Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ovo me u stvari nasmejalo, ali prabacio sam iz te teme jer je bilo malo nepristojno u datom trenutku...:D

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:06
hocu da prestanete svi ovog trenutka jel jasno?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je moguce da ste svi takvi retardirani bolidi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neke stvari se vas ne ticu i tacka a vi svi ko neke babe sa pijace alapacarite i tracarite i neke stvari koje nisu za pricu zvacete i prezvakavate po milion puta a to sve niti je vas problem niti se vas dotice i hocu da prestanete svi ovog trenutka i da se ovo sve obrise

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

To ¹to ti ¾iv¹ u zemlji palmi pa si pala pod uticaj debelog diktatora, nije na¹ problem ni najmanje, èuj da svi prestanemo i da se sve obri¹e...:o Jel treba i da zaboravimo ¹ta smo èuli i proèitali...??? Staljinisto najgori...P Jel treba mo¾da pobiti svedoke...??? [rofl] Inaèe ko je poèeo prvi da traèari...??? [srednjiprst]

Ali volim ja tebe i dalje...[srce]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 10:11
To ti je pokazatelj bede, sad svi oni ¹to su sanjali golf II godinama mogu da kupe za male pare...[facepalm]
kurac male,kostaju ko auto iz 2001-2002 god.  [facepalm]

DebeliZmaj

bivha firma koja me cima da mi da papire sa odjavom
pa mi onda odjave knjizicu zdravstvenu a da mi ne kazu
pa se ja iscimam kod lekara ... niti sam ovamo prijavljen
jer nikako da mi daju papire niti u novoj firmi ..limbo
:) ok .. prijavio sam se kao nezaposlen na budzetu :)
da mogu odem za ovaj kashalj kod lekara.. grrr...
pa sad onda nova knjizica za par dana kad novi poslodavac
se umilostivi me prijavi .. LOL!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 11:12
Ovo me u stvari nasmejalo, ali prabacio sam iz te teme jer je bilo malo nepristojno u datom trenutku...:D

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:06
hocu da prestanete svi ovog trenutka jel jasno?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je moguce da ste svi takvi retardirani bolidi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neke stvari se vas ne ticu i tacka a vi svi ko neke babe sa pijace alapacarite i tracarite i neke stvari koje nisu za pricu zvacete i prezvakavate po milion puta a to sve niti je vas problem niti se vas dotice i hocu da prestanete svi ovog trenutka i da se ovo sve obrise

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

To ¹to ti ¾iv¹ u zemlji palmi pa si pala pod uticaj debelog diktatora, nije na¹ problem ni najmanje, èuj da svi prestanemo i da se sve obri¹e...:o Jel treba i da zaboravimo ¹ta smo èuli i proèitali...??? Staljinisto najgori...P Jel treba mo¾da pobiti svedoke...??? [rofl] Inaèe ko je poèeo prvi da traèari...??? [srednjiprst]

Ali volim ja tebe i dalje...[srce]




ne, potpuno si u pravi trebamo svaciji privatni zivot ovde da razvalacimo i svacije probleme hoces ti prvi da ispricas svoje???? hoces ja da im ispricam tvoje probleme??? ako mislis da tako treba ja nemam nista protiv :D ali onda da pocnemo prvo od tebe :D i jel da krenem?? a volim i ja tebe al to nema veze sa ovim o cemu pricamo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jagodinka: ma opushteno .. samo napravite temu za tuzne zivotne priche pa da je ignorishem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivan1979

Sve ima svoje granice a pojedinci se trude da ostanu sa one strane po svaku cenu... to na lepo nece izaci  .... [pop]

balcan girl

znas sta zmaju jebe se meni u sustini za bilo ciji zivot osim mog sopstvenog, a svako ima neku svoju tuznu pricu a ako po tome trebamo da pljujemo da bi se neko osecao boljim ili pametnijim ili jebem li ga kako hoce da se oseca, onda sam ja definitivno pogresila u proceni ljudi a to mi se retko kad desava. nedostatak empatije ukazuju na sociopatu i psihopatu ( ti si zmaju izuzetak jer ja vec znam da si ti sociopata ali te volim :-*), a samim tim i na coveka sa kojim ja ne zelim da se druzim, jer pljuvanje po necijem bolu, problemima i zivotu nije moj nacin. jer ako ce neko da me provocira toliko da ja razvezem jezik nema problema jer ja bi rekla da sam upoznata sa svime sto ce nekog da zaboli ali bas da ga zaboli akio krenem da ga razvlacim ovde javno. ja mogu da poludim mogu da popsujem i sve da vas izvredjam ali da li sam ikada neciji privatni zivot ovde iznela samo da bi nekog ujebala???? mislim da nisam, a nije da nisam mogla nego nisam zelela. toliko od mene over and out :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jefta

Змаје зар ти ниси банован? Видех у оној теми засивео си?

Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Citat: Jecko poslato 24 Novembar, 2013, 15:50Pittatore i dalje znam bez greske gde sam zaspala i gde se budim tako da je to definitivno bio moj ormar.....

