*

Hohštapler

Cone brate forumski,
ma ¹ta mi tebi sad ovde napisali,
d¾aba,  ti to mora¹ sam u svojoj glavi (srcu) sam da re¹i¹...
Da sam iz tvog kraja zvao bih te na rakiju i da "vidi¹ KLEa" da te ute¹im, ovako, evo ti digitalna podr¹ka u vidu +
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


Jecko

Srpsko sudstvo....smejurija....

Sekretarice sudija, kafenisanje i sat i po vremena nakon pocetka radnog vremena, kikotanje, glupiranje.... To sud?  [facepalm]


mareskin

Citat: Jecko poslato 05 Decembar, 2013, 10:04
Srpsko sudstvo....smejurija....

Sekretarice sudija, kafenisanje i sat i po vremena nakon pocetka radnog vremena, kikotanje, glupiranje.... To sud?  [facepalm]


Verovatno nisu dovoljno i redovno plaæeni, pa im to doðe kao tihi bojkot?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

@Lazicu

ne pitam se vise kad cu da legnem a kada da ustanem, Strahinja, jebem li mu majku... :)  :)  :)

dzimika

Citat: Joker poslato 04 Decembar, 2013, 19:21
Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:38
Citat: dzimika poslato 04 Decembar, 2013, 16:19
Jel bilo ono "ja ne mogu vise" ?

bas to dzimika, ne mogu ovako vise, bla bla

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 16:31
Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:13
nocas, 4.11. kad treba da bude tacno 22 meseca savrsene veze, devojka mi saopstava da je kraj i tako to :) a u kurac  [sutirakamen] :(


[rofl] ocigledno da se pojam savrsenog kod vas dvoje drasticno razlikuje  ;D

ma znas kakvo je prokleto zensko, kolko god da joj ugadjas, cimas se, nikad nije zadovoljno i nikad ne zna sta oce  [veryangry]

Aj da dam i ja neku rec, tj. moje vidjenje stvari.. Ti si se ponasao u sustini onako kako ti mislis da treba, kako god to bilo... Bio si ti... Vrsim predpostavku vodjen tvojom izjavom da je po tebi bilo savrseno.. E sada to njoj nije odgovaralo.. Jbg... Sa tvoje strane ti si uradio ono za sta smatras da je tvoj maksimum... Da li je to njoj malo ili mnogo, nemoj da se opterecujes sa tim, to ti je moj savet.. Da li je ona onakva ili ovakva isto ne treba da se interesuje, bar ne vise... I dobro je sto se zavrsilo sada, jer ce naici neka kojoj ces ti takav, taj tvoj maksimum kakav god on bio, odgovarati... Tada ces ti osetiti mnogo vise nego sto mislis da osecas sada, jer tada ces dobijati i nazad isti taj maksimum koji pruzas.. Ne mora to da bude bas tako, naravno, zato i postoji period upoznavanja i sagledavanja da li ti neko odgovara ili ne...
Uz svo duzno postavanje ostalima, ali ako ides sada po principu "sada cu ja da budem skot ili manje zainteresovan" samo ces sebi praviti problem i dovoditi sebe u situaciju da imas budalu poreed sebe koja ne zna da ceni prvenstveno sebe, a ti kao takav zelis osobu koja zna to da radi, pa samim tim ce ceniti i tebe... Napravices neku vestacku atmosferu, sa kojom na kraju ti neces biti zadovoljan i izacices iz toga. Sta si uradio? Izgubio vreme.. Nista vise...
Zato, moj savet, budi brate ono sto jesi i daj svoj maksimum uvek ako mislis da je zasluzila... To da li jeste ili nije, to ce vreme pokazati ali ako naletis na takvu, imaces ono pravo... Ako se zajebes, kao sada npr. Boze moj... Pa nije prva ni poslednja...

slicno se meni desilo davnih dana i slicno ovo sto je joker napisao meni drugar kaze
samo sto je dodao "znam kakav si bio prema njoj jer sam bio vise puta sa vama ali nasla je drugog, boljeg, ali ne boljeg od tebe vec boljeg za nju"

mrle

umro mi drug, kom¹ija iz Vraniæa, '72 godi¹te, mala deca kao moja, izliv krvi na mozak, operacija, koma, tri dana na aparatima...

E, jebem ti ¾ivot!

seæam se njegove svadbe, ludnice ispod ¹atora...

CBRR1

@dzimi

skoro svi smo to prosli... Ali sve to se zaboravi, nije ti ni zena ni majka deteta ni neko ko te  ''voli''... A ovo nije ni vredno paznje bre, treba joj sloboda,joj takvih ''domacica'' pun rac, pa sta je cone nju drzao u podrumu jbte... Treba joj sloboda je u prevodu,trebaju mi drugi bacje i necu da sam u vezi sa nekim ko ce to da mi brani ili da se cima da je ne provali...