Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

I u Beogradu toliko plaæaju. 20k i nisam siguran za prijavljivanje. Jo¹ ti tra¾e preporuku.

Bori¹a

sutra roditeljski - dva keca neprijavljena, devojka hoce da me ostavi, sve pare sto sam zaradio letos odose u picku materinu, lose vreme dolazi i ne mogu skuterom nigde, danas sam se iznervirao i izbedacio kao nikada do sad :(

djolefer

:D

Bori¹a

i ja sam mislio da ce biti tako, al kurac, sta cu sad, ostaje mi da se svadjam sa njom, sa mojima, sa samim sobom...

mkt


Chris_SM

budi pametan i nemoj da se svadjas s njom ;)

Plazma Keks


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

ma napusi je tukijem,pa da vidis kako ce da ti se vrati i da te cima,a ne ko papuca micooo micoooo micooo  i trckaras za njom onda ce samo da te zajebava...

Bori¹a

zao mi je.. aj mozda se i pomirim sa njom, al zao mi je da je napusim, prilicno mi znaci :)

mkt


CBRR1


UFF

Citat: Bori¹a poslato 11 Novembar, 2013, 23:46
sutra roditeljski - dva keca neprijavljena, devojka hoce da me ostavi, sve pare sto sam zaradio letos odose u picku materinu, lose vreme dolazi i ne mogu skuterom nigde, danas sam se iznervirao i izbedacio kao nikada do sad :(


boli te qrac bas

evo ja bi se menjao sa tobom

dam ti:
cbr600f 2006
690sm 2007
R1 2008
cb1000r 2009
SVE qrve zajedno sa mojih 35god

a ti meni das tvojih 17 ili koliko vec imas?



moze?


ne a?


jel ti sad jasno da te boli qrac za sve jer ti je dobro???

eto za sta ovaj forum sluzi  [thumb_up]
edukujemo mladje narastaje  [rofl]

Chris_SM


mkt


eclipse4


Citat: UFF poslato 12 Novembar, 2013, 00:53
Citat: Bori¹a poslato 11 Novembar, 2013, 23:46
sutra roditeljski - dva keca neprijavljena, devojka hoce da me ostavi, sve pare sto sam zaradio letos odose u picku materinu, lose vreme dolazi i ne mogu skuterom nigde, danas sam se iznervirao i izbedacio kao nikada do sad :(


boli te qrac bas

evo ja bi se menjao sa tobom

dam ti:
cbr600f 2006
690sm 2007
R1 2008
cb1000r 2009
SVE qrve zajedno sa mojih 35god

a ti meni das tvojih 17 ili koliko vec imas?



moze?


ne a?


jel ti sad jasno da te boli qrac za sve jer ti je dobro???

eto za sta ovaj forum sluzi  [thumb_up]
edukujemo mladje narastaje  [rofl]

borisa bi ti dao svoje godine za samo cb1000 i jednu quravu,sta si navalio sa tolikim stvarima  ;) ;) ;)

UFF

Zato sto on ne zna da ce uz godine da dobije i sjebanu kicmu na dva mesta kao i problem sa alkoholom pa da ga kupim unapred ;)

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 12 Novembar, 2013, 01:33
Zato sto on ne zna da ce uz godine da dobije i sjebanu kicmu na dva mesta kao i problem sa alkoholom pa da ga kupim unapred ;)
A ako je qurate sreæe i propali brak i decu razvedenih roditelja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

verujem da bi se menjao, to svi kazu :D
dajem joj jos par dana fore da mi se izvini inace cu da je napusim i ima drugih, koliko god da mi je draga necu da me bilo ko drka

a roditeljski, pa jebe mi se, popravicu :D

zene su cudo bre, ako sam ljubomoran kazu da ih stezem mnogo, ako nisam onda misle da me boli kurac :D ovo nema dalje :D :D

TEEfqd

bolje da misle da te boli kurac, uz povremen samar da vide da ti je ipak malo stalo
e sto vole da ih bijes pa to je cudo :D