Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

jeste Borisha. Jaje je auto iz totalno druge priche, takva kola se vishe nece nikad praviti....


on topic:
Najezda bubamara na Frushkoj Gori! ljudi, tako neshto u zhivotu niste videli! Vozio sam motor kroz oblake bubamara, stao na minut, ulecu u nos, u kosu, 50 me obletelo u sekundi! Ne znam shta se deshava, al neshto se tu sjebalo, neka bio ravnotezha.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Oktobar, 2013, 16:59
jeste Borisha. Jaje je auto iz totalno druge priche, takva kola se vishe nece nikad praviti....


on topic:
Najezda bubamara na Frushkoj Gori! ljudi, tako neshto u zhivotu niste videli! Vozio sam motor kroz oblake bubamara, stao na minut, ulecu u nos, u kosu, 50 me obletelo u sekundi! Ne znam shta se deshava, al neshto se tu sjebalo, neka bio ravnotezha.
To mora da su one Kineske ima ih i kod mene al,ne u tolikom broju prava napast.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Oktobar, 2013, 16:59
jeste Borisha. Jaje je auto iz totalno druge priche, takva kola se vishe nece nikad praviti....


on topic:
Najezda bubamara na Frushkoj Gori! ljudi, tako neshto u zhivotu niste videli! Vozio sam motor kroz oblake bubamara, stao na minut, ulecu u nos, u kosu, 50 me obletelo u sekundi! Ne znam shta se deshava, al neshto se tu sjebalo, neka bio ravnotezha.

Ovde kod nas se desi da prekriju ceo zid kuæe. Toliko ih ima.
Narand¾asto-tamno-¾ute boje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Eee! bash te! nisu to one crvene, ove su neke narandzasto-zhute.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1


mkt


Lazic

Rekao bih ti vrati se na bicikl, ali i to je opasno za tebe...:P

UFF

Citat: mareskin poslato 12 Oktobar, 2013, 18:38
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Oktobar, 2013, 16:59
jeste Borisha. Jaje je auto iz totalno druge priche, takva kola se vishe nece nikad praviti....


on topic:
Najezda bubamara na Frushkoj Gori! ljudi, tako neshto u zhivotu niste videli! Vozio sam motor kroz oblake bubamara, stao na minut, ulecu u nos, u kosu, 50 me obletelo u sekundi! Ne znam shta se deshava, al neshto se tu sjebalo, neka bio ravnotezha.

Ovde kod nas se desi da prekriju ceo zid kuæe. Toliko ih ima.
Narand¾asto-tamno-¾ute boje.

svaki dan izbacim po dve iz sobe kad krenu uvece da lete oko lustera i popizdim danas i rekoh da vidim kuda mi ulazite majku vam vasu i setim se da otvorim prozor koji inace nikad ne otvaram nit dizem roletnu, drugi mi je otvoren po ceo dan... kad ono  :o :o   :wtf: :wtf: :wtf:

http://s22.postimg.org/yt6rhl30x/Image10631.jpg
http://s8.postimg.org/byldojh51/Image10632.jpg

goranvojska

pa da sam ti ja pravio prozore toga nebi bilo.

UFF

imaju neke rupice za odvod kise, pa su se tuda uvukle
a busio sam okvir prozora da provucem kabal od wi-fi antene, napanje za spoljasnju kameru za video nadzor, pa kabal za napajanje kamere... a sad treba sve ponovo da secem i krimpujem i nastavljam jer mi treba veca rupa (postavljam jos jednu kameru)

i i dalje mi nije jasno kuda ulaze u stan ako taj prozor ne otvaram a rupu pored kablova sam napunio sa tecnim silikonom...

