Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac


Slaninar

Citat: redshadow poslato 22 Novembar, 2013, 14:36
brate da ti ja dam jedan savet, ako si uporan covek. moras da budes kao snajperista, zameni dan za noc, ostavi neki mamac kod garaze i samo cekaj...strpljenje tebra. gledaj to kao na misiju, da ces bar nekog od olosa da posaljes na ortopediju sledecih 6-7 meseci. sta je tvojih mesec dana zrtve za takvo zadovoljstvo i iskustvo? NISTA.

Tuðim kurcem gloginje se mlate.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Citat: Slaninar poslato 22 Novembar, 2013, 15:42
Citat: redshadow poslato 22 Novembar, 2013, 14:36
brate da ti ja dam jedan savet, ako si uporan covek. moras da budes kao snajperista, zameni dan za noc, ostavi neki mamac kod garaze i samo cekaj...strpljenje tebra. gledaj to kao na misiju, da ces bar nekog od olosa da posaljes na ortopediju sledecih 6-7 meseci. sta je tvojih mesec dana zrtve za takvo zadovoljstvo i iskustvo? NISTA.

Tuðim kurcem gloginje se mlate.

ne kitu u usta... tako kazu :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

Citat: Slaninar poslato 22 Novembar, 2013, 15:42
Citat: redshadow poslato 22 Novembar, 2013, 14:36
brate da ti ja dam jedan savet, ako si uporan covek. moras da budes kao snajperista, zameni dan za noc, ostavi neki mamac kod garaze i samo cekaj...strpljenje tebra. gledaj to kao na misiju, da ces bar nekog od olosa da posaljes na ortopediju sledecih 6-7 meseci. sta je tvojih mesec dana zrtve za takvo zadovoljstvo i iskustvo? NISTA.

Tuðim kurcem gloginje se mlate.
da ne bude da kenjam evo i ja cu da cekam sa njim, pet gajbi piva i pola kila droge da pusimo i cekam kolko oces nikakav problem :D

clutch&brake

i neki prsut i kajmak a i 50 evrica nije lose na dan?? :D :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

OKi

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 22:52
Stavi ozbiljnije katance vi¹e komada, mrzeæe ih da se cimaju najverovatnije, sad ja bih iznutra sproveo struju 220v, ali po¹to bi za njih odgovarao kao za ljudska biæa, dovoljno je recimo vn trafo od nekog starog tv-a/monitora, tuèe sa 30.000v, neæe da ih ubije, al' æe da kukaju danima posle...:o
Valjda ce ovo za prvo vreme da ih uspori, dok ne napravim kuciste za katanac


Uncle Bob

Citat: okisa poslato 22 Novembar, 2013, 16:49
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2013, 22:52
Stavi ozbiljnije katance vi¹e komada, mrzeæe ih da se cimaju najverovatnije, sad ja bih iznutra sproveo struju 220v, ali po¹to bi za njih odgovarao kao za ljudska biæa, dovoljno je recimo vn trafo od nekog starog tv-a/monitora, tuèe sa 30.000v, neæe da ih ubije, al' æe da kukaju danima posle...:o
Valjda ce ovo za prvo vreme da ih uspori, dok ne napravim kuciste za katanac


Ja imam slièan u gara¾i odlièan izbor jo¹ ako je kljuè nenarezan veæ sa upu¹tenim rupicama. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

aha usporice ih, jedno 10 minuta...
pa i einhel bushi taj cilindar iz momenta... btw svaka burgija koja bushi vise od 10 sekundi je tupa ili je majstor tup :D
...tako da mozda im i manje bude trebalo...

Uncle Bob

Citat: Gvozden poslato 22 Novembar, 2013, 18:19
aha usporice ih, jedno 10 minuta...
pa i einhel bushi taj cilindar iz momenta... btw svaka burgija koja bushi vise od 10 sekundi je tupa ili je majstor tup :D
...tako da mozda im i manje bude trebalo...
Pa za deset minuta ako ih ne èuje¹ ebiga:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

Marfi je cudo
Napuni jedan kondezator od ves masine... i prevezi to na katanac... :D Bar da te probude ako zaspes u autu ...  [bejzbolka]

Lazic

Citat: Gvozden poslato 22 Novembar, 2013, 19:10
Marfi je cudo
Napuni jedan kondezator od ves masine... i prevezi to na katanac... :D Bar da te probude ako zaspes u autu ...  [bejzbolka]

Gde me potseti popravljao pre par dana daljinski od vitla za trambolinu, ima takav kondenzator ja malo zaboravio kad me  puklo sve sam  zvezde video, boleo me prst sat...:o [facepalm] [rofl]

eclipse4

jel pici i preko koznih rukavica debljih?

Lazic


Gvozden

neka sad ce kisha & sneg...ako nishta poli vodu isred garaze, mozda imaju bushne patike...

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2013, 19:24
Ne bi trebalo... Probaj, pa javi...:D :-*

pa bem ga jos ne videh lopove u hiruskim rukavica ili "bosoruki"......jedino ako ne planira da katanac otvara zubima.....

ja bih pre stavio tridesetak zicica otprilike u pravcu glave,kad udju unutra nek kace glavom a nakon dezorijentacije,polupaju se sami i vise nego sto treba po ostalim delovima u garazi ;)

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 22 Novembar, 2013, 20:02
Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2013, 19:24
Ne bi trebalo... Probaj, pa javi...:D :-*

pa bem ga jos ne videh lopove u hiruskim rukavica ili "bosoruki"......jedino ako ne planira da katanac otvara zubima.....

ja bih pre stavio tridesetak zicica otprilike u pravcu glave,kad udju unutra nek kace glavom a nakon dezorijentacije,polupaju se sami i vise nego sto treba po ostalim delovima u garazi ;)
Ne bre Æirko sedi dole  stavi¹ korito za ispu¹tanje ulja naravno u vr,puno pa kad ugaze garantujem izgubiæe volju za pretres,ili sluèaj dva stavi¹ staforda koji je u teranju i koji sam sebe grize a zamisli tek nekog nepoznatog. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

uuuu brate se secas kad smo bili klinci i iskopali rupe pa grane preko tanke i zemlja i onda se sve izravna i kad neko nagazi ubije se sav???

to je resenje nek iskopa rupu bar 3m dubine i 1 sirine na samim ulaznim vratima s unutrasnje strane.....kad upadnu...ostavis ih tamo i hranis ih ko miseve do kraja zivota
;) ;) ;)

CBRR1

auuu bre eclipsee kad ces da prestanes da gledas crtace jbte... :)  :)