Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ma imam sve,i debitne,i potro¹aèku i kredit i sve,i to zadnjih deset godina i ¹to je najljep¹e od svega proli mjesec pokrio minus u potpunosti,i sad je zbog jebene proceduralne gre¹kice jebeno sranje nastalo...,pa koji im je moj kurac!!!
jin-jang

K0le

#8821
Ne znam da li me je vi¹e iznerviralo ili nasmejalo.. Elem, novi do¾ivljaji u Serbistanu , najveæem amusement parku u okolini :
Matori treba da registruje auto, ali se malo zabrinuo s obzirom da su mu zatamnjena stakla, jbg takvog ga je kupio. Odem u AMSS na¹ divni u Novome Sadu pre nekih par nedelja, neki nadrkani matorac posle par minuta meni neprijatnog razgovora na moje pitanje kako da se rega takav auto on ka¾e treba atest (¹to sam veæ,jelte znao). Rekoh a gde se radi taj atest, - kako gde?? pa evo OVDE i poka¾e rukom na unutra¹njost AMSS-a. OK, super, odoh ja. Danas odem sa tim VW-om opet tamo duradim atest, na isto pitanje tri tipa mi vrte glavama, gledaju me k'o da sam neki vanzemljak  i ka¾u to niko ne radi jer niko nema 'spravu' za merenje zatamnjenja pa ti ne mo¾e dati atest  :o.. Ajd' da se ne ¹upamo, okrenem poznanika koji radi za firmu za registraciju vozila - ka¾e ni¹ta drugo nego skini folije  [rolleyes]. 'Oæe¹, da... na zadnjem staklu pored VW ¾iga stoje jo¹ neki brojevi i ono 'tinted' - ¹to mislim da znaèi da su fabrièki zatamnjena stakla , nekad negde dobro plaæena (ako gre¹im neka me neko ispravi  :D). Okrenem drugu firmu , ka¾e tip nema problema ako stakla u ravni vozaèa nisu preko 30% zatamnjena (po¹to je u jevropi valda dozvoljeno do 50%), doði i re¹avamo stvar bez cimanja. I 'ajd sad, posle bar 5 godina koliko znam da ova ujdurma traje, oni nisu u stanju da re¹e to pitanje, a na ulici svaki treæi ima zatamnjena stakla. Da l' ne mogu da s dogovore ko æe novce da uzima, ili ¹ta koji moj  [neampojma]

Taraba

Tempered znaèi kaljeno staklo - standardno automobilsko staklo koje se prilikom pucanja raspada u milion sitnih deliæa, za razliku od obiènog.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K0le

Citat: Taraba poslato 12 Novembar, 2013, 20:48
Tempered znaèi kaljeno staklo - standardno automobilsko staklo koje se prilikom pucanja raspada u milion sitnih deliæa, za razliku od obiènog.
Moj previd u kucanju, pi¹e tinted , tj zadnji red je '4 tinted'  oznaka. Poku¹avam negde da nabodem stepen zatamnjenja po oznakama ako je to moguæe, pa sam permutovao termin u tempered  :-[
Prepravljeno  :)

Taraba

I sad moj post ispade ko da sam piJo rakije ceo dan :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K0le

Da si piJo ceo dan kakve gromovaèe ne bi ti tako smisleno pisao, ma ne bi ni pisao tj visio po forumu  :P ;D
Stara indijanska ka¾e Red Bull daje ti krila, a rakija pogon na sve 4  [yahoo] [rofl]

DebeliZmaj

Citat: pit poslato 12 Novembar, 2013, 19:26
Kolko znam Joker ti je obecao bananu za bilo kakvo obracanje meni...ne znam zasto pokusavas da se svadjas zivot je kratak vozi motor...karaj dobre ribe...i tako....mani prepuccavanje i rasprave ...ako neces da me upoznas ne moras ...koga boli tuki za to.

onda znash gde da se klanjash ... moliban mozda urodi plodom :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

k0le: i jesi na kraju reg auto ? ...  u bgd to se sve laganije zavrshi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Novembar, 2013, 23:41
Citat: pit poslato 12 Novembar, 2013, 19:26
Kolko znam Joker ti je obecao bananu za bilo kakvo obracanje meni...ne znam zasto pokusavas da se svadjas zivot je kratak vozi motor...karaj dobre ribe...i tako....mani prepuccavanje i rasprave ...ako neces da me upoznas ne moras ...koga boli tuki za to.

onda znash gde da se klanjash ... moliban mozda urodi plodom :)


          Ko sto reko idi vozi motor ...ili karaj nesto ..uppps    jesam li pogresio...pa ti se ne bavis tim stvarima....pa sta ces onda nesrecnice na ovom forumu.