Sto se tice tih "gde ces" i "gde si bila" pitanja...kako god se postavis eto ih nekako..... Zene hoce sve da znaju, muskarci ljubomorni....tako nekako...
Jedan od razloga zasto me zene nerviraju..Sa mojom sam jer se razlikuje.. Kokodakanje,abrovi,zapitkivanja,krestanje,kafenisanje i "prijateljice"..vecina su kokoske...
Cave ab homine unius libri

dzimika

mail u kome kazu sefovi da su nagradili kolegu jer je ostajao duze posle posla a on ostajao jer nije sposoban da uradi svoj posao za vreme radnog vremena  [doh] [doh]

Ivan1979


mareskin

Citat: dzimika poslato 25 Novembar, 2013, 16:17
mail u kome kazu sefovi da su nagradili kolegu jer je ostajao duze posle posla a on ostajao jer nije sposoban da uradi svoj posao za vreme radnog vremena  [doh] [doh]

[rofl] [doh]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

.
Citat: dzimika poslato 25 Novembar, 2013, 16:17
mail u kome kazu sefovi da su nagradili kolegu jer je ostajao duze posle posla a on ostajao jer nije sposoban da uradi svoj posao za vreme radnog vremena  [doh] [doh]

ima razlièitih pogleda na poslovanje.
Mnogo dobar ortak radi za Boshovu fabriku, ovu ¹te se otvara u dobanovcima, ugrinovcima, jbmliga...
Bio je 6 meseci u Belgiji i ©paniji na obuci, on je neki rukovodeæi kadar, rang nekih direktora, samo ¹to imaju drugaèiju sistematizaciju.
Kako  oni razmi¹ljaju: Ima¹ svoju radnu obavezu koju mora¹ da zavr¹i¹, a vreme ih ne interesuje. Ako sutra mora da bude gotovo, mora. Mo¾e¹ svaki dan da ostaje¹ na poslu do 21-22h umesto da ode¹ u 16h kuæi. Svaki sat æe ti biti plaæen za prekovremeno, a tvoj je izbor da li ¾eli¹ ¾ivot i slobodno vreme ili da radi¹ po firmi vi¹e od 12 sati. Bitno je samo da si zavr¹io posao sa najboljim rezultatom.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 12:58
Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 11:12
Ovo me u stvari nasmejalo, ali prabacio sam iz te teme jer je bilo malo nepristojno u datom trenutku...:D

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:06
hocu da prestanete svi ovog trenutka jel jasno?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je moguce da ste svi takvi retardirani bolidi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neke stvari se vas ne ticu i tacka a vi svi ko neke babe sa pijace alapacarite i tracarite i neke stvari koje nisu za pricu zvacete i prezvakavate po milion puta a to sve niti je vas problem niti se vas dotice i hocu da prestanete svi ovog trenutka i da se ovo sve obrise

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

To ¹to ti ¾iv¹ u zemlji palmi pa si pala pod uticaj debelog diktatora, nije na¹ problem ni najmanje, èuj da svi prestanemo i da se sve obri¹e...:o Jel treba i da zaboravimo ¹ta smo èuli i proèitali...??? Staljinisto najgori...P Jel treba mo¾da pobiti svedoke...??? [rofl] Inaèe ko je poèeo prvi da traèari...??? [srednjiprst]

Ali volim ja tebe i dalje...[srce]




ne, potpuno si u pravi trebamo svaciji privatni zivot ovde da razvalacimo i svacije probleme hoces ti prvi da ispricas svoje???? hoces ja da im ispricam tvoje probleme??? ako mislis da tako treba ja nemam nista protiv :D ali onda da pocnemo prvo od tebe :D i jel da krenem?? a volim i ja tebe al to nema veze sa ovim o cemu pricamo


@staljinsta u poku¹aju:
Da jebe rak raka ako sve o mojim problemima ne zna pola foruma, znaju svi koji me poznaju, makar i sasvim povr¹no...[srednjiprst]

@ostatak foruma koji me ne zna:
Za skoro 40 godina ¾ivota, od kojih 25 sam seksualno aktivan, bio sam(èitaj jeb'o) sa 6(¹est) ¾ena, od kojih sa jednom sa kojom imam dvoje dece skoro 20 godina... Posle 18 godina sa dotiènom upoznao sam ¾enu svog ¾ivota, koju je trebalo da upoznam mnogo godina ranije, ali jebiga sudbina je èudo...
Raznoraznim spletovima okolnosti i moje gluposti, ne ¾ivim sa tom ¾enom, nego sa skoro biv¹om ¾enom i glavna mi je muka ¹to ne mogu da vidim da li je deci bolje sad ili pre par godina kad smo ¾iveli razdvojeno, subjektivno izgleda bolje, ali pla¹im se dugoroènih posledica(kad bih samo mogao da zavirim u buduænost, mada ovo sa Borom i Tamarom je surov uvid) i ¹to ne mogu da ka¾em sad je dosta... A obe volim mnogo i one a i pola Beograda zna koliko(retki znaju koju volim vi¹e)...

Koga zanima jo¹ ne¹to, nek pita slobodno...

@Irena opet:
A niko ovde ne bi razvlaèio nièiji ¾ivot javno, da je na prvom mestu neko(neæu je imenovati) umeo da dr¾i jezik za zubima, a sad je Uff kriv zato ¹to nije mogao da preæuti ne¹to ¹to nije ni trebalo...[srednjiprst] [srce]

Celu prièu, dodu¹e samo iz jednog ugla znam veæ du¾e od 2 godine, pa sam æutao za razliku od dotiène osobe...

crvena

 [srednjiprst]

@Apsolutno nista. Zeljno iscekujem   s n e g [srce]

balcan girl

da lazicu sve je pa skorooooooooooooo tako kao sto kazes iz jednog i svog ugla gledanja :D samo ima jedan mali problem irena nista i nije rekla uffu a ta doticna osoba ce se prepoznati verovatno koja takodje obicno sve zna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ko je pomenuo Irenu...? [srednjiprst] :-*


ontopic:

@Tamara:

ti veæ danima uspe¹no...:P

Ali ne mo¾e¹ me naljutiti, iako te ne znam volim i tvog oca i sestru i tebe(jer si njegova æerka), ¹ta æu nisam normalan i ja imam æerku...:P













Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 13:01
jagodinka: ma opushteno .. samo napravite temu za tuzne zivotne priche pa da je ignorishem ...


ovo tek sad videh... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]