Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 31 Oktobar, 2013, 07:08
zvonèica: pa udri ga istom ...


I da isprlja ruke? Neiskunso Zmaju, neiskusno :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

pa nije valjda cela motka zasrana ...
a kano rukavice ? gumene ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Citat: mareskin poslato 31 Oktobar, 2013, 08:02
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Oktobar, 2013, 07:08
zvonèica: pa udri ga istom ...


I da isprlja ruke? Neiskunso Zmaju, neiskusno :)

Stvarno, Zmaju, neiskusno.
Hold your head high and your middle finger higher

mareskin

Citat: Tinkerbell poslato 31 Oktobar, 2013, 01:42
Citat: Tinkerbell poslato 18 Oktobar, 2013, 08:38
Kada neko kenja na motku koju je već dovoljno ukenjao.

I dalje...
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Oktobar, 2013, 08:16
pa nije valjda cela motka zasrana ...
a kano rukavice ? gumene ...


Vidiš da je već dvaput ;D
Neko uporan :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

Vozaè sivog BMWa danas mo¾e komotno da slavi drugi roðendan. Stoka namerno probala da me, u Ben Hur stilu, obori s bicikla, boèke. Jedva sam izbegao.  Jebenih 5 semafora kasnije ga opet video i re¹io da povuèem ruènu, nije vredno. Jebeno nije vredno - kretena je previ¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jefta

Mozes i ti da slavis drugi rodjendan, jer sta da si prisao kolima covek izvadi pistolj i rokne te.

bigbad86


Major

Citat: Slaninar poslato 31 Oktobar, 2013, 08:51
Jebenih 5 semafora kasnije ga opet video i re¹io da povuèem ruènu, nije vredno. Jebeno nije vredno - kretena je previ¹e.

Ili si snimio da ima 2 metra u visini i sirini ;D

mkt

ukocih se, al na pogresno mesto  [doh]
nemog ledja ispravim  >:( >:(

Slaninar

Citat: Jefta poslato 31 Oktobar, 2013, 11:44
Mozes i ti da slavis drugi rodjendan, jer sta da si prisao kolima covek izvadi pistolj i rokne te.

I to ¹to ka¾e¹. Ma, dovoljno je bilo da je bio malo br¾i u motanju kolima, ne bi ni morao da prlja ruke posle.  :)


Citat: Major poslato 31 Oktobar, 2013, 13:00
Citat: Slaninar poslato 31 Oktobar, 2013, 08:51
Jebenih 5 semafora kasnije ga opet video i re¹io da povuèem ruènu, nije vredno. Jebeno nije vredno - kretena je previ¹e.

Ili si snimio da ima 2 metra u visini i sirini ;D

E, nisam video kako izgleda kroz stakla, ali u takvim situacijama se uvek zapitam ¹ta bih da ima dva metra, velike mi¹iæe (i utoku), pa tek ako je i tada odgovor da vredi ulazim u gu¾vu. U ovom sluèaju sam skontao da nije vredno. Da je u prvih 10ak sekundi stao mo¾da i bih, ali posle desetak minuta - nope. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Noæ ve¹tica, jebala ih noæ ve¹tica.
U novinama, ceo dan na radiju...
Najave za mnoge klubove, kao da je Nova godina, mislim jeste keltsko-paganska, ali toliko forsiranje, noæ mrtvih, dan sunca...
Jo¹ jedan deliæ od sveukupnog trovanja stanovni¹tva!

Gvozden

#8573
Sta me je danas izbacilo iz takta!?.................... [veryangry]
...................................................
..........................................................
I treba da nas jebu kad mogu.... odavde treba da se pali  sto dalje to bolje....

Hurricane

..ma da, svima nam skroz opu¹teno, jebaæe nas jo¹ samo 400-450 godina..

balcan girl

to je opet manje od 500 :D al sumnjam da cemo toliko da preteknemo mislim 400 godina :D mnogo je kume :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Juce prepodne tip me isece....ja ga nesto nasisao onako , neobavezno....on izvadio utoku i mase.....Ja uvece kod vulkanizera, da predjemo na zisku obucu,kad on tamo....uvatim ga za pevalo i odvedem u prostoriju gde montiraju i balansiraju gume.... "i sta sad, hoces da te balansiram ili demontiram, mamu li ti jebem na koga pistolj"...smotam mu ruku i pravo do kola, pogledam u kasetu, a u kaseti ona kopija pistolja....drknuo u samar i poslao ga kuci....retard da izgine zbog kurcenja.
A vulkanizeri rade i cute....ne vide, ne cuju...nisa, ocekivao toliku inteligenciju od vulkanizera....ili su utrenirani.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Novembar, 2013, 09:30
Juce prepodne tip me isece....ja ga nesto nasisao onako , neobavezno....on izvadio utoku i mase.....Ja uvece kod vulkanizera, da predjemo na zisku obucu,kad on tamo....uvatim ga za pevalo i odvedem u prostoriju gde montiraju i balansiraju gume.... "i sta sad, hoces da te balansiram ili demontiram, mamu li ti jebem na koga pistolj"...smotam mu ruku i pravo do kola, pogledam u kasetu, a u kaseti ona kopija pistolja....drknuo u samar i poslao ga kuci....retard da izgine zbog kurcenja.
A vulkanizeri rade i cute....ne vide, ne cuju...nisa, ocekivao toliku inteligenciju od vulkanizera....ili su utrenirani.
Verovatno navikli. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Koliko je lik imao srece sto si miran i stalozen...... znam bar 20 ljudi koji bi ga robijali sada.....
Smrt SVIMA!!!!

juga

Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2013, 13:05
ukocih se, al na pogresno mesto  [doh]
nemog ledja ispravim  >:( >:(
To zato ¹to vozi¹ te neke motore, a lepo te je mama savetovala,: '' mani se tih motora sine''!