K0le

Ma to je æaletov auto, reg. mu istièe krajem meseca valda pa rekoh da se re¹i to malo ranije ba¹ zbog te zajebancije. I ovde je do sad i¹lo ok, mo¾da me je malo i matori istripovao njegovom neurozom, nego su mi ovi u savezu digli pritisak.. Tip ide za mnom i k'o da se krevelji   ''da ja vidim kakva su to faaabrièki zatamnjena stakla''  , i kad je proèitao da su OEM poène da se izvlaèi kojekakvim komentarima  [neslusam].
Poteraæu ðuntu sad za koji dan u tu firmu pa æemo videti. Verovatno æe sve biti ok, samo me nervira stav kvazi majstora u takvim institucijama. Neæe ljudski da poprièa nego te pravi budalom i jo¹ ismeva da ti doðe da ga sevne¹  [bejzbolka]

balcan girl

debil od zene koje se svadja na sahrani, kad sam danas izdrzala da je ne tresnem o zemlju sve cu da izdrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jagodinka: samo polako, razmishljaj o veselim temama, hrana, pitje, gole cice... :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore

Cek bre da prodje 40 dana, neznas za red

balcan girl

pazi molim te mojoj drugarici umro otac i sad njena keva  lepo zamoli ovog debila od zene da ne narice znas ono kad krenu da kevcu ko ce kucu da mi prepokriva i te fore, to je po meni cist debilizam al mojoj drugarici to smeta hoce devojka da padne u nesvest i ova krene da se svadja sa njenom kevom kao sta tebe briga ja ovako placem itd. pa mislim stvarnooooooooooooooooooooooooo.....a jos plus kao ona nesto zali jebote a cak nije ni iz familije zna coveka zato sto se udala za nekog iz familijeee.... zemljo srbijo medju sljivama jeboteeeeeeeee
p.s. imam obicaj da kvrcnem i da tresnem nekog po sahranama, na sahrani moje majke tresnula sam samarcinu nekoj tamo babi, a na sahrani sestre sam izbacila tetku napolje iz stana i da nije bilo mog ujaka razmazala bi je po plocicama. jbg. mrzim ljude koji pametuju a nemaju veze sa mozgom. [ludak] [blahblah]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zvonèica

Obraèunata plata.....disciplinska 10 %. Jeste da be¹e jo¹ u septembru ali sam mislila da nema ni¹ta od toga. E, do vraga, na kraju ne smem ni doruèak da kupim....u pm ba¹!!!!
Hold your head high and your middle finger higher

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 13 Novembar, 2013, 14:22

p.s. imam obicaj da kvrcnem i da tresnem nekog po sahranama, na sahrani moje majke tresnula sam samarcinu nekoj tamo babi, a na sahrani sestre sam izbacila tetku napolje iz stana i da nije bilo mog ujaka razmazala bi je po plocicama. jbg. mrzim ljude koji pametuju a nemaju veze sa mozgom. [ludak] [blahblah]

[flashing]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lawyer

Citat: Tinkerbell poslato 13 Novembar, 2013, 15:03
Obraèunata plata.....disciplinska 10 %. Jeste da be¹e jo¹ u septembru ali sam mislila da nema ni¹ta od toga. E, do vraga, na kraju ne smem ni doruèak da kupim....u pm ba¹!!!!

®ali se na obraèun, ima¹ rok od 8 dana (ako sme¹ bRez posledica). Prema Zakonu o radu, ima¹ pravo na pauzu od 30 minuta koja se uraèunava u vreme provedeno na radu, ako je radno vreme 8-èasovno.

Zvonèica

Znam da imam pravo na pauzu od 30min. Kod nas se ta pauza koristi u periodu od 9 do 11h, pa kada hoæe¹. Problem je ¹to sam iza¹la po doruèak malo pre 11 a videli su me da se vraæam u 11:15. Poku¹ala da objasnim da nisam imala vremena ranije jer sam imala posla sa strankama ali njih tj. nju to ne zanima.
Isto bi bilo da sam u pola 11 zakljuèala kancelariju, ostavila stranke ispred i rekla: izvinite, moram na pauzu. Ne, tada ne bi bilo isto, tada bih dobila otkaz, momentalni!
Kada bi se ¾alila...pa bilo bi posledica...velikih.
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

menjaj posao...:D

ontopic:
gazda, direktor, jedna koleginica, druga koleginica, majka, ve¹ ma¹ina(koja je trenutno u delovima sa ve¹om unutra) jedna ¾ardinjera i jedan stubiæ i par retarda za volanom... A jo¹ trezan ceo dan...[facepalm]