Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

krenuli burazer i ja letos skuterom do grada, i startuje nas pandur, i ja silazim i skidam kacigu i pocinjem da se ljuljam, pandur me napadne da sam pijan, a ja kao da ne mogu da stojim, on donese da duvam, ja duvao i naravno nula ;D

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2013, 00:34
mene zaustavili danas u zajecaru,iskontrolisali sve malte ne ceo auto,tacno se vidi da im oci glade para ali nema sta da mi pisu,sve uredno....tek me pita saobracajac a alkohol jel ste konzumirali,ja mu kazem jesam,jutros sa komsijom,bas smo pekli rakiju,pa malo probamo,malo zamezimo i tako.
pa nista moracete da duvate,reko nema problema ako mora...pa mora kaze on......dade mi onu "melodiku" da duvam u nju kad na ekran nula,pa ajde ponovo,pa ne duvaj sa strane.....dok nije ukapirao da ga jebavam,pita jel ste vi sigurno popili,ja mu kazem jesam sto da lazem,pa koliko ste popili,pa bre mozda reko 10-ak casica,mozda koju vise ili manje,i onda opet pitanja,pa kad ste ste popili,pa jutros kazem vam,u koliko sati pita on,od 5h ujutru pa do 9h,gleda covek na sat,a ono bilo oko 12h mozda,pa na kraju aj duvaj jos jednom,ja mu kazem jel vi to mene maltretirate pred zenom i decom.....nista kao ajde vozi dalje. i zamislite kad cobanin javio drugoj patroli koja je bila na omv pumpi da me zaustave i provere,i kazem zeni da ce da me zaustave i terace me da duvam odmah,i tako i bi,ja duvam opet pokazuje 0,dobih dokumenta nazad i krenuo kuci....jebi ga,nista nisam ni popio,nego cisto ono ;)
@pomraèenje4:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ludaku moj divni...

Tako je æale od mog ortaka eksirao 0.7l d¾oni vokera(u kome je bio èaj) na carini kad su mu rekli da ne mo¾e da prenese 2 fla¹e...[rofl] Patrola koja ga je zaustavila posle granice ga je terala da duva 3 puta...


@Borko:
Pazi, sada imaju i test za psihoaktivne supstance, nemoj da se zajebe¹...:D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 01:13
Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2013, 00:34
mene zaustavili danas u zajecaru,iskontrolisali sve malte ne ceo auto,tacno se vidi da im oci glade para ali nema sta da mi pisu,sve uredno....tek me pita saobracajac a alkohol jel ste konzumirali,ja mu kazem jesam,jutros sa komsijom,bas smo pekli rakiju,pa malo probamo,malo zamezimo i tako.
pa nista moracete da duvate,reko nema problema ako mora...pa mora kaze on......dade mi onu "melodiku" da duvam u nju kad na ekran nula,pa ajde ponovo,pa ne duvaj sa strane.....dok nije ukapirao da ga jebavam,pita jel ste vi sigurno popili,ja mu kazem jesam sto da lazem,pa koliko ste popili,pa bre mozda reko 10-ak casica,mozda koju vise ili manje,i onda opet pitanja,pa kad ste ste popili,pa jutros kazem vam,u koliko sati pita on,od 5h ujutru pa do 9h,gleda covek na sat,a ono bilo oko 12h mozda,pa na kraju aj duvaj jos jednom,ja mu kazem jel vi to mene maltretirate pred zenom i decom.....nista kao ajde vozi dalje. i zamislite kad cobanin javio drugoj patroli koja je bila na omv pumpi da me zaustave i provere,i kazem zeni da ce da me zaustave i terace me da duvam odmah,i tako i bi,ja duvam opet pokazuje 0,dobih dokumenta nazad i krenuo kuci....jebi ga,nista nisam ni popio,nego cisto ono ;)
@pomraèenje4:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ludaku moj divni...