CBRR1

Jebote ali jebem ti mater seljaku u picku seljacku! Kupuje auto majmun od drugarice,ona me zove i kada je bio seljak da pogleda auto,i gledao i gledao i dog se ja i on oko cene,jer drugarica ne zna nista...i malo pre me zove,ja cu da kupim auto ali da ja idem sa njime na kanal pa da mu maistor izmeri  kompresiju pa ovo ono..e bre mungose retardirani auto je 95 godiste idi mangupe u pezo kupi nov auto daj 15 soma i glumi nesto...sada mi dodje da ga nalupam ko vola...e bre e,pa ovaj Beograd je puko koji imbecili su se doselili u njega...prvo me zove i kaze ja ne volim okruglu cenu od 1oooe koliko kosta auto,pa dobro frajeru ti daj 1o6oe npr kad ne volis,tri dana me udavi koji mi je kurac trebalo ovo..!reko sam mu ako ti nesto treba oko auta spremi 2ooe meni za dnevnicu pa izmisljaj budalastine ceo dan...

Hohštapler

Pita¹ samo budalu, sa koliko si para u d¾epu do¹ao?! Zna¹ ¹ta kupuje¹, kad doðe¹ sa 10.000e onda glumi majmuna i izvoljevaj, do tad, ili ti se svidi ili ne, i teraj ga u kurac...
Mrzim te dunðere ¹to seru ko da kupuju majbaha a do¹li na magarcu...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


mkt


CBRR1

au bre samo jos to da je uradio pa glavu bi mu odsrafio..!

Dutchman

Zamislite zaludnog pandura koji me zaustavio da mi pishe kaznu za tablicu shto stoji ispod repa ... sa sve rechenicom da nemogu da se vratim u saobracaj dok ne ispravim tablicu ... ah da vrhunac idiotizma da je gledao brojeve na vratu i rekao da mu je sumljiva zadnja cifra na motoru starom 20 godina , i da sledeci put kad se sretnemo ako ne budem ispravio tablicu  ima da me shalje na veshtachenje ... koji mamlaz , toliko kretena za volanom a on nasho mene da drka u 12 sati u centru grada , idijot ... koliko puta su me zaustavljali panduri na motoru i nikom nije smetala tablica , samo se ovaj nasho pametan , a nema 25 godina , nego mu dali novog bmw-a pa misli da je robocap

Hohštapler

Fali para u bud¾etu... shta te èudi. Kladim se da je cela ova "velika akcija" poo¹travanja kontrole saobraæaja samo jedna velika i dobro organizovana legalna pljaèka.
Sad kad krenu da pi¹u kazne za neimanje S guma na kolima, pa prve pomoæi... joj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

mene zaustavili danas u zajecaru,iskontrolisali sve malte ne ceo auto,tacno se vidi da im oci glade para ali nema sta da mi pisu,sve uredno....tek me pita saobracajac a alkohol jel ste konzumirali,ja mu kazem jesam,jutros sa komsijom,bas smo pekli rakiju,pa malo probamo,malo zamezimo i tako.
pa nista moracete da duvate,reko nema problema ako mora...pa mora kaze on......dade mi onu "melodiku" da duvam u nju kad na ekran nula,pa ajde ponovo,pa ne duvaj sa strane.....dok nije ukapirao da ga jebavam,pita jel ste vi sigurno popili,ja mu kazem jesam sto da lazem,pa koliko ste popili,pa bre mozda reko 10-ak casica,mozda koju vise ili manje,i onda opet pitanja,pa kad ste ste popili,pa jutros kazem vam,u koliko sati pita on,od 5h ujutru pa do 9h,gleda covek na sat,a ono bilo oko 12h mozda,pa na kraju aj duvaj jos jednom,ja mu kazem jel vi to mene maltretirate pred zenom i decom.....nista kao ajde vozi dalje. i zamislite kad cobanin javio drugoj patroli koja je bila na omv pumpi da me zaustave i provere,i kazem zeni da ce da me zaustave i terace me da duvam odmah,i tako i bi,ja duvam opet pokazuje 0,dobih dokumenta nazad i krenuo kuci....jebi ga,nista nisam ni popio,nego cisto ono ;)