Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

njanjavi: tebi je moja jakna bila bar 2 broja velika ... tako da ono :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Novembar, 2013, 13:56
Radnja na Uglu Branka Krsmanoviæa i Bulevara. Prodaju samo vanstandardne velièine odeæe.

Al to sigurno nije moderan kroj? Nema D&G, Gucci, Versace... :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: balcan girl poslato 11 Novembar, 2013, 16:18
kakav je to danas jebeni praznik????? kakvo bre primirje???? kakvi bakraci???? odem do poste i poljubim vrata sta bre koj kurac??????????

eto popit i 4 minusa zbog novoizmisljenog praznika
a ja danas procitao istu poruku na vratima 3 razlicite banke
neradnici jedni

DebeliZmaj

e ali stvarno ..minusi za to ... bzvz .. video sam ...
ja sam joj dao + .... stvarno su ljudi ... minuse treba
ukinuti u opste teme ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 11 Novembar, 2013, 18:26
Citat: balcan girl poslato 11 Novembar, 2013, 16:18
kakav je to danas jebeni praznik????? kakvo bre primirje???? kakvi bakraci???? odem do poste i poljubim vrata sta bre koj kurac??????????

eto popit i 4 minusa zbog novoizmisljenog praznika
a ja danas procitao istu poruku na vratima 3 razlicite banke
neradnici jedni
Neæe, ba¹, biti da je novoizmi¹ljen. Slavi se "samo" od dana¹njeg datuma 1918-e godine, kad su kapitulirale Austrija i Nemaèka u Velikom ratu. A to, ¹to je trebalo da se zatre sve ¹to se dogodilo pre Tite i partije, je neka druga stvar. Za njih nije postojalo apsolutno ni¹ta, osim ¹to su oni vaspostavili. Nabijem na kitu i Titu i partiju

cone

i ja dao +, ovde neko ceka samo da vidi 2 minusa, odma krece bombardovanje, bezveze

goranvojska

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Novembar, 2013, 19:06
Citat: UFF poslato 11 Novembar, 2013, 18:26
Citat: balcan girl poslato 11 Novembar, 2013, 16:18
kakav je to danas jebeni praznik????? kakvo bre primirje???? kakvi bakraci???? odem do poste i poljubim vrata sta bre koj kurac??????????

eto popit i 4 minusa zbog novoizmisljenog praznika
a ja danas procitao istu poruku na vratima 3 razlicite banke
neradnici jedni
Neæe, ba¹, biti da je novoizmi¹ljen. Slavi se "samo" od dana¹njeg datuma 1918-e godine, kad su kapitulirale Austrija i Nemaèka u Velikom ratu. A to, ¹to je trebalo da se zatre sve ¹to se dogodilo pre Tite i partije, je neka druga stvar. Za njih nije postojalo apsolutno ni¹ta, osim ¹to su oni vaspostavili. Nabijem na kitu i Titu i partiju
tako je misko.


balcan girl

ma nije meni to sto neko oce nesto da slavi majku mu al bre ja dok sam radila nisam imala slobodno ni na bozic ni na uskrs a to mi je izvini malo veci praznik nego primirje bla bla i ostalo, hvala na plusicama al to mi stvarno ne treba ko hoce da mi lupi minus to je njegovo pravo i mnogo me zabole kurac bas za to. lepo je imati praznik i neradan dan al mene niko ne pita kakve ja obaveze imam i sta se od mene ocekuje i sto bre niko ne rece za ovaj praznik, koliko mi se cini prosle godine se nije slavio i bio neradan dan a ni prethodni evo mojih 34 nije bio neradan dan. sto se tice tita i partije mnogo su oni vise izbrisali od jednog praznika, izbrisali su celu jednu istoriju naroda i sam narod kao celinu jbg.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Pro¹le godine dana¹nji datum je padao u nedelju, samim tim je bio neradan. ;)

