Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Darko

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

brate , nikako nikad nemoj da pitas googla vezano za neku bolest... i da pripisujes sebi dijagnoze od onoga sto tamo procitas...

evo , probaj sa mojim savetom...

kupi u apoteci hidrogen 3 % i sipaj dva puta dnevno ( ujutru i uvece ) i usi... ne cisti cepicima usi nikad posle kupanja , mozes ,ali samo spoljni deo uva...
proveri krvnu sliku , tj , nivo holesterola , triglicerida ... i proveri pritisak ...

Boban_m

mkt, ne zezaj se. Savjetuj se s nekim neuropsihijatrom.

mkt

ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

mkt


Darko

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19
ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

ma svirke - svirke  - jebes svirke...ja sam medicinski tehnicar , radim bre 10 god na VMA ;) , ako te zeza i dalje , dodji do mene na posao pa cemo resiti

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 21:46
Avansno platim robu. Odmah elektronski platio. Po¹aljem email da je plaæeno. Pozovem telefonom da proverim da li sigurno ¹alju robu danas. Ka¾u da ¹alju 100% tj. da je veè spakovana.
Èekam ceo sledeæi dan da stigne, proðo¹e svi kuriri, samo te robe nema. Pozovem da vidim kojom slu¾bom su poslali i dobijem odgovor da oni nisu ni¹ta poslali jer te robe nema na stanju do 10-og decembra!!! I to mi ka¾e ista ¾enska koja mi je prethodni dan rekla da je roba veæ poslata!!!

Nikakvog obave¹tenja da robe nema, ni poziva ni emaila. A roba hitna da hitnija ne mo¾e biti.

Puko mi je film tako da sam joj ¹to sam smirenije mogao sva¹ta rekao. Uspeli su da naðu jedan komad robe da mi po¹alju. Pizda im materina pokvarena. Nesposobna.

Ostala roba koja je plaæena i koje po evidenciji ima, jo¹ uvek nije poslata. Govna obièna nesposobna.

Najgore je ¹to nemam izbora za tu robu, jer je samo oni imaju. A imam obaveze prema mojim klijentima.

Mare probaj da iskulira¹ treba æe ti ¾ivci osim za Maxa i za decu. [thumb_up] SRBIJA bre.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:20
Citat: Boban_m poslato 29 Novembar, 2013, 22:17
mkt, ne zezaj se. Savjetuj se s nekim neuropsihijatrom.
auu brate  [panic]
No panic. Ali to su, bar ja tako mislim, stvari oko kojih treba da se posavjetujes sa specijalistom. Bolje ces se osjecati u svakom slucaju ;)

Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:22
dodji do mene na posao pa cemo resiti
[cheers]

mkt

Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:22
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19
ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

ma svirke - svirke  - jebes svirke...ja sam medicinski tehnicar , radim bre 10 god na VMA ;) , ako te zeza i dalje , dodji do mene na posao pa cemo resiti
ok ,hvala ti
javicu ti se svakako

Darko

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19

imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak


a to mantanje prilikom naglog ustajanja ti je upravo zbog pritiska 99% ... kad naglo ustanes dolazi do neravnomerne preraspodele krvi u krvnim sudovima pa se to prvo odrazi ne glavudzu ...

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:24
Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:22
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19
ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

ma svirke - svirke  - jebes svirke...ja sam medicinski tehnicar , radim bre 10 god na VMA ;) , ako te zeza i dalje , dodji do mene na posao pa cemo resiti
ok ,hvala ti
javicu ti se svakako
Nisam doktor al,moje tegobe su bile sliène i sve je bio problem sa unutra¹nji uvom:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


Darko

Citat: Uncle Bob poslato 29 Novembar, 2013, 22:27
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:24
Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:22
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19
ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

ma svirke - svirke  - jebes svirke...ja sam medicinski tehnicar , radim bre 10 god na VMA ;) , ako te zeza i dalje , dodji do mene na posao pa cemo resiti
ok ,hvala ti
javicu ti se svakako
Nisam doktor al,moje tegobe su bile sliène i sve je bio problem sa unutra¹nji uvom:(

moguce , ima milion razloga za zujanje u usma... mora da iskljucuje jedno po jedno , a krece od najbezazenije ... ko majstor na kolima jbg ;)

clutch&brake

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 22:19
ok,hvala Darko
bas sam tebe hteo da pitam za ovo posto kapiram na svirkama si svako vece
pritisak mi je ok
imam jedino problem sa sinusima i sa naglim ustajanjem ..tad mi se malo zavrti u glavi a ponekad moram i da se zadrzim posto mi se smrkne na trenutak

izvinjavam se na offu ovde jbga

Nije miketa nego vrvtno spavas i onda kafa se probudis ustanes a djoka ti se digne... i jbg veliki djoka i slije se krv u njega i manjak krvi u glavi :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

isto vrlo verovatno ... ;) mora neko od "vas dvojice" da padne u nesvest jbg , nema dovoljno krvi za obe glave hahahaha

mkt



eclipse4

Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:17
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

brate , nikako nikad nemoj da pitas googla vezano za neku bolest... i da pripisujes sebi dijagnoze od onoga sto tamo procitas...

evo , probaj sa mojim savetom...

kupi u apoteci hidrogen 3 % i sipaj dva puta dnevno ( ujutru i uvece ) i usi... ne cisti cepicima usi nikad posle kupanja , mozes ,ali samo spoljni deo uva...
proveri krvnu sliku , tj , nivo holesterola , triglicerida ... i proveri pritisak ...


zar nije bolje da koristi bornu kiselinu (acidi borici) umesto hidrogena?

mkt


Darko

Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 22:43
Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2013, 22:17
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

brate , nikako nikad nemoj da pitas googla vezano za neku bolest... i da pripisujes sebi dijagnoze od onoga sto tamo procitas...

evo , probaj sa mojim savetom...

kupi u apoteci hidrogen 3 % i sipaj dva puta dnevno ( ujutru i uvece ) i usi... ne cisti cepicima usi nikad posle kupanja , mozes ,ali samo spoljni deo uva...
proveri krvnu sliku , tj , nivo holesterola , triglicerida ... i proveri pritisak ...


zar nije bolje da koristi bornu kiselinu (acidi borici) umesto hidrogena?

zasto ?