Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2013, 13:05
ukocih se, al na pogresno mesto  [doh]
nemog ledja ispravim  >:( >:(
eee,tek sad videh poruku,jbg....saljem ti maserku ovu danas Zikina Dinastija - Masiranje Zike

WOLVERINE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Novembar, 2013, 09:30
Juce prepodne tip me isece....ja ga nesto nasisao onako , neobavezno....on izvadio utoku i mase.....Ja uvece kod vulkanizera, da predjemo na zisku obucu,kad on tamo....uvatim ga za pevalo i odvedem u prostoriju gde montiraju i balansiraju gume.... "i sta sad, hoces da te balansiram ili demontiram, mamu li ti jebem na koga pistolj"...smotam mu ruku i pravo do kola, pogledam u kasetu, a u kaseti ona kopija pistolja....drknuo u samar i poslao ga kuci....retard da izgine zbog kurcenja.
A vulkanizeri rade i cute....ne vide, ne cuju...nisa, ocekivao toliku inteligenciju od vulkanizera....ili su utrenirani.

Pa sto me nisi zvao........



Ivan1979

Citat: WOLVERINE poslato 01 Novembar, 2013, 09:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Novembar, 2013, 09:30
Juce prepodne tip me isece....ja ga nesto nasisao onako , neobavezno....on izvadio utoku i mase.....Ja uvece kod vulkanizera, da predjemo na zisku obucu,kad on tamo....uvatim ga za pevalo i odvedem u prostoriju gde montiraju i balansiraju gume.... "i sta sad, hoces da te balansiram ili demontiram, mamu li ti jebem na koga pistolj"...smotam mu ruku i pravo do kola, pogledam u kasetu, a u kaseti ona kopija pistolja....drknuo u samar i poslao ga kuci....retard da izgine zbog kurcenja.
A vulkanizeri rade i cute....ne vide, ne cuju...nisa, ocekivao toliku inteligenciju od vulkanizera....ili su utrenirani.

Pa sto me nisi zvao........





Jestee pa ti da ides na robiju  ;D

Nego malo jedan samar za budalu,,, to ga nece opametiti pa ce sutra opet isto... naletece na pravu pucu i onda   [sutirakamen].
A mogao si da ucinis dobro delo i spases mu zivot  sa jos pra aplauza  [rofl]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Novembar, 2013, 09:30
Juce prepodne tip me isece....ja ga nesto nasisao onako , neobavezno....on izvadio utoku i mase.....Ja uvece kod vulkanizera, da predjemo na zisku obucu,kad on tamo....uvatim ga za pevalo i odvedem u prostoriju gde montiraju i balansiraju gume.... "i sta sad, hoces da te balansiram ili demontiram, mamu li ti jebem na koga pistolj"...smotam mu ruku i pravo do kola, pogledam u kasetu, a u kaseti ona kopija pistolja....drknuo u samar i poslao ga kuci....retard da izgine zbog kurcenja.
A vulkanizeri rade i cute....ne vide, ne cuju...nisa, ocekivao toliku inteligenciju od vulkanizera....ili su utrenirani.

Smejem se pola sata zami¹ljajuæi mu teleæu facu...:o [rofl] :-*

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mrle

Iskljuèeno mi plaæanje parkinga za D®!

Lazic

Kako si uop¹te imao plaæanje za d¾...?

mrle

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 11:19
Kako si uop¹te imao plaæanje za d¾...?

pa lepo, unese¹ sve po pravilu, a ono ne tarifira...


mi¹ko_kolo

®ivo me zanima ¹ta je prethodno radio ovaj deèkiæ.


Uncle Bob

Citat: Zverka poslato 01 Novembar, 2013, 11:03
PREHLDA...jbnpo treci put ovaj mesec :(

Idi u Par ko na slaninicu i beli luk. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: mrle poslato 01 Novembar, 2013, 11:20
Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 11:19
Kako si uop¹te imao plaæanje za d¾...?

pa lepo, unese¹ sve po pravilu, a ono ne tarifira...

to bih i ja voleo da imam... Osiroma¹iæu gazdu zbog parkiranja...:D Kad bih svaki dan bio 8 sati u kancelariji, dva sata ¾uta, pa tri zelena, pa opet dva ¾uta, pa sat zelena...:o
Ali sam je pristao da nam firma plaæa parking...:D

mkt

Citat: juga poslato 01 Novembar, 2013, 09:42
Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2013, 13:05
ukocih se, al na pogresno mesto  [doh]
nemog ledja ispravim  >:( >:(
To zato ¹to vozi¹ te neke motore, a lepo te je mama savetovala,: '' mani se tih motora sine''!
ja se ozbiljno ukocio, nisam oka sklopio sinoc
ne znam sta se desilo + sam prehladjen do jaja
ne ogu ni da se okrenem

UFF

moraces da prestanes da skaces sa tim ktm-om
nije to za ljude u tvojim godinama  ;D sabija prsljenove

mkt

ma nije to od toga
mada sam prosle subote nesto par puta vukljao i dizao bajk , a ovo me sastavilo pre 2 dana iz cista mira

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Novembar, 2013, 11:37
®ivo me zanima ¹ta je prethodno radio ovaj deèkiæ.

http://blog.blic.rs/281/Da-li-je-bilo-bolje-u-vreme-druga-Tita

Pitam se da li i onaj ¹to je radio i danas radi na liniji u fabrici (to jo¹ postoji kod nas?), ili na kasi u prodavnici misle isto da je bilo gore. Da li on zna nekog ko u firmi radije zapo¹ljava 50+ nego 25ogodi¹nje MU©KARCE (o ¾enama da ne govorim)?

Inaèe èovek je za ukidanje svih pravila - minimalnih plata, socijalne pomoæi i sve po redu. Mislim - super ako si visokoobrazovan, ambiciozan i mlad, a kad preðe¹ 50tu, mo¾e¹ iæi da crkne¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

al se ovaj prokenjao....kod nas u porodici,samo je cale radio,keva nikad ...putovali smo stalno,14 godina za redom na letovanje,iskljucivo grcka...garderobu I igracke smo kupovali minimum jednom mesecno u trstu,cale vozio bubu I jednom dok smo keva I ja sopingovali u trstu,on odvezao auto na doradu u neki sport servis... :o 5500 maraka je u ono vreme dao  za felne,pragove,hella maglenke itd...nije hteo da vozi ficu I imao je izbora...ah ,da umalo da zaboravim,bio je obican konobar a ne director geneksa  ;)

mrle

postali smo kolonija, a mi robovi, a ne radnici.
Ali ima vremena da æe i zakonski reè radnik u novim zakonima zameniti sa rob.

Lazic

Citat: MIGE poslato 01 Novembar, 2013, 14:19
al se ovaj prokenjao....kod nas u porodici,samo je cale radio,keva nikad ...putovali smo stalno,14 godina za redom na letovanje,iskljucivo grcka...garderobu I igracke smo kupovali minimum jednom mesecno u trstu,cale vozio bubu I jednom dok smo keva I ja sopingovali u trstu,on odvezao auto na doradu u neki sport servis... :o 5500 maraka je u ono vreme dao  za felne,pragove,hella maglenke itd...nije hteo da vozi ficu I imao je izbora...ah ,da umalo da zaboravim,bio je obican konobar a ne director geneksa  ;)

Bata Mige, sposobni konobari su mogli da zaraðuju vi¹e od direktora Genexa...:o :D :-*