Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Zvonèica

Naravno da ne! Ja cu to uraditi sa zadovoljstvom :)
Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Samo mazohizam mo¾e da opravda za¹to bi neko bio uz mts... 4 godine imao raèun kod njih i progledao sam kad sam pre¹ao u telenor. Poveæaju paket (minute ili mb) ali to dobiju samo ko potpi¹e novi ugovor ovi stari kojima teèe  ugovor i koji godinama plaæaju moraju da èekaju da im istekne ugovor pa da potpi¹u novi.  Tako su mene bili zajebali, èekao sam vi¹e od godinu dana da dobijem net na paketu od 1900din dok su moji drugari na paketima od 1000din imali net (tad se to uvodilo). Kad mi je istekla obaveza oti¹ao da raskinem ugovor ili pitanje me ovaj "razlog raskidanja ugovora" da napi¹e u formular i ja insistirao da napi¹e "zato ¹to ste govna i ka¾njavate stare korisnike a mamite nove pogodnostima koje ne dajete svima. "
A letos u zrenjaninu prolazim pored mts-a i teraju ljude da èekaju u redu na ulici ispred poslovnice...  kao onomad za hleb ¹to se èekalo...  eeee  aloooo!  Ja da ti èekam ispred na plus 30'C za moje novce, pa samo budala da sam!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zvonèica

Nikada nisam imala problema sa mts-om do pre 3 meseca a kod njih sam duze od 10 godina. Uspevala sam i da dobijem telefone bez ikakve doplate, kada treba da produzim ugovor, a doplate su bile i preko 10.000rsd. Naravno, paket nisam htela da menjam. Racuni su uvek bili normalni, sve do septembra kada sam uzela jos jedan broj i telefon. Tada su mi za 6 sati nagruvali racun na 4000rsd samo zato sto nisu odmah prebacili karticu na postpaid. E, tada sam poludela.
Bilo je-mozete da pisete zalbu, reklamaciju, trazite listing i sl.gluposti. Nista od toga nisam uradila, pozvala se na potpisan ugovor i stanje su vratili na 0rsd.
Sad, da mi izmislja operater da mi je neko uzeo telefon i isao na yt, tako potrosio 1gb neta...ma kako da ne!
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Od '97-me ne odustajem od 063... Mo¾da sam lud...

bucko


Lazic


Jecko

Nazalost, operater je duzan da vam kaze to sto kaze.... a onda korisnici dodju pa se izdr.. nad njima...a oni za to primaju neke mizerne pare...

Sto mi nije zao sto sam dala taj otkaz... :D


Milomir27


Lazic


goranvojska


eclipse4

ako ima srece nista vise ako nema onda ventil neki iskrivljen ;)

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo

Citat: eclipse4 poslato 09 Novembar, 2013, 19:50
ako ima srece nista vise ako nema onda ventil neki iskrivljen ;)
A mo¾da i probijeno èelo klipa.

bigbad86

A mozda ima ulegnuca za ventile pa puko samo kais.

MIGE


Kanarinac

Imao pre par dana slican problem. Ugasio mi se auto i nece da cuje da upali. Dijagnostika pokazuje senzor radilice, zaemnio i opet isto, zamenio senzor bregaste opet isto. Proverili limcic na radilici sve ok, reko gotovo ode komp. Kad zove me drugar koji mi odrzava auto kaze matori polomio se spaner! Ne vidi se da je polomljen dok se ne skine. A veliki servis sam uradio pre 20000km! A pre 2000 sam zamenio onaj samozatezuci spaner posto se cuo malo. I sta sad da da radim? Nisam sacuvao racun, jedino da odem i da ih gadjam sa ti spanerima. Inace kupljeni u AP sportu delovi, nisu turske kopije.

Sreca pa kod alfe kad prezupci lomi samo klackalice bregaste, ali sam ja prosao bez lomova

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2013, 15:07
Od '97-me ne odustajem od 063... Mo¾da sam lud...

se secas u ono doba kartica za mob tj broj kostao 250 maraka ;)

Lazic

Kad su spustili cenu na 50 maraka u septembru '98-me, èekali ljudi ispred mobtela po 6 sati da plate, a kartice se dobijale nedelju ili dve kasnije...:o

Zapamtio sam dobro, jer je mre¾a poèela da krepava od preoptereæenja...:D