OKi

Treba ovih dana da isplatim prodavcu preostali iznos (u evrima) za motor koji sam kupio. Ali nemos bato. Covek mi poslao sve papire uredno sredjene, ja ostao duzan prema njemu (osim kapare) jos 1200 evra. Hoce prodavac bas evre, a ne dinare. Ne salje mi se autobusom , ajd poslacu preko banke. Nadje covek ko ima devizni racun i poslao mi broj, ali hebem ga ne moze. Moze samo sa papirima to jest racunom ili ugovorom, na kome je navedeno sve kako i zasto i zasto ne u dinarima. Jer u zemlji je samo dinarska protiv-vrednost. U suprotnom moz da ispadne da smo prali novac.  [glavazid]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: okisa poslato 11 Novembar, 2013, 21:37
Treba ovih dana da isplatim prodavcu preostali iznos (u evrima) za motor koji sam kupio. Ali nemos bato. Covek mi poslao sve papire uredno sredjene, ja ostao duzan prema njemu (osim kapare) jos 1200 evra. Hoce prodavac bas evre, a ne dinare. Ne salje mi se autobusom , ajd poslacu preko banke. Nadje covek ko ima devizni racun i poslao mi broj, ali hebem ga ne moze. Moze samo sa papirima to jest racunom ili ugovorom, na kome je navedeno sve kako i zasto i zasto ne u dinarima. Jer u zemlji je samo dinarska protiv-vrednost. U suprotnom moz da ispadne da smo prali novac.  [glavazid]

Moraju malo i na kursu banke da zarade, a ne samo na proviziji za transfer novca.

Meni su u banci tra¾ili raèun od Microsofta Ireland sa PEÈATOM i POTPISOM da bi mogao da platim licencu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

mareskin josh 2003 sam imao taj problem...
kada sam uzimao MAPS paket :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2013, 21:53
mareskin josh 2003 sam imao taj problem...
kada sam uzimao MAPS paket :) ...


MAPS sam i ja plaæao.
Na kraju je plaæanje re¹eno tako ¹to se ispostavilo da je tada drugarica od mog druga bila direktor za devizno poslovanje Intese. Ona je lièno pozvala filijalu Intese u Kosjeriæu, a oni mene na mobilni da me zamole da doðem i potpi¹em nalog da bi odmah prebacili novac. Bila je ona prièa: nije moralo ovako, pa mi bi ti to zavr¹ili itd. Ja uvek u sliènim situacijama ka¾em da ni¹ta ne moraju da mi èine ako nije po pravilima. Nema smisla da sebi naprave problem. Ali, ako oni ne znaju da rade svoj posao onda to postaje moj problem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

da a inache nemozesh da platish MAPS u MS Srbija jer zapravo MS Srbija i nije MS itd...
tu je muljaza .. preprodajemo ustashke licence zapravo .. uzaaaas....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2013, 22:08
da a inache nemozesh da platish MAPS u MS Srbija jer zapravo MS Srbija i nije MS itd...
tu je muljaza .. preprodajemo ustashke licence zapravo .. uzaaaas....


Ma, dobijamo licence i sa neke druge strane, ali sad da me ubije¹ ne mogu da se setim odakle. Pisalo mi na paketu.

Ja sam popizdeo kada mi je na raèunu stigla kao adresa dr¾ava KOSOVO. Popizdeo sam i zvao Microsoft i ovde i tamo i slao mailove. Na kraju su rekli da je neki zaposleni u MS Germany prepravio adresu sa Srbija u KOSOVO. Poslali su mi ispravljen raèun.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

#8758
Citat: balcan girl poslato 11 Novembar, 2013, 21:39
misko meni je i nedelja bila radni dan :D

Jeste pao praznik pro¹le godine u nedelju, ali mi se èini da se nije radilo u ponedeljak, tako bi trebalo po propisima. Obele¾io se prvi put pro¹le godine, i svi smo sad znali ranije, jedino ¹to sam se ja zbunila pa se spremila za posao i jutros  :D :D :D E posle sam skontala da mi je bolje bilo da jeste bio radni dan... ©to volim dr¾avne praznike, imam èitav dan za veliko spremanje [veryangry]...
Prodavnice u sklopu tr¾nih centara rade svaki dan, zabole privatnika za dr¾avni praznik, a ti se pobuni... Devojke u redovima èekaju da rade u prodavnici za 20.000... Èudo...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

ljubavi ja sam radila za 15.000 :D 20.000 je jebeno dobra plata za jagodinu  [doh] jebo ih debeli palma bas sve  [djavo] [zena] [glavazid]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!