Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 10:48
A sta ja da kazem kad mi je zbog mojih gluposti uredno registrovao auto 2 nedelje i 3-4 puta , naravno sve za cenu jedne registracije...

Jebo me Lazic i fiktivna adresa :) hahahah

Sreca pa je tu Losmi ... a lepo mi je odmah rekao ne slusaj gaylorda... jbg ja  [ludak]      :P

Ma slu¹aj ga i propa¹æe¹ a zna¹ da je naopak. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 10:48
A sta ja da kazem kad mi je zbog mojih gluposti uredno registrovao auto 2 nedelje i 3-4 puta , naravno sve za cenu jedne registracije...

Jebo me Lazic i fiktivna adresa :) hahahah

Sreca pa je tu Losmi ... a lepo mi je odmah rekao ne slusaj gaylorda... jbg ja  [ludak]      :P


©ta sam sad uradio... [neampojma]

ranko

Ne javljaj se!

zastareva to , ne jebi zivu silu, jesi lud da se javljas na sud, da placas kazne bla bla buksna vops bla bla :)

hehehe

ps. mora malo da te jebuckamo na sajbajle :)

UFF

Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 12:04
zastareva to , ne jebi zivu silu, jesi lud da se javljas na sud, da placas kazne bla bla buksna vops bla bla :)


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

obichno idem ko loshmija al ovo mi sve bilo na istom mestu i auto i sve :)
u paketu sam uzeo :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 12:04
Ne javljaj se!

zastareva to , ne jebi zivu silu, jesi lud da se javljas na sud, da placas kazne bla bla buksna vops bla bla :)

hehehe

ps. mora malo da te jebuckamo na sajbajle :)

Nije problem...:D Nego, fiktivna adresa se dobija tako ¹to neko od ukuæana ili kom¹ija u nekom trenutku ka¾e nadle¾nima taj i taj ne ¾ivi ovde... Inaèe neko mi je skoro isprièao da se najbr¾e re¹ava tako ¹to se prijavi¹ na neku drugu adresu, mnogo je br¾e i bezbolnije nego jurcati levo desno, dok panduri ustanove da stvarno ¾ivi¹ tu...:D

Ivan1979

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2013, 14:08
Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 12:04
Ne javljaj se!

zastareva to , ne jebi zivu silu, jesi lud da se javljas na sud, da placas kazne bla bla buksna vops bla bla :)

hehehe

ps. mora malo da te jebuckamo na sajbajle :)

Nije problem...:D Nego, fiktivna adresa se dobija tako ¹to neko od ukuæana ili kom¹ija u nekom trenutku ka¾e nadle¾nima taj i taj ne ¾ivi ovde... Inaèe neko mi je skoro isprièao da se najbr¾e re¹ava tako ¹to se prijavi¹ na neku drugu adresu, mnogo je br¾e i bezbolnije nego jurcati levo desno, dok panduri ustanove da stvarno ¾ivi¹ tu...:D

Cini mi se da ne mozes da se prijavis na drugu adresu ako su ti lupili fiktivnu  [sutirakamen]

dzimika

mozes, dokazes da si se preselio u medjuvremenu ali moras prvo do sudije da ti da potvrdu da si bio
a onda panduri dolaze na novu adresu da provere da li si na toj novoj adresi

Uncle Bob

Citat: Ivan1979 poslato 05 Novembar, 2013, 14:22
Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2013, 14:08
Citat: ranko poslato 05 Novembar, 2013, 12:04
Ne javljaj se!

zastareva to , ne jebi zivu silu, jesi lud da se javljas na sud, da placas kazne bla bla buksna vops bla bla :)

hehehe

ps. mora malo da te jebuckamo na sajbajle :)

Nije problem...:D Nego, fiktivna adresa se dobija tako ¹to neko od ukuæana ili kom¹ija u nekom trenutku ka¾e nadle¾nima taj i taj ne ¾ivi ovde... Inaèe neko mi je skoro isprièao da se najbr¾e re¹ava tako ¹to se prijavi¹ na neku drugu adresu, mnogo je br¾e i bezbolnije nego jurcati levo desno, dok panduri ustanove da stvarno ¾ivi¹ tu...:D

Cini mi se da ne mozes da se prijavis na drugu adresu ako su ti lupili fiktivnu  [sutirakamen]
Mora¹ prvo da ode¹ pa te po¹alju tamo odakle su dolazili da te tra¾e pa kad sve reguli¹e¹ e tek onda mo¾e promena adrese pitaj mene imao sam to cimanje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Vidim ja da æu preventivno da prenesem kola i motor na mamu, pa æe da me u'vate za kurac...[rofl] Vozaèka va¾i do 2022, lièna kara do 2023, saobraæajna do 2023...[zvizdi]

mihajlo bg

I onda krenes na granu pa letujes u CZu... ;)

Lazic

Va¾i ¹to æe zbog prekr¹aja da raspisuju poternicu...:D

pittatore

I NE DAJ BOZE dodje do ostavinske, treba da se boris za sopstveni auto i motor :/

Lazic


pittatore

Na ostavinskoj tek shvatis koliku porodicu imas :D

Lazic


ranko

JBT moram da te stavim na ignore pod hitno inace cu da zaglavim tvorza !

ps.  [kralj] ali  [kralj]

Lazic


UFF


Uncle Bob

Od sutra definitivno ili pe¹ke ili kolima, na dva toèka do proleæa jok opet sam tero po kanalu. [veryangry] jebem ti debile sa probnim dozvolama riba se ladno okrenula i prièa sa drugom koja sedi pozadi i iseèe krivinu i pravo na mene otkinuo sam se(usro) :( ovde postalo riziènije nego na Ibarskoj.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM