Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

Danas ispred osnovne skole ( gde mi klinac ide) neki momak delio deci tablete...kao da se uzme posle pregleda ispred dispanzera...neka deca uzela, neka zvala uciteljicu.
Uhapsili ga, ispitivali.... neka deca popila...srecom ga uhvatio jedan od roditelja i zvao policiju......
Ej bre u sred dana, osnovna skola....  njega neka starija deca kao nagovorila....
pre toga kolega mi se isece, krvi do kolena...vodi ga na hirurgiju.....
jbt kakav dan...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gvozden

sutra cu cuti od razredne i od roditelja jednog klinca koji je navatao ovog pametnjakovica....

TEEfqd


Lazic


eclipse4


UFF

gvozdene daj adresu sunce ti ebem  :o

poslacu lazicevog sina par puta za redom

Ruza-Bandit

I ja sakupila decu iz kom¹iluka... Valjda se neæe obajatiti do sledeæeg exit-a

Andreja

U poslednje vreme te¹ko da bilo ¹ta mo¾e da me iznervira ali danas je to uspeo Youtube.
Prvo su povezali Google+ i Youtube, ajde, ok, kinta je to, imao sam G+ nalog pa sam ga obrisao jer ga nisam koristio. Na Youtube-u poèinju da se prikazuju komentari i postovi sa Gplus-a a ja koji imam YT nalog 6 godina i 900000 pregleda snimaka ne mogu da komentari¹em ni¹ta jer mi treba jebeni Google+ nalog.
Da ne napominjem da mi non-stop izleæe prozorèe koje me pita koje æu ime da zadr¾im na Youtube-u, preporuèuje da otvorim G+ nalog itd.

Pa jebem li vam mamicu da vam jebem mamicu, onu pedersku!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

i kad kazes koje ces ime on te opet pita sledeci put
i opet
i opet :)

bora63

Danas izlazio iz bolnice,sav izlomljen,malo prljav I tu I tamo malo pocepan ali rekoh ajd da svratim u banku I podignem kes,blizu je a tesko  se krecem posle udesa ko zna kad cu moci da dodjem a rokovi za placanje dugova….. fiksni !
Udjem u banku,troje ljudi I cuvar. U ruci mi licna I bancina kartica,kazem dobar dan I molim ljude da me puste preko reda jer idem iz bolnice…..
Stvarno dvoje se bez reci pomeraju I prave mi mesto treci je vec na salteru I normalno,pricekacu …..
Bacam pogled ka cuvaru koji je pored mene I gleda me nekim praznim pogledom… Kazem mu imao sam saobracajku,sad sam pusten I sav sam polomljen I da jedva stojim medjutim nekonstatuje me! Kao da nisam tu.Gleda kroz mene! Ne razumem.Pitam se da li bas tolko lose izgledam.
U medjuvremenu dolazi jos jedna sluzbenica na salter pored.Doticni se obraca coveku u sredini reda govoreci mu da ide kod te sluzbenice sto ovaj to i uradi,ja gledam I neverujem.Ponovo kazem skotu da nerazumem sta se desava,da sam imao saobracajku,da sam sav izlomljen,spomnjem rebra,rame…. Molim lepo da me puste preko reda jer jedva stojim I nerazumem zasto me ignorise. Opet ista stvar! Gleda kroz mene.Popizdeo sam I povisenim glasom kazem skotu: ALO COVEC! Tebi se obracam.Sta me ignorises ,odgovori majku mu necu te ujesti!
Jedino sto je malo skrenuo pogled I da kazem,gledao me je negde recimo u uvo!
Vidim da je kreten.Nemogu da verujem sta se desava I da me skot tako ignorise,gundjam I psujem sam za sebe jer sta da radim,ovaj drugi je vec dok sam se raspravljao (ako to bese raspravka) vec zauzeo mesto za salterom.Da nisam morao uzeti novac,da je neka banka jos bila blizu,da sam bio sam a ne sa drugarom koji me je cekao pogresno parkiran naravno…… tako bih izasao I otisao dalje ovako…..  Ni sad neverujem koji je to kreten a vrhunac svega je posle svog mog gundjanj I psovanja kad sam vec I izgubio nadu da cu brzo zavrsiti transakciju pitao sluzbenicu da li moze da pogleda sta mi treba sto je ova odmah I uradila mada je vec pocela da obradjuje coveka koji je stao na salter. Strasno! Koji kretenizam! Ako je vec i zauzeo taj neki kretenski stav koji mozda po nekom njegovom pravilu sluzbe treba da uzme zasto je onda promenio misljenje ? Neverovatno.Jos I sad nemogu da dodjem sebi.

bigbad86


bora63


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zvonèica

Na poslu nema grejanja jer je radnik oti¹ao u penziju a neæe da zaposle novog. Uz to klima neæe da greje iako su je do sada dva puta popravljali . Nema veze, bitno da hladi za sve pare  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

Citat: Tinkerbell poslato 08 Novembar, 2013, 09:57
Na poslu nema grejanja jer je radnik oti¹ao u penziju a neæe da zaposle novog. Uz to klima neæe da greje iako su je do sada dva puta popravljali . Nema veze, bitno da hladi za sve pare  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Pa dobro, ako je hladno sad zimi, je li barem leti vruæina?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zvonèica

Citat: Slaninar poslato 08 Novembar, 2013, 11:18

Pa dobro, ako je hladno sad zimi, je li barem leti vruæina?  :)

Jeste, kada je iskljuèi¹  ;D. Rekoh, hladi za sve pare tokom leta ¹to joj je i posao  ;). Samo, jbg, to isto radi i zimi....
Hold your head high and your middle finger higher

Zverinjak II

Citat: Andreja poslato 07 Novembar, 2013, 20:13

Pa jebem li vam mamicu da vam jebem mamicu, onu pedersku!

....nenormalnu...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

mts, od ranog jutra. Nisu mi prebacili paket za ovaj mesec. Lepo pozovem operatera, krajnje smireno ga pitam o cemu se radi i on mrtav hladan kaze-mislim da smo prebacili. Idite u poslovnicu da ulozite reklamaciju, dacu vam adresu. Mozda vam je neko uzeo telefon dok niste gledali pa isao na yt. (?!)
Meni neko da uzme telefon?! Kakav debil, kakvi debilni izgovori!
Alo, bre, ti ces da mi das adresu, p ti m, poslovnica mi je na 5 min od kuce!!! Gde su moji mb?! Minute i sms ne racunam, neka im, imam ih dosta!
Uz sve to, posto imam dva broja, na drugi su, regularno i na vreme, prebacili ceo paket.
Majku im lopovsku, sad opet moram da se svadjam!
Hold your head high and your middle finger higher