Tako je æale od mog ortaka eksirao 0.7l d¾oni vokera(u kome je bio èaj) na carini kad su mu rekli da ne mo¾e da prenese 2 fla¹e...[rofl] Patrola koja ga je zaustavila posle granice ga je terala da duva 3 puta...


ako nista drugo bar je jedan saobracajac bio manje na ulici tih 10 min. i bar 5 od 30 automobila nije bilo zaustavljeno ;)

sluzimo narodu.

eclipse4

bio jedan u susedno selo,sada pokojnik,ime sam mu zaboravio i nadima,u bugarskoj je kupio 3kg ratluka a na carini je bilo dozvoljeno samo 500gr.kad su hteli da mu oduzmu 2.5kg,on nije dao vec je seo na trotoar i poceo da ga jede,pojeo je 2kg,kada mu je prisao carenik i pustio ga da prodje sa 1kg ratluka da ne bi umro tu na trotoaru......pored njega balonce sa vodom i cepa.

inace najveca njegova provala je bila  nakon neke operacije,kada ga piao prijatelj kako mu je,a on kaze:

-nema nista,gotov sam,necu jos dugo,(ovaj ga pita kao zasto,sta se desava,jer bila neka glupava operacija u pitanju),jutros sam uzeo dva leba i 10 pasteta,namazo to u hleba,jedva sam pojeo hleb ipo  [rofl]

mislim da niko nije mogao da jede koliko on.

Lazic


UFF


Major


Lazic

paæenik koga æu voditi na pivo kad izaðe iz bolnice(u koji æu predhodno da ga smestim)...:D

MILJAN

Citat: Lazić poslato 16 Oktobar, 2013, 15:39
paćenik koga ću voditi na pivo kad izađe iz bolnice(u koji ću predhodno da ga smestim)...:D
Nenasilna komunikacija Lazicu...kuda vodi agresivnost? To je tako anti evropski....
Cave ab homine unius libri

Lazic

Lepo sam rekao, vodiæu ga na pivo... Samo posle...:D

Major


mrle


Lazic


Che


dzimika

danas nema sta me nije iznerviralo, zena izgubi telefon, crkne mi dugme za sva 4 migavca, a povrh svega pored mog lokala ljudi opusteno grade lokal od 100kvm i niko zivi da dodje od inspekcije da im zabrani a mene su prijavili sto sam iza lokala betonirao 2kvm da bi prebacio wc jer moramo da pomeramo lokal
jebem ti drzavu
ako u skorije vreme ne roknem nekog nista nisam uradio samo ne znam od koga da krenem jer tom lancu nema kraja

clutch&brake

Citat: dzimika poslato 17 Oktobar, 2013, 15:16
danas nema sta me nije iznerviralo, zena izgubi telefon, crkne mi dugme za sva 4 migavca, a povrh svega pored mog lokala ljudi opusteno grade lokal od 100kvm i niko zivi da dodje od inspekcije da im zabrani a mene su prijavili sto sam iza lokala betonirao 2kvm da bi prebacio wc jer moramo da pomeramo lokal
jebem ti drzavu
ako u skorije vreme ne roknem nekog nista nisam uradio samo ne znam od koga da krenem jer tom lancu nema kraja

prvo zenu... :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika


Lazic

Menjaj kola, na renoima to dugme za sva 4 crkava na redovnoj bazi... Veruj èoveku koji je kangoo-a vi¹e parkirao na sva 4 nego normalno...:D

Nemoj ¾enu da ubija¹, moraæe¹ posle opet da se cima¹...:D

u stvari nemoj jo¹ nikoga da ubija¹, zovi inspekciju...:P

dzimika

samo mi reci koju inspekciju? opstinsku su podmitili, gradska je verovatno dobila svoj deo a republicka garantujem da nece da se cima
pritom jedan od likova ciji je taj buduci lokal je policajac
i kome da se zalis u ovoj jebenoj drzavi?
pritom da bude gore od svih objekata oko mog lokala samo je moj lokal i jos jedan lokal iza ucrtan u GUP-u a po tom istom GUP-u sve osim ta dva lokala je predvidjeno za rusenje a parcele su predvidjene za ekspropriarciju jer treba da prodje neki novi put prema sremcici
sto ce reci i da hoce ne mogu da dobiju dozvolu da postave bilo sta na tom mestu
ali posto je ovo srbija gde se postenje kaznjava a bahatost nagradjuje ja cu morati da zatvorim radnju i da rasprodam sve sto mogu da bi platio dugovanja dobavljacima a robu cu da odnesem kuci da propada dok ce neko da se bogati na tudjoj grbaci

i posle moj kum krene da mi kenja zasto hocu da idem na maltu kad ovde imam sve i sve mi je tako savrseno a sto je najgore njemu duguju za poslove preko 20000e a ko zna koliko je vec otpisao

Lazic

Slu¹aj kuma kad mo¾e toliko da otpi¹e, mora da je ovde do jaja...:o